Author

Topic: 0 Rh (+) kan ihtiyacı Ankara (Read 72 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 342
January 31, 2018, 12:42:00 PM
Allah acil şifa versin.Ben istanbul dayım.Ankarada olsa idik gelirdik.Umarım duyarlı olan arkadaşlar yardımcı olurlar.

Allah razı olsun kardeşim. düşünmen bile yeterli. gece olduğu için sıkıntı sadece yakınlardan isteyebiliyor insan. işin açığı bende hastayı tanımıyorum bile. benim üniversiteden hocamın arkadaşı ama işin ucunda can olduğu için bu konularda zaafım var. belki de bizim vereceğimiz birkaç ünite kan onu hayata bağlayacak. gündüz daha kolay bulunabilir kızılayda yarım saat beklesen en az 5 ünite kan bulabilirsin fakat gece olması daha da önemli hale getiriyor.
ondan dolayı durumu olanlardan bu konuda biraz daha hassas davranmasını bekliyorum.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
January 31, 2018, 12:36:57 PM
Allah acil şifa versin.Ben istanbul dayım.Ankarada olsa idik gelirdik.Umarım duyarlı olan arkadaşlar yardımcı olurlar.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
January 31, 2018, 12:31:35 PM
Evet arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere Ankara'daki Medicana hastanesinde yatan hasta için O Rh (+) kana ihtiyaç olabilir bu gece. Olabilir dememin sebebi hasta yoğun bakımdan çıktı yaklaşık 27 ünite kan kullanılmış hastanede ki stoklar da azaldığı için acil bir durum söz konusu olursa gece tekrar kana ihtiyaç olabilirmiş öyle bir durumda ben geçeceğim hastaneye kan vermek için. haber bekliyoruz şimdilik. böyle bir durumda kan verebilecek birisi varsa benimle iletişime geçebilir mi?

Hastane telaşesi herkes tahmin edebilir o yüzden isterim ki evden aldırayım sizi fakat ben de taksiyle geçeceğim öyle bir durum olursa. Sizde taksiyle gelirsiniz ödeme sıkıntısı olmaz kafanıza takmayın onu benim escrowluğumda
Jump to: