Author

Topic: 0.5 BTC Borç Alınacaktır! (Read 954 times)

legendary
Activity: 918
Merit: 1000
August 15, 2015, 11:54:33 PM
Escrow olmayı iyi güzelde, istemekle olmuyor.Üyelerin sizi tanıması veya güvenmesi gerekiyor.Escrowun escrowu olmayacağına göre ya Tamatocage gibi ingilizce forumdan birini, ya moderatör EAL'ı ya da sorunsuz ticaret yapan birini seçeceksiniz.Ben de en çok alım satım yapan üyelerden biri olarak escrow olmak isterim ama Türkçe forumda escrow olmaya en iyi aday, 5 BTC'ye kadar EAL'dir.Neden mi?Arkadaş moderatör, moderatörlerin siteden reklam gelirlerinden ufak da olsa bir gelirleri var, sitede tanınıyorlar ve repütasyonlarını riske atmaz.En önemlisi ben ücretsiz yapmazdım, EAL ücretsiz hizmet sağlıyor.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
August 11, 2015, 01:09:29 PM
Bu gün arkadaşla bir alışveriş gerçekleştirdik. R10 da trust ü baya iyi gözüküyor. Bunu da belki teminat olarak kabul edebilecek çıkabilir.

Teminat elle tutulur, gözle görülür bir şey olmalıdır. İnternetteki random bir forumun puanlama sistemi BitcoinTalk'ta geçerli olmaz.
Mesela neyi teminat olarak kabul edersiniz veya edilir. bi kaç trade sitesinde hesabım var.

Web sitesini colateral olarak gösteriyorsunuz iyi hoş ancak bu sitelerin güvenilir bir escrow'da tutulması gerektiğini de biliyorsunuzdur umarım.

En azından alan adlarını registrar'da escrow olacak kişinin hesabına yollamanız + sitelerin en güncel yedeklerini göndermeniz gerekmektedir. Ek olarak bu sitelerin 1 aylık "yasal" geliri istenilen borç kadar olmalı. (warez, p0rn gibi siteleri teminat olarak göstermeniz önerilmez (loan'ı verecek kişi ve escrow açısından önemli bir durum bu).

Escrow olmak istiyorum.bunun için ayrı başlık açmama gerek var mı? bir de escrow olarak ben ne gibi teminat gösterebilirim.tabi bu durum için değil. Akşamları 18-24 arası bu hizmeti yürütebilirim.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
August 10, 2015, 05:17:33 PM
Bu forumda kimse Jr. Member üyeye collateral olmadan para göndermez. En iyisi 7 gün sonra elinize geçecek parayla Bitcoin almanızdır.

7 gün beklemek, %25+ kâr miktarı azaltacak demektir. Fakat dediğiniz gibi veren olmazsa 7 gün daha bekleyeceğim.
hero member
August 10, 2015, 05:16:11 PM
Herkese verdiği cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Dediğim gibi güven konusunu kolay hallederiz. R10 profilim teminat değilde referans olarak gösterilebilir.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
August 10, 2015, 05:15:31 PM
Bu forumda kimse Jr. Member üyeye collateral olmadan para göndermez. En iyisi 7 gün sonra elinize geçecek parayla Bitcoin almanızdır.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
August 10, 2015, 05:12:03 PM
Bu gün arkadaşla bir alışveriş gerçekleştirdik. R10 da trust ü baya iyi gözüküyor. Bunu da belki teminat olarak kabul edebilecek çıkabilir.

Teminat elle tutulur, gözle görülür bir şey olmalıdır. İnternetteki random bir forumun puanlama sistemi BitcoinTalk'ta geçerli olmaz.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
August 10, 2015, 05:09:04 PM
Web sitesini colateral olarak gösteriyorsunuz iyi hoş ancak bu sitelerin güvenilir bir escrow'da tutulması gerektiğini de biliyorsunuzdur umarım.

En azından alan adlarını registrar'da escrow olacak kişinin hesabına yollamanız + sitelerin en güncel yedeklerini göndermeniz gerekmektedir. Ek olarak bu sitelerin 1 aylık "yasal" geliri istenilen borç kadar olmalı. (warez, p0rn gibi siteleri teminat olarak göstermeniz önerilmez (loan'ı verecek kişi ve escrow açısından önemli bir durum bu).

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
August 10, 2015, 05:04:26 PM

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
August 10, 2015, 05:03:12 PM
30 gün içerisinde 0.55 BTC olarak geri iade edilecektir.
Teminat: Web Sitelerim ve 7 gün sonra elime geçecek 420 TL Nakit
Not: Güven sıkıntınız olmasın. R10, WS gibi platformlarda çok sağlam hesaplarım bulunmaktadır.
Elimde bitcoin olsa size yollardım. Ama şu an için elimde bitcoin yok.
hero member
August 10, 2015, 05:00:20 PM
30 gün içerisinde 0.55 BTC olarak geri iade edilecektir.
Teminat: Web Sitelerim ve 7 gün sonra elime geçecek 420 TL Nakit
Not: Güven sıkıntınız olmasın. R10, WS gibi platformlarda çok sağlam hesaplarım bulunmaktadır.
Jump to: