Author

Topic: 1-3 Aylık - Sermaye Korumalı - Altcoin Yatırım Fonu | Ön Talep (Read 323 times)

jr. member
Activity: 154
Merit: 1
FON vs anladığım kadarıyla problemli işler olucak, ikinci aracı satışa çıkardım. Oradan gelecek miktarı ana paranın üzerine ekleyeceğim artık.
S60 isteyen varsa 2016 en azından bu başlıkta onu satalım.  Tongue Yorumlarınız için teşekkürler

Maden üstüne aracın var kredi çek böylelikle faize daha az ücret ödemiş olursun karda sana kalır sorun çözülmüştür herkeze iyi günler.
member
Activity: 112
Merit: 10
Forumda baya güven kazanmış insanlar bile fon olayından sonra ortadan kaybolduktan sonra escrowa da güven olmaz. 3 aylık süre kısa bir süre değil sonuçta
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
forum fonzedelerle dolu. hiç bulaşma bu işe derim. bu kadar patlamadan sonra kimse gelip de yatırım yapmaz.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
kimsenin fona guvenecegini sanmiyorum artik. patliyor hepsi nerdeyse.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Bu piyasanın noteri seneti falan olmaz bu piyasanın seneti escrow ile olur ama önceki konulara bak en güvenilen üyelerden cakir bile ortalıkta yok.
member
Activity: 164
FON vs anladığım kadarıyla problemli işler olucak, ikinci aracı satışa çıkardım. Oradan gelecek miktarı ana paranın üzerine ekleyeceğim artık.
S60 isteyen varsa 2016 en azından bu başlıkta onu satalım.  Tongue Yorumlarınız için teşekkürler
member
Activity: 224
Merit: 12
Escrow olursa fona katılım artabilir. Lakin escrowda güvenilir birinin bulunması gerekiyor, yoksa oda ortadan kaybolabilir 5 btc az bir miktar değil.
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
valla önüne gelen, fon ortamını görünce çakmaya çalışıyor, bakıyorsunuz herkeste de bir ana para koruması var
full member
Activity: 406
Merit: 189
açıkçası batık fonlardan sonra, yeni fon planlayan ağzıyla kuş tutsa yinede yatırımcı bulamaz. fon sayfası açılmamak zere kapanmıştır bence
full member
Activity: 602
Merit: 122
Öncelikle MorpheWQ aslında açık açık temel sorunları sıralamış pek bir şey eklemeye gerek yok ancak bu şartlar altında bitcoin yatırım fonu açmak ne kadar mantıklı bir irdelemek lazım.

Öncelikle bahsettiğiniz garantiyi bir escrow ile sağlamanız gerekiyor ki bu da belli bir miktarı ipotek ettirmeniz gerekiyor, ipotek ettirdiğiniz bir tutar varken dışarıdan o tutar kadar yatırım almanızın da size bir faydası olmayacaktır. Yani aldığınız yatırım kadar bir güvence bedelini bir köşede tutacaksanız neden fon açasınız bunun size hiç bir faydası olmayacaktır.

Diyelim ki bir escrow olmayacak, ve siz yüzyüze görüşüp güvence vereceksiniz ki ben de dahil kimse buna yanaşmaz, 3-5 btc için birbirinin gırtlağını kesen insanların yaşadığı bir coğrafyada kusura bakmayın ama sizinle oturup yüz yüze görüşemem görüşecek olanın da cesaretini taktir ederim. Senet sepet de bir işe yaramıyor maalesef ortada ödenmemiş tahsil edememiş milyonlarca senet varken.

Yani işin özü dışarıdan bu şekilde fon toplama devri bence kapandı benim size nacizane tavsiyem, eğer gerçekten trade konusunda kendinize güveniyorsanız bitcoin de ucuzken kredi çekip bu işe daha profesyonel girmeniz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Ana para garantisi bir escrow ile verilmesi durumunda kazancın %70 oranında geri dönmesi makul bir oran. 3 aylık net %50 kazanç herkesi memnun eder. Lakin burada önemli olan nokta şeffaflık. İnsanların paralarıyla ne yapıldığını net olarak görmeden bir fona katılacaklarını sanmıyorum. Battım, sıkıldım, ilgilenemiyorum, evi taşıyorum, evleniyorum gibi durumlarda da katılımcılar şalteri indirip escrowdan ana paralarını alabilmeliler. İşte bu noktada fon yöneticisi için sıkıntılar başlıyor. Bizdeki formül bu, sizde bu durumları çözebilecek bir formül varsa talep görebilir.
member
Güzel teklif lakin forumdaki fon olaylarından sonra insanların bu işe de pek sıcak bakacağını zannetmiyorum. Yine de başarılar diliyorum

Bu gibi toplulukların en büyük eksisi güven tahsisi; bu aşıldığında eminim ki güzel bir sonuç elde edilebilir.

Alternatif senaryolar için üyelerin fikirlerini almak istedim, mesajınız için teşekkürler.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Güzel teklif lakin forumdaki fon olaylarından sonra insanların bu işe de pek sıcak bakacağını zannetmiyorum. Yine de başarılar diliyorum
member
1-3 ay arasında değişen bir yatırım fonu oluşturmak istiyorum.

Bunun için ön talep ve istekleri üyelerden feedback tarzında alma düşüncem var. Kısa-orta vade'de gerçekleştirdiğim satışlar ile düzenli olarak btc miktarını artırmaktayım. 1,5 senedir gelirimi tamamen bu işten kazanmaktayım. Maximum 5 BTC olucak şekilde bir fon oluşturarak ana paramın üzerine eklemek; kar yüzdelerini artırma düşüncem var. %30 kar payı alacağım. 5 BTC olası kötü senaryoda telafi edebileceğim maximum miktardır. 5 ve üzeri işlem yapılmayacaktır.

Güvence olarak,

Toplanan tutarların karşılığında noterde sözleşme yapabilir, karşılığında senet verebilirim. Istanbul içerisinde yer alan üyelerlede yüz-yüze tanışma fırsatımız olur. Sizin bu tarzda fondan beklentiniz ne olurdu? Nasıl bir güvence isterdiniz ve 1 ayda % kaç sizi memnun ederdi?

Teşekkürler.

Smiley
Jump to: