Author

Topic: 1 adet GTX 1070 ile mining yapacağım - Sizce Hangi Altcoini Kazayım ? (Read 279 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
tek kartla kazanç bekleme.bende 6'lı rig var etherium kazıyorum şuan pek birşey bıraktığı söylenemez elektriği cepten ödemesek birşey kalacağı yok tek umudumuz etherin eski günlerine dönmesi.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
bitcoin kaz. solo takil.. hangi alt coini kazarsan kaz, kazandigin bir sakiz parasi edecekse skerim altcoinini deyip solo bitcoin e gir. zilyonda bir ihtimalle olur da block bulursa gider ev-araba falan alirsin o block parasiyla Smiley
copper member
Activity: 56
Merit: 0
Presale is live: BitPenta.com
Başlık için yorumda bulunan herkese çok teşekkür ederim..

1 adet kart ile sana Battle field vega Black ops tavsiye edrim. iyi vakit geçirirsin Smiley
newbie
Activity: 20
Başlık için yorumda bulunan herkese çok teşekkür ederim..
full member
Activity: 392
Merit: 101
Hocam minig için hesaplama siteleri mevcut, mining calculator diye geçer, buradan bir hesap çıkarabilirisiniz, çünkü çok değişir fiyatlar
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Tek kartla yapacağın miningden hiç bir şey kazanamazsın. Belki ilerde cep harçlığın çıkar. Onun haricinde sistemin çektiği elektrik ve 1 adet 1070 gelen elektrik kazandığın parayı geçer. Aylarca ekside olursun haberin olsun. En iyisi hiç mining yapma güzel kartın var gta, pubg falan oyna
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
1 kart ile işin ancak nasıl yapilabilirliliğine dair bir fikir elde edersibiz kazanç şöyle dursun elektrik parasını karşılayabilirseniz ne mutlu size…
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Merhaba, 1 kart ile elde edeceğiniz gelir düşük olur ve elektrik giderlerine ancak yeter. Sadece öğrenmek amaçlı derseniz tamam. Ama uzun süre de çok kazançlı bir sistem olmaz. Ekran kartının elektrik harcaması + sistemin de eklendiğinde biraz fazla olacak. 6 kart olsa bu maliyeti 6 karta bölecektiniz ve gözünüze gelmez idi. Ama tek kart olunca bence değmez.
member
Activity: 224
Merit: 12
1 kartla pek birşey kazanamazsınız lakin https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0 bu bölümü takip edin orada birçok coin var hangisi hoşunuza giderse onu paylaşın.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
Merhaba ileriye dönük olarak mining yapmak istiyorum, sizce ileride değerlenecek hangi altcoini kazmalıyım.

1 kartla bu işe hiç bulaşmayın. uğpraştığınız zamana değmez. hele ki şu şartlarda elektrik marafını bile zor çıkartır o kart ne kazarsanız kazın
full member
Activity: 238
Merit: 100
https://whattomine.com/ sitesinden elinizdeki ekran kartı modelini ve adetini yazdığınızda x coini kazarsanız x $ kazancınız olduğunu görebilirsiniz. Onun haricinde araştırmalar yapıp sitede yer almayan coinleri keşfetmeniz gerekebilir. Yeni çıkan coinlere ilk girişenler kazanır
newbie
Sabit gelirim olsun istiyorsan ethereum kazmalısın. Zcash de olabilir ama eth geleceği daha parlak. Ben sabit gelir istemem kenarda param var giderleri cepten veririm dersen hashrate gücü fazla olmayan coinleri kazıp ileriye dönük biriktirerek güzel meblağ elde edebilirsin

Teşekkürler. Ben zaten şuan sabit gelir beklemiyorum ilerisi için birkaç farklı coin cüzdanda tutmayı düşünüyorum. Sizin isim olarak önereceğiniz coin varmı acaba birde hangi algoritmayı kullanan coinler ekran kartı ile kazılabilir.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sabit gelirim olsun istiyorsan ethereum kazmalısın. Zcash de olabilir ama eth geleceği daha parlak. Ben sabit gelir istemem kenarda param var giderleri cepten veririm dersen hashrate gücü fazla olmayan coinleri kazıp ileriye dönük biriktirerek güzel meblağ elde edebilirsin
newbie
Merhaba ileriye dönük olarak mining yapmak istiyorum, sizce ileride değerlenecek hangi altcoini kazmalıyım.
Jump to: