Author

Topic: 10 Bilgisayarın 2 Sini kapatsan Kazdıkların Boşa Gider Mi? (Read 115 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 281
İstersen tüm bilgisayarlarını kapat. Kazdıkların havuzdaysa orada kalır. Veya çekme limitine ulaştıysan havuz cüzdan adresine göndermiştir. Tavsiyem : en düşük fiyatlı coin i kaz, birgün bakarsın fiyatı katlar. Daha çok kâr etmiş olursun.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
firsatlari degerlendirmek ac gozluluk olarak degerlendirilmemeli Smiley zamaninda bostaki bilgisayarlara kurdugum minergate ile uzunca bir sure xmr kazmistim. xmr fiyati yukseldiginde aklima geldiydi minergate hesabima girdigimde 5 kusur xmr birikmis bereket versin dedik gectik.
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Bir yandan şöyle düşünüyorum aç gözlülük bir yandan da strateji bilemedim açıkcası ama sorunuza gelirsek hayır boşa gitmez en fazla grafikler dalgalı olur.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Kazdıkların boşa gitmez. Havuzda birikir o kadar. Bu arada bak kardeşim ne güzel mekana sahipsin. Ben olsam internet cafeyi Ethereum maden çiftliğine dönüştürürüm. Yok müşteri kalktıktan sonra madencilik başlasın yada müşteri gelince madencilik dursun yerine ekran kartlarına yatırım yaparım. Ekran kartları zaten 7/24 çalışacaklar. Şimdiden Ethereum kazmaya başlayın. İlerde fiyatı çok artacak.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
bosa gidecek bir durum yok, fakat aktif ve hash hizi yuksek poollardan secmeniz sizin yarariniza olur. havuzlarda block bulundugunda dagitimlar her worker in share (pay sayisi) na gore yapiliyor. dusuk poollarda risk su olur; ornegin pool un block bulma zamani ortalama 6 saat diyelim gunde 4 block buluyor varsayalim. bu durumda sizin 20 dakika calismis workerin buldugu share (pay i) block bulunana kadar surekli oran anlaminda azaldigindan kazanciniza olumsuz etki eder. yuksek hash hizina sahip havuzlarda block bulma daha fazla oldugundan sizin o rigin buldugu paylar karsiligini alir
full member
Activity: 616
Merit: 118
bulunduğun poolda günlük olarak bulunan block lara göre değişir olay mesela eth etc de sorun olmaz ama block bulunamamışsa o süre boşa çalışmış olur bende internet cafe işletiyorum
full member
Activity: 405
Merit: 104
Aldığın blok ödülü senindir, silinmez. Giriş çıkışlar senin hasrateini dalgalandırır, ödül sisteminde seni diğerlerinin ardına atabilir belki ama onun dışında bir kaybın olmaz.

Önemli olan tek GPU lu sistem ile madencilik yapmaya değer mi?
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar internet kafe işletiyorum. 10 adet bilgisayarda musicoin kazdıgımızı düşünelim. Müşteri geldikce kazımı durdurup müşteri gittikce kazıma baslayacağım.

1-Diyelim ki şimdi kazıma başladık yarım saat sonra 2 pc yi kapattım. Bu 2 pc nin kazdıkları boşa mı gider yoksa digerleri havuza bağlı oldugu için Hız düşmüş gibi olup kazdıklarım boşa gitmez mi? Havuz olarak arsmine düşünüyorum.
Jump to: