Author

Topic: 10 Dakikada İyi Bir Trader Olmanın Yöntemleri - HUK KANUNLARI KİTAPCIĞI ÇIKTI (Read 278 times)

jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Hocam elinize sağlık kitapçığı iki kere okudum notlarımı aldım daha herhangi bir işlem yapmadım ama coinlerin grafiklerinden geçmiş hareketlerini inceledim kısa dönemli alsatlar da çok büyük fayda sağlamış. Şimdi de anlık olarak takip ediyorum. Şu ana kadar da güzel gidiyoruz. İçimi rahatlattiktan sonra ilk işlemimi yapacağım.
Sonuçları da yazarın o gün gelince
Tekrar teşekkürler
newbie
Activity: 70
Merit: 0
10 dakikada iyi bir trader olacağınıza inanıyor musunuz?
Ben inananmıyorum ama en azından bilgi sahibi olursun dostum .
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
10 dakikada iyi bir trader olacağınıza inanıyor musunuz?
newbie
Activity: 97
Teşekkürler vakit bulduğumda inceleceğim
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Evet indikatör söylediğiniz şekilde çalışıyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Merhaba indikatörü 1 saatlikte de kullanabilirsiniz ama bence 1 saatlikte Kıvanç'ın tillson t3 indikatörü ile bir deneme yapın.

kıvançın tillson t3 indikatöründe kırmızı şeritte sat yeşil şeritte al emri gir mi uygulayacağız? bunu diğer indikatörlerle birleştirme daha net sonuca ulaşma ihtimalimiz var mı?
hero member
Merhaba indikatörü 1 saatlikte de kullanabilirsiniz ama bence 1 saatlikte Kıvanç'ın tillson t3 indikatörü ile bir deneme yapın.
sr. member
Hocam kitapçığınızı inceledim. Grafikleri incelediğim kadarıyla iniş ve çıkış noktalarını belirlemede çok fayda sağlıyor. Çok yakın veriler almışız. Hatta 3 yöntemi de kullanarak alış satış emirlerini vermeye başladım.
Birkaç grafikte incelediğime göre CTI Cryptotutor'a göre daha önce al ve sat sinyali vermiş.
mum aralığı 1 saat ve 4 saat ile belirlediğimizde sinyallerde sadece binde 3-10 arası bir fark oluşmuş incelediğim grafiklerde.

kitapçıkta 4 saat olmalı şeklinde üstünde çok durmuşsunuz da sormak istediğim pundix gibi borsaya yeni girmiş tokenlerde 4saatlik verileri tam alamıyor. Bu durumlarda 1 saati kullanabilir miyiz? 1 saati kullanırsak farklı bir indicator kullanmamız gerekir mi?

Amacım yeni öğrendiğim yöntemleri daha iyi kavramak.

Ayrıca hazırladığınız kitapçık için çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık.
newbie
Activity: 3
inceleyeceğim yorumum kalsın
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Elinize sağlık hocam çok sevindim herkes adına teşekkürler, umarım herkes faydalanır.

Ayıptır sorması ikincisi ne zaman Smiley
newbie
Activity: 23
sr. member
hocam elinize, kaleminize sağlık. Telefondan incelemiştim çocuğa anlatır gibi anlatmışsınız. Şimdi yavaş yavaş öğrenip kullanmaya geldi.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
Huzur hocam elinize sağlık, telegram ve whatsapp paylaşımlarınızdan çok şeyler öğreniyoruz. Bu kitapçık çok iyi oldu, tom demarkla ilgili bir çalışma da bekliyorum artık senden.

2. Kitapcıkta o da var merak etmeyin. İlk kitapçık gireceğimiz coinlerde giriş ve çıkış stratejileri ve al satları kapsıyor. İkincisi biraz daha teknik olabilir.
o zaman dört gözle ikinci kitapçığı bekliyoruz.
Şimdiden teşekkür ediyorum.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Güzel bir çalışma olmuş hocam, emeğinize sağlık Biraz baktım özellikle yeni başlayanlar için çok değerli bilgiler içeriyor. Tabii hepimiz faydalanıcaz bu bilgilerden. Tam bir başucu kitabı olmuş.
hero member
Huzur hocam elinize sağlık, telegram ve whatsapp paylaşımlarınızdan çok şeyler öğreniyoruz. Bu kitapçık çok iyi oldu, tom demarkla ilgili bir çalışma da bekliyorum artık senden.

2. Kitapcıkta o da var merak etmeyin. İlk kitapçık gireceğimiz coinlerde giriş ve çıkış stratejileri ve al satları kapsıyor. İkincisi biraz daha teknik olabilir.
full member
Activity: 1017
Merit: 146
muhteşem.bilale anlatır gibi net basit ve işlevsel.çok çok da kaliteli.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
member
Activity: 137
Merit: 10
Ellerine sağlık, hiç anlamayan birinin dahi uygulamaya koyabileceği çok faydalı bir paylaşım.
hero member
Yeni başlayanlar için 10 dk. da okuyup uygulamaya geçirebilecekleri HUK KANUNLARI 1 Kitapcığını yayınladım.

t.me/myboost grubunda files bölümünden indirip faydalanabilirsiniz.

Fenomenler maalesef en küçük bilgiyi bile paraya dökmüşler. Paralı gruplar kuruyorlar. Ve karşılığında tüyo verdiklerini iddia ediyorlar. Ben bu bilgileri size ücretsiz sağlayacağım. İlk kitapcığı yayınladım. Devamı da gelecek...

Bu piyasaya yeni girenler resmen ateşe düşmüş gibi yanıyorlar. Acemiliklerini atlatana kadar neredeyse sermayelerini bitiriyorlar.

Sadece 10 dakikada tecrübelerimi size aktarıyorum. Umarım faydalanırsınız.

Jump to: