Author

Topic: 100 najbardziej wpływowych osób w śwecie krypto (Read 138 times)

legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Widzę, że też uwagę zwrócił McAfee.. No właśnie.. Lista w sumie nie najgorzej zrobiona, ale ustawienie (niemalże) obok siebie McAfeego i Antonopoulosa to moim zdaniem spora pomyłka. Myślę, że Andreas powinien być o wiele, wiele wyżej.
member
Activity: 963
Merit: 57
Ja tylko czekam aż McCaffe zje sobie _()_ bo coś mi się wydaję, że btc nie osiągnie 1 mln$ do końca 2020.

Nam się zdaje, że prawdopodobniejsze będzie powolne wypłaszczanie się trendu BTC niż taki skok. I raczej już wzrosty cen BTC w jednym pojedynczym cyklu o 1500% możemy też uznać za historię.
Też tak uważam. A co do wątku to CZ zasłużenie na pierwszym miejscu wyrzucił z Binance BitcoinSV bo mu się nie podobało że jego twórca uważa się za Satoshi Nakamoto, tworząc pump and dump na BSV po czym uruchomili rynki DOGE na Bianance.
member
Activity: 476
Merit: 88
Online Cryptocurrency Exchange
Ja tylko czekam aż McCaffe zje sobie _()_ bo coś mi się wydaję, że btc nie osiągnie 1 mln$ do końca 2020.

Nam się zdaje, że prawdopodobniejsze będzie powolne wypłaszczanie się trendu BTC niż taki skok. I raczej już wzrosty cen BTC w jednym pojedynczym cyklu o 1500% możemy też uznać za historię.
member
Activity: 963
Merit: 57
Ja tylko czekam aż McCaffe zje sobie _()_ bo coś mi się wydaję, że btc nie osiągnie 1 mln$ do końca 2020.
Lista jak lista nie da się doskonałej zrobić. Moim zdaniem ten kto ma najwięcej BTC/$ jest bardziej wpływowy.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Znalazłem gdzieś na forum link do zestawienia 100 najbardziej wpływowych osób w świecie kryptowalut.

https://cryptoweekly.co/100/

Mam swoje zdanie, ale jeszcze się nim nie podzielę żeby nie mieć wpływu na Wasze opinie.
Ciekaw jestem czy się z tą listą zgodzicie?  Wink
Jump to: