Author

Topic: 1000 Waves ödüllü programlama dili için isim önerisi. (Read 204 times)

member
Activity: 126
Merit: 28
diwtoken.com
herkes sinirsiz gönderi yaparsa .oku cikar olayin. tek gönderim kabul ederlerse, daha adil olur diye düsünüyorum.
ama secilen ismi birden fazla kisi tavsiye ettiyse ne olacak? böyle birsey olabilir sanki. o zaman ödül paylasilir sanirim.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Bilgilendirme için teşekkürler. Denedik bakalım şansımızı belli olmaz bakarsın tutar.

1000 Waves gerçekten iyi bir ödül kazanırsam belki bu vesile ile Waves Hodl cu olabilirim Grin
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Sınırsız gönderim hakkımız var mı? Bir sürü gönerim yaparım öyle olursa çok şey yapmakla çok çocuk olmaz derler ama şansımızı denemek lazım. Bilgi için teşekkürler.

Mail soruyor o yüzden çoklu gönderimin sözkonusu olacağını sanmıyorum, ben de bir öneri gönderdim bakalım nolcak.
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
Sınırsız gönderim hakkımız var mı? Bir sürü gönerim yaparım öyle olursa çok şey yapmakla çok çocuk olmaz derler ama şansımızı denemek lazım. Bilgi için teşekkürler.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Bilgilendirme için teşekkürler. Bende 3-5 tavsiye gönderdim büyük ihtimal bize çıkmaz çünkü aynı tavsiyeleri gönderen bir sürü kişi çıkacak ödül bölünecek büyük ihtimal. Ama çıkarsa süper olur ödülden payını da gönderirim Smiley
newbie
Activity: 61
Merit: 0
Teşekkürler önerimizi yaptık ya tutarsa  Cheesy
member
Activity: 154
Merit: 10
The Worlds Most Advanced Distributed Computer
Waves bu aralar tamamen kendini reklama yöneltti . yakın zamanda fiyatı artacak sanırım . Waves kampanyaları sayesinde insanlar biraz gülmeye başlayacak anlaşılan.  1000 Waves ' de bayağı iyiymiş .
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
vallaha bir öneride bulundum ben ama hiç umudum yok. hangi waves walleti kime ait onu fişlemek için bir girişim gibi geldi bana bu. hayır waves ekibinden de böyle akıllıca girişimler beklemem. ak kara meydana çıkar nasılsa. göreceğiz.
member
Activity: 560
Merit: 12
Binlerce isim önerilecek herşey listeye bakan adamda bitecek. 1000 wavesde az bir miktar değil yollayın isimleri belki biz kazanırız.
jr. member
Activity: 124
Merit: 3
Kazanma şansımız olmasa da önerdik bi isimbakalım Smiley Hatta Token'ı olursa diye kısaltmasını bile verdim Tongue (XWS)
full member
Activity: 448
Merit: 157
Wawes kendisi bir yazılım dili geliştiriyor ve bunun için isim babası arıyor doğru mu anladım? Eğer böyle ve doğru anladıysam ben bir tane gönderdim bakalım sonuç ne olur. Bizim kazanma şansımız yok ama.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Aklımda olan bir ismi yolladık bakalım . Biz falan kazanamayızda denemekten zarar gelmez.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bilgilendirme için sağol @bitpazarı fakat ben tam anlamadığım için kodlama dilindne falan başvurmayacağım zaten formu açtım anlamadımda bi waves cüzdan adresi istiyor onu anladım birde waves ile ne kadar süreden beri ilgileniyorsunuz diyor onu anladım diğer seçenekler hakkında bir fikrim yok Cheesy

Ödüle layık görürlerse sana ulaşabilmeleri için iletişim bilgisi istiyorlar mail adresini yazarsan yeterli olacaktır diye düşünüyorum, varsa waves üyeliğine ait telegram slack profilini de yazabilirsin. En altta ise "What's your suggestion?" buraya isim önerini yazıyorsun bu kadar. Sallayın işte belki tutar beğenirler.  Cheesy
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
önerim dalga oldu çok yaratıcıyım yine Smiley
full member
Activity: 182
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Bilgilendirme için sağol @bitpazarı fakat ben tam anlamadığım için kodlama dilindne falan başvurmayacağım zaten formu açtım anlamadımda bi waves cüzdan adresi istiyor onu anladım birde waves ile ne kadar süreden beri ilgileniyorsunuz diyor onu anladım diğer seçenekler hakkında bir fikrim yok Cheesy
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Waves Smart Contracts için ilk kodlar için örnekler yayınlandı.

https://github.com/wavesplatform/Waves/wiki/Waves-Contracts-Language-Description

Temel özellikler:
- lazy
- strong typed
- statically typed
- expression-based

Neyse çok anlamıyoruz bizi ilgilendiren kısım 1000 waves ödülü. Tabii ki konu waves değildir bizden birisinin kazanmasını istiyorum bu yüzden waves ile ilgili saçma mesajlarınızı sonraya bırakın.  Grin

Programlama dili için en iyi öneriyi yapana yani öneriler arasında en çok uygun gördüklerini seçecekler ve bir kişi ödül almaya hak kazanacak.

Bu formu doldurarak önerinizi yapmalısınız:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkdFzQJV4u8XEiAXDz_6fHSLlenaYjQuTaM0eqe4kwerR2uQ/viewform

Not: konu için kesinlikle merit vermeyin.

Jump to: