Author

Topic: 12 Eylül Cumartesi Saat 13:00 Ankara'da Buluşuyoruz! (Read 3884 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom

En güzeli kahvaltıydı ama fiyatını arttırmış itneler Grin @Starin ile zaten daha önceden beri buluşuyoruz. Bu buluşmada @mhanbostanci ile tanışmış oldum. Hepimiz erkektik hiç kız yoktu Cheesy o kadar çok şey yedik içtik ki hesabı getirirken garsonun gözleri parıldıyordu Grin Bir dahaki buluşmaya yeni arkadaşlarda gelir umarım.

Harbi menüde söylemediğimiz şey kalmadı. Cheesy En son bi Türk kahvesi vardı onu da sağolsun mhan aradan çıkardı. Smiley

Bu arada merdivende oturan kızı unutmuşsun. Tongue

Yeni buluşma için konu açıyorum.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

En güzeli kahvaltıydı ama fiyatını arttırmış itneler Grin @Starin ile zaten daha önceden beri buluşuyoruz. Bu buluşmada @mhanbostanci ile tanışmış oldum. Hepimiz erkektik hiç kız yoktu Cheesy o kadar çok şey yedik içtik ki hesabı getirirken garsonun gözleri parıldıyordu Grin Bir dahaki buluşmaya yeni arkadaşlarda gelir umarım.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Mado'da oturduk, keyifli üç dört saat bitcoin ve bilumum falancanın muhabbetini yaptık. Pazartesi günü daha geniş kapsamlı bir buluşma için topic açacağım.

Çok kısa bir anlatım olmuş. Ben biraz detay vereyim.
Toplamda  5 kişiydik.
Önce tanışmayanları Starin birbiriyle tanıştırdı.
5 kişi aşağıda fotoğrafı görünen iki kahvaltıyı öğütürken güzel bir teknoloji sohbetine başladık.

Yanında içilen çay, su, milk shake, kahve, kola nın haddi hesabı yok tabi. Smiley

Sonra sohbetin arasında polis geldi buluduğumuz konur sokak ile meşrutiyet in köşesini kapattı.
5 dakika sonra göstericiler geldi. bağırıp çağırıp sevk edildikleri üst geçitten yürümeye devam ettiler.
Dolayısı ile konu politikaya döndü. Ama ortak payda teknoloji olduğu için 5 dakika sonra gene teknoloji konuşmaya başladık.

ikinci gösteri grubundan sonra konu gene politikaya döndü oradan parasızlığa sonrasında da bitcoin ile ilgili iş fikirleri konusu tartışılmaya başlandı.
Starin yine aldı hesap makinesini, zorluk-s7-yatırım-sanayi elektriği vs içimizi kıydı, kimsede yatırım yapacak para yok a.k. Sad
Sonra geçenlerde forumda dönen altın günü yapma konusu konuşuldu.
sonra ben forumda sorduğum bizden niye bir cointellect çıkmıyor sorumu tekrarladım.

Olcaytu günün bomba sözünü söyledi bana :
"Kur bir ponzi, destekleyelim"
Smiley
Hep beraber koptuk tabi.

Sonrasında dağıldık. Çok keyifli, eğlenceli bir öğleden sonra geçirdim.
Daha sık yapmalıyız bunu.

sr. member
Infected Mushroom
Mado'da oturduk, keyifli üç dört saat bitcoin ve bilumum falancanın muhabbetini yaptık. Pazartesi günü daha geniş kapsamlı bir buluşma için topic açacağım.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
gidenlere afiyet olsun. ankarada btc kabul eden biryer olsaydı oraya giderdiniz.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Bende geliyorum.
Görüşelim kaynaşalım.
Mekan önerisi olarak Meşrutiyet caddesi girişindeki Mado olabilir mesela.
Yok daha salaş bir yer isterseniz Ayma otelinin karşısındaki pastane olabilir (limonatası güzeldir.)
Veya ofis ortamında görüşelim çayımızı kahvemizi kendimiz yapalım derseniz oda mümkün. Kızılayda toplaşabileceğimiz ofis de var.
sr. member
Infected Mushroom
en az 1 hafta önceden planlarsak, işlerimizi ona göre ayarlarız, açıkçası bende görüşmek istiyorum forumdan arkadaşlarla

Abi öyle genel bir organizasyon yapalım, bizim bu sefer biraz son anda belli oldu. Dolayısıyla son anda haber verebildim, belki yine de vakti olup gelmek isteyen olur diye. Smiley Pazartesinden itibaren bir konu açıp güzel bir buluşma ayarlayalım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
en az 1 hafta önceden planlarsak, işlerimizi ona göre ayarlarız, açıkçası bende görüşmek istiyorum forumdan arkadaşlarla
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Hocam zaman kısıtlı olunca gelemeyeceğim büyük ihtimalle. Normalde gelmeyi çok isterdim. Artık bir dahaki sefere inşallah denk gelir de bende gelebilirim.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Herkese selamlar, daha önce yazılmıştı, Ankara'da buluşan yok mu diye. Ben ve olcaytu2005 yarın saat 13:00'de Kızılay'da bir yerde oturup yemek, çay, kahve yapacağız. Tanışmak isteyenlere, bitcoin muhabbetine gelmek isteyenlere duyurulur. Özelden yazarsanız telefon numaramı atabilirim.

Lütfen sadece olcaytu diyiniz. zira 2005 garip geliyor bana Grin Normalde starin'e kahvaltı ısmarlayacaktım ama kalabalık olursak alman usulüne döneriz Cheesy
sr. member
Infected Mushroom
Herkese selamlar, daha önce yazılmıştı, Ankara'da buluşan yok mu diye. Ben ve olcaytu2005 yarın saat 13:00'de Kızılay'da bir yerde oturup yemek, çay, kahve yapacağız. Tanışmak isteyenlere, bitcoin muhabbetine gelmek isteyenlere duyurulur. Özelden yazarsanız telefon numaramı atabilirim.
Jump to: