Author

Topic: 12446 adet SATILIK EncryptoTell Token (ETH olan ) (Read 208 times)

hero member
Activity: 560
Merit: 501
tokenin ico fiyati 4700 sat. ekibin bu hafta içerisinde acikladigi bountyler dağitilacak sözü bir şekilde tutuldu gerçekten de tokenlerin dağitimi yapildi.. ekibin diğer sözüde bilenler bilir projenin sonlarina doğru 1 milyon dolar bir yatirim gelmişti  gelen para proje bitiminde geldiği için kabul edip etmeme arasında iade edelim vs birçok görüş oldu ve proje bitişi satmak isteyenler için 4700 sat tan buywall konulacak dendi onunda tarihi 2 hafta sonra olacak ve 1 gün önceden de haber verilecek . ilgili link :  https://medium.com/@encryptotel/weekly-update-b45e530082e5

ben elimdekileri pazartesi günü olan para ihtiyacimdan ötürü 4k sat dan elimden cikarmak istiyorum. eğer elimdeki ler Waves EncryptoTell olsaydi 5500 satlardan cok rahat satardim ama tidex te hacim yok fakat buywall hem wavesDEX'e hemde tidexe gelecek. alan arkadaş 4700 den en kötü satarsa 2 hafta sonraki buywall da 0.0879 kar edecektir. aciklama bu kadar sorular için lütfen özel mesaj atın. konuyu da kitliyorum sürekli gir cik bak yorum at vs post kasilsin istemiyorum . fiyat belli miktar belli teşekkürler tekrar.

ödeme olarak 0.497 btc yada karşiligini preev'den tl olarak alabilirim.banka Ziraat ve Enpara.
Jump to: