Author

Topic: 13-14 TH/S üzeri olan bir şey varmı? (Read 851 times)

full member
Activity: 476
Merit: 100
October 21, 2017, 06:18:29 PM
Yazılım bilginiz varsa çipleri bitfury firmasından alıp Türkiyede board tasarımı yapan birkaç firmaya tasarlatıp montaj yaptırtabilirsiniz.

Bu pek de mümkün değil.  O bahsettiğiniz board tasarımı yapan firmalar, Bitcoin dediğiniz zaman "hööööö" diye cevap veren firmalar. Bırak chip birleştirmeyi, asgari 2 sene ar-ge yapmadan Bitcoin için 2 diyotu birleştiremezler. O sebeple heyecan aramaya gerek yok. Hazır birleştirilmişini alın.

Bitmainin cihazlarını incele standart devre düzeneği var.Ünal empirme gibi bir iki firma var devre tasarımını cizdikten sonra çinde yaptırıyorlar.Bir iki cihaz için zaten çipte alınamaz yüklü sermayesi olan yatırımcılar bahsettiğim firmadan destek alabilir

üstadım faydalı bilgi olmuş özellikle yapan firmaların adını vermiş olman niyeti olanların belki yolunu açabilir.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
October 14, 2017, 03:28:07 PM
Yazılım bilginiz varsa çipleri bitfury firmasından alıp Türkiyede board tasarımı yapan birkaç firmaya tasarlatıp montaj yaptırtabilirsiniz.

Bu pek de mümkün değil.  O bahsettiğiniz board tasarımı yapan firmalar, Bitcoin dediğiniz zaman "hööööö" diye cevap veren firmalar. Bırak chip birleştirmeyi, asgari 2 sene ar-ge yapmadan Bitcoin için 2 diyotu birleştiremezler. O sebeple heyecan aramaya gerek yok. Hazır birleştirilmişini alın.

Bitmainin cihazlarını incele standart devre düzeneği var.Ünal empirme gibi bir iki firma var devre tasarımını cizdikten sonra çinde yaptırıyorlar.Bir iki cihaz için zaten çipte alınamaz yüklü sermayesi olan yatırımcılar bahsettiğim firmadan destek alabilir
full member
Activity: 630
Merit: 104
October 14, 2017, 06:49:14 AM
Bitmainde kendine calısıyor oyle bi fiyattan satıyoki zorluk artışıyla roi git gide uzuyor derken yeni cihaz geliyor
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 14, 2017, 04:24:21 AM

sr. member
Activity: 686
Merit: 250
October 13, 2017, 02:53:34 PM

newbie
Activity: 56
Merit: 0
October 11, 2017, 06:34:36 PM
2018 Civarında bitmain yeni cihaz çıkarıcaktır fakat aşırı yüklü bir yatırım yapılacaksa chipleri kendileri alıp kartları bile burda yapabilirsiniz.

bu dediğiniz yöntem nasıl oluyor? çipleri birleştirmek vs.? konu hakkında uzman biri varmı türkiyede bu işlemi yapabilen?
Kartları nasıl birleştiriyoruz?
Detaylandırabilir misiniz?

Ne zamandır ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını?
newbie
Activity: 7
October 10, 2017, 08:12:32 PM
2018 Civarında bitmain yeni cihaz çıkarıcaktır fakat aşırı yüklü bir yatırım yapılacaksa chipleri kendileri alıp kartları bile burda yapabilirsiniz.

bu dediğiniz yöntem nasıl oluyor? çipleri birleştirmek vs.? konu hakkında uzman biri varmı türkiyede bu işlemi yapabilen?
Kartları nasıl birleştiriyoruz?
Detaylandırabilir misiniz?
hero member
Activity: 509
Merit: 500
October 10, 2017, 02:04:53 PM
member
Activity: 84
Merit: 10
No Bitcoin, no problem.
October 10, 2017, 08:05:57 AM
Geçen bi detaylı araştırmıştım, Antminer S9'dan hızlısını bulamamıştım. Büyük çaplı bir mining yapılmayacaksa, pek de kârlı bir konsept olmadığına karar verip vazgeçmiştim. Tabii, uygun alanı olan, elektriği ucuza getiren ve operasyonel anlamda bakım/onarım kısmını da göze alanlar harıl harıl mine ediyorlar.
newbie
Activity: 7
October 10, 2017, 07:00:40 AM
Arkadaşlar, 13-14 TH/s civarı olan s9'lar dışında geliştirilen yeni bir teknoloji varmı? yada bundan daha iyi bir cihaz varmı?
Jump to: