Author

Topic: 15 günlük arbitraj fonu (26.04.2016-10.05.2016) (Read 3285 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 500
Ödemeler yapıldı. İlerleyen zamanlarda tekrar fon açabilirim, şimdilik duruyorum

teşekkürler elinize sağlık.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Ödemeler yapıldı. İlerleyen zamanlarda tekrar fon açabilirim, şimdilik duruyorum
hero member
Activity: 784
Adresi gonderdim dostum.teskler.
hero member
Fonu bitirecek misiniz devam mı edecek bilgi vermediniz?
Devam etmeyecek.

Gönderdim hocam adresi.
legendary
Devam etmeyecek.
hero member
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Bu item ticareti ve online key ticaretini kafam almadı bir türlü. nasıl beceriyorsunuz anlamış değilim. sanırım benim kuşak ıskaladı bu konuları
legendary
steam de bulunan krediyi basitçe bitcoine çevirebiliyor musun komisyon falan ?
hayır steam'deki bakiye ile işim olmuyor. dediğin şey basitçe yapılamıyor bildiğim kadarıyla.
steam'deki bakiye ile cs:go itemi alıp, takas banı yüzünden 7 gün bekleyip, onu forumda filan %55'ine (misal item 100 liraysa 55 liraya) satarak tl alınır, o da bitcoine çevirilir. ölme eşeğim ölme.  Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
steam de bulunan krediyi basitçe bitcoine çevirebiliyor musun komisyon falan ?
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
BTCTürk'e EFT yapıyorum, yarın (10.05.2016) ödemeleri yapacağım. Son durum şöyledir:

thinkinger 0.05 --> 0.0584
Penguen 0.03 --> 0.0350

15 günde %16 kadar kar ettik. bu kadarını ben de beklemiyordum
fazla yatırım olmadı. olsun

Şimdi gelelim ne işi yaptığıma Smiley CS:GO oyununun kasa anahtarını (keyini) alıp sattım arkadaşlar. Bizim Türk "key alım-satım" siteleri ile yabancı siteler arasında fiyat farkı vardı. Bu farktan -bitcoin sayesinde- yararlandım. Dolar 2.95'e çıkınca kalakaldım açıkçası, sonra "daha devam etmem" diye düşünürken Valve, bir güzellik yapıp "Chroma 3" kasasını çıkardı. Ondan da iyi kar ettim. Sonuç gayet iyi. Dolar artmasaydı %25'lere kadar çıkacaktı belki kâr.

Şimdilik devam etmeyi düşünmüyorum. Cazip bir fark çıkarsa yine devam edeceğim.

bu arada, "dijital ürün" derken sanal ürün demek istemiştim yanlış anlaşılmış olabilir.
Nezaketiniz için tesekkurler.ben bi btc alısveriş sitesinden ilan verip almış olabileceginizi dusundüm. Cs go ile hic aram yok ama iyi taktikmiş tebrikler
legendary
BTCTürk'e EFT yapıyorum, yarın (10.05.2016) ödemeleri yapacağım. Son durum şöyledir:

thinkinger 0.05 --> 0.0584
Penguen 0.03 --> 0.0350

15 günde %16 kadar kar ettik. bu kadarını ben de beklemiyordum
fazla yatırım olmadı. olsun

Şimdi gelelim ne işi yaptığıma Smiley CS:GO oyununun kasa anahtarını (keyini) alıp sattım arkadaşlar. Bizim Türk "key alım-satım" siteleri ile yabancı siteler arasında fiyat farkı vardı. Bu farktan -bitcoin sayesinde- yararlandım. Dolar 2.95'e çıkınca kalakaldım açıkçası, sonra "daha devam etmem" diye düşünürken Valve, bir güzellik yapıp "Chroma 3" kasasını çıkardı. Ondan da iyi kar ettim. Sonuç gayet iyi. Dolar artmasaydı %25'lere kadar çıkacaktı belki kâr.

Şimdilik devam etmeyi düşünmüyorum. Cazip bir fark çıkarsa yine devam edeceğim.

bu arada, "dijital ürün" derken sanal ürün demek istemiştim yanlış anlaşılmış olabilir.
legendary
aldığınız ürünün elinizde patlaması gibi bi riski var mı ?
Hayır, en kötü ihtimalle aldığım fiyata satıyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
aldığınız ürünün elinizde patlaması gibi bi riski var mı ?
legendary
Fırsat gectikten sonra nasıl birsey yaptıgınızı soylermisinix? Merak ettim nasıl bir duzen kurdugunuzu. Benim yapmak istediğim ama urunu bulamamdan yapamadıgım seyi yapıyorsunuz
Peki, nasıl bir is yaptığımı açıklayacağım yakın zamanda.
twn
legendary
Activity: 1204
Fırsat gectikten sonra nasıl birsey yaptıgınızı soylermisinix? Merak ettim nasıl bir duzen kurdugunuzu. Benim yapmak istediğim ama urunu bulamamdan yapamadıgım seyi yapıyorsunuz
hero member
Ben bir sure olamiycam dostum.devam edersen benimkini yeni fona aktarirsan memnun olurum
Tamamdır hocam, fonu erken bitirirsem profilinizdeki Bitcoin adresine gönderirim, devam edersem sizin fonu da katarım.
oraya gondermeyin,ben musait olunca size adresi veririmm.tesekkurler dostum
hero member
fonun full dokumunu ortak olan kisilerle paylasiyormusnuz?

yani ticari sir olarak kendinize de saklayabilirsiniz ancak, belirttiginiz rakamdan daha yuksek bir kar elde etmediginizi , yatirimcilar nasil anlayabiliyor?
Detaylı bilgi veremiyorum, evet ticari sır denebilir.
Bitcoin ile dijital bir ürün alıp tl olarak satıyorum, sonra tekrar bitcoin aliyorum ve bunu tekrarlıyordum. Dolar artınca karlılık inanılmaz azaldı, komisyonlar kârı götürecek neredeyse. O yüzden devam edip etmemekte kararsizim.

eger urunu yurtdisindan aliyorsaniz, dolarin artisi isinize bile gelebilir diye dusunuyorum, cunku btcyi btcturkten aliyorsaniz, ucuza btc alma firsatiniz var.

Kar edemiyorsanız uğraşmanın da bir anlamı yok aslında.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

yani ticari sir olarak kendinize de saklayabilirsiniz ancak, belirttiginiz rakamdan daha yuksek bir kar elde etmediginizi , yatirimcilar nasil anlayabiliyor?
Bitcoin ile dijital bir ürün alıp tl olarak satıyorum, sonra tekrar bitcoin aliyorum ve bunu tekrarlıyordum. Dolar artınca karlılık inanılmaz azaldı, komisyonlar kârı götürecek neredeyse. O yüzden devam edip etmemekte kararsizim.

eger urunu yurtdisindan aliyorsaniz, dolarin artisi isinize bile gelebilir diye dusunuyorum, cunku btcyi btcturkten aliyorsaniz, ucuza btc alma firsatiniz var.
legendary

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

hero member
Ben bir sure olamiycam dostum.devam edersen benimkini yeni fona aktarirsan memnun olurum
Tamamdır hocam, fonu erken bitirirsem profilinizdeki Bitcoin adresine gönderirim, devam edersem sizin fonu da katarım.

Nasıl isterseniz devam ederseniz ben varım. Erken sonlandırmanıza gerek yok bence süreyi uzatın.
Karar sizin.
legendary
hero member
legendary
Doların 2.95'e fırlaması bu olayı neredeyse bitirdi. Neyse ki zarar etmedik. %7.7 kâr dan fazlasını yapamadım, %7.7de kaldı şu an yani.
Duruma göre bakacağım, erkenden fonu sonlandırıp odemeleri yapabilirim.
legendary
Hayır başka katılan olmadı.
Hocam halen katılım gerçekleştirebiliyormuyuz?  0.038 ile katılım sağlıyabilirim.
Buyrun katılabilirsiniz.
1AZWsy9Eq1Tc8JSeo41kdd77ohBG5UMiD8
legendary
Activity: 980
Hocam halen katılım gerçekleştirebiliyormuyuz?  0.038 ile katılım sağlıyabilirim.
legendary
hero member
28.04.2016 GÜNCEL DURUM

Şu ana kadar %7.7 civarında kar edildi, durum şöyle;
(yatırımlar ufak olduğu için yuvarladım)

thinkinger 0.05 --> 0.055
Penguen 0.03 --> 0.033
ben (evet ben) 0.811 -> 0.874

Beklemek istemeyen yatırımcılar Pazartesi (02.05.2016) tarihinde erkenden çıkabilir fona yatırım yapmak isteyen varsa aynı tarihte bana PM atabilir.

ayrıca şunu da belirteyim, tamamen dolar kuruna bağlı bir arbitraj, ve dolar inanılmaz şekilde düşüyor. buna rağmen iyi kar ettik. %7 gayet iyi. şu an öyle görünüyor ki, dolar ve btcturk kuruna bağlı olarak %5 ila %10 arasında kâr edilecek.

Minimum katılım 0.1 olarak değiştirildi. Altındaki miktarlar artık kabul edilmeyecek.

3 kişi miyiz başka katılan oldu mu?
legendary
28.04.2016 GÜNCEL DURUM

Şu ana kadar %7.7 civarında kar edildi, durum şöyle;
(yatırımlar ufak olduğu için yuvarladım)

thinkinger 0.05 --> 0.055
Penguen 0.03 --> 0.033
ben (evet ben) 0.811 -> 0.874

Beklemek istemeyen yatırımcılar Pazartesi (02.05.2016) tarihinde erkenden çıkabilir fona yatırım yapmak isteyen varsa aynı tarihte bana PM atabilir.

ayrıca şunu da belirteyim, tamamen dolar kuruna bağlı bir arbitraj, ve dolar inanılmaz şekilde düşüyor. buna rağmen iyi kar ettik. %7 gayet iyi. şu an öyle görünüyor ki, dolar ve btcturk kuruna bağlı olarak %5 ila %10 arasında kâr edilecek.

Minimum katılım 0.1 olarak değiştirildi. Altındaki miktarlar artık kabul edilmeyecek.
hero member
Hocam Teşekkür ediyorum. 0.03 btc gönderdim.

Adresim :1Lo8m2y92Pp5rwvj1oKhzTXsbf1dBXXPGw

Göderdiğimin henüz bilgisi gelmedi gelince alta editlicem.

2016-04-27 09:14:14
0.03000000 BTC
5a2723a649cd6793a876af14aaba78d623a5d319bcb5fe70a3446c5bed7dcb3
legendary
gönderdim btctürkten 0.05 kadar henüz bana tx no gelmedi gelince buraya yazarım dostum.

https://blockchain.info/tr/tx/eef864a6d2b711d4facd107fdfed3deb4ae261c5065589a9c916ab347d5f1020
Tamamdır, teşekkürler. şimdilik 3-4 mbtc gibi bir kar görünüyor bu mebla için.
Daha fazla kâr için daha fazla yatırım gerek, ve ne kadar erken olursa o kadar iyi.
hero member
gönderdim btctürkten 0.05 kadar henüz bana tx no gelmedi gelince buraya yazarım dostum.

https://blockchain.info/tr/tx/eef864a6d2b711d4facd107fdfed3deb4ae261c5065589a9c916ab347d5f1020
hero member
Bende 0,03 ile katılabilir miyim? İmza gelirinden gelen miktarla katılmak istiyorum.
legendary
bugün şuan katılabilir miyiz?
Evet. Pm gönderdim
hero member
bugün şuan katılabilir miyiz?
legendary
Fonun amacı %5 kar elde etmekmi yoksa iki hafta boyunca işleme devam etmemi. %5 kar kurumunda işlemleri dururucakmısınız tam anlamadım. Bu düşünceye beni sevk eden 48 saat den bahsettiğiniz durum.
Birde fondan erken ayrılmamız durumun nasıl bir işlem yaparsınız?  8 mayıs daki bobmarley in fonuna geçmeyi planlıyorum.
Fonun amacı 2 hafta içinde minimum %5 kar yapmak. Her işlemden sonra riskin artıp artmadığını kontrol edip işlemi tekrarlayacağım/duracağım. Kâr tatmin etmezse devam ederim, veya yatırımcılara sorarım yeterli mi devam mı diye vs. Duruma göre yani.

Fondan erken ayrılırsanız o an ne kadar %kar yapıldıysa size verilir. Henüz işlem yapılmadıysa yatırdığınız miktar olduğu gibi geri verilir.
legendary
Activity: 980
Fonun amacı %5 kar elde etmekmi yoksa iki hafta boyunca işleme devam etmemi. %5 kar kurumunda işlemleri dururucakmısınız tam anlamadım. Bu düşünceye beni sevk eden 48 saat den bahsettiğiniz durum.
Birde fondan erken ayrılmamız durumun nasıl bir işlem yaparsınız?  8 mayıs daki bobmarley in fonuna geçmeyi planlıyorum.
legendary
Tek alım satımda %2 ila %7 kadar fark oluştuğunu gördüğüm dijital bir ürün var. Önceden bu ürünün alım satımını yaparak 1 ay gibi bir sürede %40 kâr etmiştim. Aynı fark yine oluşmuş, kur dalgalanmaları sebebiyle. Bu alım satım işlemini minimum risk ile 1-2 kez tekrarlamayı planlıyorum.
Detay verirsem karlılık azalabilir zira bilinen bir yöntem değil.

Minimum katılım: yok
Maksimum fon büyüklüğü: 1 BTC
Hedef kâr: Maksimum 2 haftada min. %5

Alım satımını yaptığım bu ürünün işlem hacmi yüksek olsaydı daha büyük miktarlarda fon lazım olacaktı, şimdilik 1 BTC ile başlayalım. Unutmayın, kâra da zarara da ortak olacaksınız.

%5 geri dönüşü 48 saat içinde tamamlama ihtimalim, düşük de olsa, var.

Katılmak için PM atabilirsiniz.
Jump to: