Author

Topic: 1.5 yıl sonra ilk kez görülüyor: Bitcoin’de 200 milyar dolar aşıldı (Read 125 times)

member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Ben bu gazın kısa vadede bu kadar hızla devam edeceğini düşünmüyorum, yeni ATH denemelerinin 2020 yılında olacağını düşünüyorum, bu sene sonuna kadar eski en yüksek seviyelerine gelebilir, ardından da yeni rekorları 2020 yılında deneyecektir.

Birçok kişinin yükseliş için verdiği tarih 2019 yılı ortaları veya sonu idi,ortaları söylemleri doğru çıktı, belki sene sonunda bizleri daha büyük sürprizler bekliyordur diye düşünmekteyim.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Ben bu gazın kısa vadede bu kadar hızla devam edeceğini düşünmüyorum, yeni ATH denemelerinin 2020 yılında olacağını düşünüyorum, bu sene sonuna kadar eski en yüksek seviyelerine gelebilir, ardından da yeni rekorları 2020 yılında deneyecektir.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Şaka maka Bitcoin 13,500 dolar oldu. Resmen 2017 ATH rakamlarına koşuyor ki boğa gelince devirecek gibi duruyor. Ethereum garibim 350 dolarlarda geziniyor hala. Altcoinler bu yükselişten yeteri kadar faydalanamadı bana kalırsa en azından ethereumun 500-600 dolar olması gerekirdi. Bitcoin ezip geçiyor hiç acımadan resmen.
member
Activity: 574
Merit: 13
Tabi ki fiyatlarda ki artış yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı ve herkes bir yerden girme isteği hissetti ki buda piyasanın hacmini genişletti daha da genişleyeceğine inanmaktayım çünkü herkeste bir para kazanma durtusu baş gösteriyor.

Aynen dediğiniz gibi FOMO başladı sanırım ve piyasa olağandışı bir hızla genişlemeye devam ediyor. Tabiki düşüşte olduğu gibi yükselişte de ana aktör BTC bey.
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Tabi ki fiyatlarda ki artış yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı ve herkes bir yerden girme isteği hissetti ki buda piyasanın hacmini genişletti daha da genişleyeceğine inanmaktayım çünkü herkeste bir para kazanma durtusu baş gösteriyor.
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bitcoin'in piyasa kapitalizasyonu, 200 milyar doları geride bıraktı. Bu seviye en son 2018 yılının ocak ayında görülmüştü.

Bugün, 11,381 dolara kadar çıkan Bitcoin’in piyasa kapitalizasyonu 200 milyar doları aştı. Bu seviye, 2018 yılının Ocak ayından bu yana ilk kez görülüyor.

Öte yandan kripto para piyasasının geneli ise 337 milyar dolara yaklaştı. Bitcoin’in piyasa payı da yüzde 59.9’a çıktı.

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, Bitcoin’e ilişkin son değerlendirmesinde en büyük kripto paranın 60 seviyesini kıracağını söylemişti. Manukyan’ın öngörüsü gerçekleşmek üzere. Diğer yandan ekonomist, 2017’de görülenin aksine Bitcoin yükseldikçe piyasa payının da artacağını öne sürmüştü.

Bitcoin, TSİ 11.15 itibari ile 11,358 dolardan alınıp satılıyor. Türkiye piyasasında yaklaşık 66,000 TL’den el değiştiren kripto para, yılın başından bu yana yüzde 200, son bir ayda yüzde 45 ve son bir haftada yüzde 24 değer kazandı.

https://uzmancoin.com/bitcoin-kapitalizasyon-ocak/
Jump to: