Author

Topic: סליחה על הבורות אבל שאלה...אני חדש ואני רוצה &#1500 (Read 466 times)

member
Activity: 221
Merit: 10
אקסצ’יינג’ ישראלי
https://www.bit2c.co.il/
הבעיה שהם מאוד מוגבלים מבחינת מבחר מטבעות
באתר הזה אתה קונה ביטקוין כנגד שקלים
לאחר מכן אתה מעביר את הביטקוין לאיזו זירת מסחר שתרצה - אני עובד עם bittrex וcryptopia
אם תרצה לממש רווחים, תעביר ביטקוין לbit2c ושם תסחור אותם לשקלים בחזרה
משם תעשה העברה בנקאית לחשבון שלך
newbie
Activity: 26
Merit: 0
אקסצ’יינג’ ישראלי
https://www.bit2c.co.il/
הבעיה שהם מאוד מוגבלים מבחינת מבחר מטבעות
newbie
Activity: 15
newbie
Activity: 29
לא מציע לך להשתמש בUSDT יותר מדי, זה לא הכי בטוח ועדיף להמיר את זה לאתר ישראלי או למכור בקבוצות מסחר בפייסבוק וטלגרם.
newbie
Activity: 3
נגיד קניתי ביטקוין ואני רוצה למכור אותו חזרה לשקל או העברה בנקאית איך אני עושה זאת?

אני חדש ורוצה לסחור במטבעות אחרים לא ביטקוין אבל ראיתי שחייבים לקנות ביטקוין קודם זה נכון?
איזה אתרי בורסה טובה לסחר קיימים?

אתה נהדר לחברות מסחר בביטקוין
https://www.mrbitcoin.co.il/tradebitcoin

כמו כן יש שם מדריך לכל מטבע איך לקנות ולמכור.
בגדול אתה צריך למלא פרטים לתת מסמכים, לפתוח משתמש ולמכור בזרית מסחר את המטבעות שלך בשביל לקבל העברה בנקאית או ישירות לכרטיס אשראי.
YIz
hero member
Activity: 686
Merit: 502
יש עוד אתרים? אפשר אותם בבקשה?

כל הקטע זה שאני מחפש בורסה...לרכוש בדולרים מטבע וירטואלי (לא בהכרח ביטקוין) לאחר שעלה למכור ולממש תהשקעה לדולרים...

אני מעוניין להיות סוחר יום, השאלה אם זה אפשרי?
תנסה בורסות מטבעות, רובם מציעות USDT
אני משתמש ב poloniex
גם הם מציעים USDT.
יש לך גם אפשרויות בביטרקס וביטפינקס
newbie
Activity: 26

כל הקטע זה שאני מחפש בורסה...לרכוש בדולרים מטבע וירטואלי (לא בהכרח ביטקוין) לאחר שעלה למכור ולממש תהשקעה לדולרים...

אני משתמש ב poloniex
member
Activity: 221
Merit: 10
הי
1. כדי לקנות ביטקוין עם שקלים או אף חזרה למכור ביטקוין לשח ולהעביר לחשבון בנק, האופציה הכי טובה שמצאתי זה bit2c.co.il
2. נניח שיש לך כבר ביטקוין ורוצה להרוויח ממסחר יומי, ממליץ לך לבדוק לעומק באלו מטבעות לסחור, ולכל מטבע שהחלטת, חפש אודותיהם, מה התוכניות, מה הVOLUME מסחר היומי, מה הMARKETCAP שלה וכו'.
תפתח חשבונות בזירות מסחר פעילות מאוד כמו BITTREX או Cryptopia
3. אם ממש שורף לך ואתה מת להיפטר מהכסף שלך מהר, תוכל לפתוח חשבון מסחר בBitmex ולסחור עם מינוף מטורף Bitcoin/USD

בהצלחה!
newbie
Activity: 1
ניסית להשתמש ב cex.io ?
newbie

YIz
hero member
Activity: 686
Merit: 502

newbie
Activity: 55
כן אחי זה אפשרי, כמו שאמרתית לך - יש הרבה אתרי מסחר (בורסה) .. bitfinex .. kraken .. CEX.IO ועוד.
newbie

newbie
Activity: 55
יש הרבה אתרי חלפנות (exchange), אפשר למכור גם באתר localbitcoins אבל צריך להיזהר מסקאמרים.

newbie
נגיד קניתי ביטקוין ואני רוצה למכור אותו חזרה לשקל או העברה בנקאית איך אני עושה זאת?

אני חדש ורוצה לסחור במטבעות אחרים לא ביטקוין אבל ראיתי שחייבים לקנות ביטקוין קודם זה נכון?
איזה אתרי בורסה טובה לסחר קיימים?
Jump to: