Author

Topic: 17. Kucoin Spotlight: Sevimli Tombullar Vadisi (CHMB) (Read 103 times)

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Kucoin'i de takip etmek lazım. Artık yetişemiyoruz ama her yere koyacak para da kalmadı elde. Cheesy Mecbur bazı yerleri kaçırıyoruz. Play-to-Earn, NFT, BSC hype oluşturacak her şey bir araya gelmiş. İyi kazandırmış. Oyuna biraz baktım. Axie Infinity tarzı oyun galiba.
full member
Activity: 497
Merit: 119
Ne kadarlık yatırım yapma hakkı verdi?
Hesaplaması biraz zor, Binance gibi değil. Ama 1000 KCS'ye yaklaşık 1 KCS'lik CHMB düşmüş görünüyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Ne kadarlık yatırım yapma hakkı verdi?
full member
100x'e sattım. Ama şimdilik yaklaşık %5'i dağıtıldı. Bu demektir ki şimdilik toplamda en az 5x'e satmış oldum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Yeni play2earn sistemine eklenecek bir oyun daha muhtemelen bunda da erken yatırımcı kazanır diye düşünüyorum biraz düşük miktarlarla şans denenir ayrıca pokemonu da severdik güzel çizgi filmdi kendileri Grin
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Öncelikle BSC ve Matic ağında çalışması benim için önemli, Ethereum ağında çoğumuz işlem yapmak istemiyor çünkü bize göre çok pahallı.

Oyun güzele benziyor, farming falan var ekip biçicez, lvl kasmalı falan işte, bildiğiniz oyun tarzı.

İş yapar, parada kazandırır gibi geliyor.

Denenir.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
BSC ve Matic ağında çalışacak ve pokemondan esinlenerek yapılmış...

Güzel görünüyor. Yatırım değil de şöyle ara sıra oynamalık bir p2e arıyorum.  Şimdilik discorduna katıldım vakit ayırabilirsem önümüzdeki günlerde incelemek istiyorum.

full member
Yine ilgi çekici bir başlıkla sizlerleyim Smiley Kucoin'in yeni launchpad projesi: Chumbi Valley (CHMB)

Chumbi Valley bir Play-to-Earn RPG oyunu imiş. BSC ve Polygon'da çalışacakmış. NFT falan diyor Smiley

Katılmak için en az 100 KCS gerekiyor. 17 Aralık 03:00 (TSİ)'ye kadar kaydolabilirsiniz.

Duyuru: https://www.kucoin.com/news/en-announcement-of-chmb-token-sale-on-kucoin-spotlight?spm=kcWeb.B1homepage.NewsZone.3

Oyunun Linki: https://chumbivalley.com/

Jump to: