Author

Topic: 18. Kucoin Spotlight: ClearDAO (CLH) - Merkeziyetsiz Türev Fabrikası (Read 106 times)

newbie
Activity: 37
Merit: 0
ben cwar ön satışa katılmıştım, 2 kcs aldı hesabımdan, karşılığında yüzde 10 cwar verdi ilk dağıtım 160 adet gibi bişeydi 5 dolardan satıp 40 adet kcs aldım. Sadece ilk yüzde 10 ile bazen iyi denk gelebiliyo
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
$CYBERCASH METAVERSE
Tokenları her zamanki gibi her ay ucundan ucundan dağıtacakları için açılışta yine bir 100x bekliyorum Smiley YTD.
300x'i görmüş ama ben açılışı kaçırdım. 46x'den satabildim.

Ya genelde o tavan rakamları kimselerin görmediği ütopik rakamlar oluyor. Kim alıyor kim satıyor hiç görmedim Smiley

46x de gayet iyi. Dağıtım % kaçtı kucoinlere?
full member
Activity: 497
Merit: 119
Tokenları her zamanki gibi her ay ucundan ucundan dağıtacakları için açılışta yine bir 100x bekliyorum Smiley YTD.
300x'i görmüş ama ben açılışı kaçırdım. 46x'den satabildim.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Bu gün itibari 1 KCS 22,57 usd görünüyor. Eğer bu satışa katılmak istiyorsanız 2257 usd bir yatırım yapmanız gerekli görünüyor. Alım ve satım işlemi bitene kadar bu miktara dokunulmayacak. Satış sonrasında olası piyasa hareketinden etkilenmek mümkün görünüyor. Bu yatırımı yapmak isteyenler katılabilir.

Epeyden beri yapılan bu tür satışlardan katıldıklarımdan böyle 100x bir durum başıma hiç gelmedi. Bu da benim kısmetsizliğim herhalde.
full member
Activity: 497
Merit: 119
Kucoin'in yeni launchpad projesi: ClearDAO (CLH)

ClearDAO geliştiricilerin ve traderların kolayca türev piyasası (futures, options vs.) ürünleri oluşturabilmeleri için altyapı sunacakmış. Bir nevi, türev piyasaların AWS'si olmaya niyetli gibiler. Hayırlısı Smiley

Katılmak için en az 100 KCS gerekiyor. 5 Ocak 15:00 (TSİ)-7 Ocak 03:00 (TSİ) arası kaydolabilirsiniz.

Duyuru: https://www.kucoin.com/news/en-announcement-of-clh-token-sale-on-kucoin-spotlight?spm=kcWeb.B1homepage.NewsZone.1

Fabrika Adresi: https://cleardao.com

Jump to: