Author

Topic: 18 MART!!!!.... (Read 126 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
March 30, 2018, 04:00:40 PM
Ne mutlu TÜRK'üm diyene. TANRI, TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
March 23, 2018, 04:53:37 PM
İnsan Türk olurda nasıl Mustafa Kemal Paşa'dan yana olmaz be kardeşim Smiley Bu durum einstein'i sırf yahudi diye sevmemek gibi birşey ama sıkıntı değil bizim sevgimiz yeter.
member
Activity: 154
Merit: 10
March 23, 2018, 03:23:44 PM
siyasi konjonktür değişir başka başka isimler ön plana çıkarılır, bazen insanları anlamıyorum herkes ölüp gidecek bu küçük oyunlar niye, insanların çoğu hafızasız ve aptal. herkesin hakkını vermek gerekli, ülkeye emeği geçen herkes saygı ile anılmalı. bugün ülkeyi yağmalayanlar maalesef el üstünde.
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
March 20, 2018, 11:22:51 PM
Şimdi mevzu ne cidden anlamadım… İki şey tedai ettirdi bana bu yazdığınız..  Birincisi 18 Mart şanlı tarihimiz ve mustafa kemal..

18 mart zaferimiz için ağzını beynini ruhunu bilmemnesini yormayanın Vatan sevgisinden hatta vatan sevgisi imandandır ölçüsüne binaen İmanından dahi şüphe ederim çanakkale zaferimiz için kalbinde çoşku insanin iliklerine kadar hissedeceği birsey olmalı…  Bu sekilde deilse s.q o tuplerle işim olmaz..

İkincisi mustafa kemal mevzusu nedir orasini hic anlamadim..  Siyasi emellerine kim alet ediyor veya etmenin edene ne faydasi var ? Hatta bu memlekette mustafa kemal deyip deyip neler neler yapanlar var bilmiyor muyuz?  Kisacasi şu m.kemal kendi tarihinde oyle yapti boyle etti damgasini vurdu gitti bize yarayanlari aliriz yaramayanları da değistirir yararli hale sokariz..  M.kemal benim gozumde kullanilmasi gereken bir siyasi obje deil sadece bu vatanin kurtulmasinda buyuk rol oynamis biridir..  Ama isi abartip ilahlastiranlarinda cani cehenneme..
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
March 20, 2018, 08:42:12 PM
https://www.youtube.com/watch?v=qWfOrAjybUg

Oğuzhan Uğur'un Çanakkale Zaferi ile ilgili videosu. izlemenizi tavsiye ederim.

ASİL DEDELERİN YAVŞAK TORUNLARI....
newbie
Activity: 238
Merit: 0
March 20, 2018, 04:34:12 PM
https://www.youtube.com/watch?v=qWfOrAjybUg

Oğuzhan Uğur'un Çanakkale Zaferi ile ilgili videosu. izlemenizi tavsiye ederim.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
March 20, 2018, 05:27:18 AM
Şanlı 18 Mart'ın Afrin'i ele geçirme ile taçlanması eşsiz bir gün yaşatmıştı. 18 Mart Afrin kuşatması inşallah sınır ötesi tehditlerin kalkmasının da ilk adımı olur ve her 18 Mart çifte bayram olarak kutlanır
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
March 20, 2018, 04:13:53 AM
Mustafa Kemal'i silmeye çalışanların 10 yıl sonra esamesi okunmayacak hatta yargılandıkları bu gözler görecek fakat 18 mart ve Mustafa Kemal sonsuza dek yaşayacak.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
March 18, 2018, 09:52:02 PM
Ey Türk local grubu!!!

İnanın merak ettim ve 17 Mart gecesi saat 24:00'den sonra baktım konu dışı'na, var dedim ya bir arkadaş 18 Mart Çanakkale Zaferi için bir konu açsın. Ama maalesef olmadı illa ki vardır geçen senelerde açılmış konular veya daha öncesinde ama niye arkadaşlar, o gecenin anlamı için paylaşım yapılmadı. Tipitipler çıkacak sen niye açmadın diye. Evet ben hatta kendi sosyal medya hesaplarımdan bile biraz önce paylaşım yaptım.

Ekran Resmi ;

Gelgelelim işin aslına , bu forumda bile var bir kaç tane tırt insan ki , birkaçıyla forum üzerinden atıştığım olmuştu bile. Ha bu arada o arkadaşın , arkadaşım değil gerçi tipitip nick'i CEPNİBEY'dir...

Unutmayın arkadaşlar. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....

Mustafa Kemal'i silmeye çalışanlar elbet birgün kendileri silineceklerdir. Tarih kitapları bile isimleri anmıyacak...
Jump to: