Author

Topic: 18 yaşıma girdiğimde para kazandığımda onu çekmek... (Read 142 times)

jr. member
Activity: 42
Merit: 5
Paribu'dan şaşmamak lazım. En rahatı burası bence. Sorun yaşadığım olmadı hiç.
Kripto paraları elden alıp satanlar, genellikle banka takibine takılmak istemeyenlere hizmet veriyor. Nakit al/sat yapılıyor. Escrow kullananlar da var elbette. Döviz bürosu üzerinden yapanlar da var. Yine de tanıdık ya da güvenilir biri değilse, sıkıntı yaşanabilir. Zaten dogecoin miktarı fazla değilmiş. Birine bozum yaptırmaya gerek yok. Borsada halledilir.
Evet paribuyu babam bile kullanıyor bide forumlarda baya öven gördüm ben de diğer borsalara geçmeme kararı aldım paribuya gireceğim teşekkür ederim mesajınız için.

Vay be 18 yasindan kucuk bir kardesimiz bitcoinle tanisip kendince bir yatirim yapiyor cidden helal olsun acaba biz o yaşlarda hangi boş işlerle ilgileniyorduk Smiley stajerim vardi ona 2017 yilinda airdroplari öğretmis kendine o dönemin en iyi telefonlarindan birini alma kismeti yakalamişti.
Ben de küçük yaşlarda başladım bu işe ilk kazandığım para 10-20 dolar civarıydı o zaman çok ama çok sevinmiştim harçlık olmuştu bana ondan sonra baya devamı geldi coinleri öğrendim çok araştırmalar yaptım.  Smiley Teşekkür ederim mesajınız için.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Vay be 18 yasindan kucuk bir kardesimiz bitcoinle tanisip kendince bir yatirim yapiyor cidden helal olsun acaba biz o yaşlarda hangi boş işlerle ilgileniyorduk Smiley stajerim vardi ona 2017 yilinda airdroplari öğretmis kendine o dönemin en iyi telefonlarindan birini alma kismeti yakalamişti.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Paribu'dan şaşmamak lazım. En rahatı burası bence. Sorun yaşadığım olmadı hiç.
Kripto paraları elden alıp satanlar, genellikle banka takibine takılmak istemeyenlere hizmet veriyor. Nakit al/sat yapılıyor. Escrow kullananlar da var elbette. Döviz bürosu üzerinden yapanlar da var. Yine de tanıdık ya da güvenilir biri değilse, sıkıntı yaşanabilir. Zaten dogecoin miktarı fazla değilmiş. Birine bozum yaptırmaya gerek yok. Borsada halledilir.
jr. member
borsanın komisyonu var ama aracılara göre çok daha düşük. yani borsa çok daha avantajlı daha bu sabah paribu'dan çekim yaptım 5 dkda geldi. 0 sıkıntı.
Çok teşekkür ederim aşırı sevindim bu yorumu okuyunca.  Smiley  Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
borsanın komisyonu var ama aracılara göre çok daha düşük. yani borsa çok daha avantajlı daha bu sabah paribu'dan çekim yaptım 5 dkda geldi. 0 sıkıntı.
jr. member
Herkese selamlar ben 18 yaşıma girmeden önce hep insanlara çevirim yaptırıyordum işte mesela 20 dolar payeer bakiyem varsa onu kendim çekmiyordum bir insana bozum yaptırıyordum çok değil 11 haziran gelince 18e giricem şimdi diyelim 8500 dogecoinim var bunu rahatça paribuda, binancede satmak daha iyi demi insanlara  bozum yaptırmaktansa para kaybı daha mı az olur? Ortalama nekadar tasarruf ederim? Çünkü exchange işlemi yapan insanlar sanırım kendilerine komisyon alıyor.  Smiley
Jump to: