Author

Topic: 186 Mh Inno3D Mining P106-106 8 Ekran Kartlı Mining Rig Hazır Sistem (Read 412 times)

member
Activity: 602
Merit: 32
Eskiden gelirler yuksekken cok goze batmiyordu ancak su an rigin elektrik tuketimi ve bu tuketimine gore verdigi hash orani cok onemli bir konu haline geldi.bence rig satislarinda saticilar mutlaka bunu net bir sekilde belirtmeli iyi satislar.

Tek sıkıntı keşke elektrik olsa hocam.
Şahsen bir kez teklif yaptığıma daha sonra aynı fiyatı vermem. Bana daha erken verse benim sürem kısalır. Maden aynı fiyat olsada verilmez. Hem kendi roisinden yiyor hem benim roimi uzatıyor sonra veriyor.
Aynı fiyatı tekrar vermiyorum o yüzden. Birine teklifimi yapıyorum, kabul etmiyorsa anında gidip sıfırını alıyorum o günü yahut haftayı kapatıyorum. Daha sonra yine bi pazarlık olursada eth yüksek bile olsa vermem aynı fiyatı.

Aklı olanda vermez.

Aklı olmayıp verenlerin halini görüyoruz şimdi zaten Smiley

Yani asicler kendi elektriğini çıkarmıyor. Gpular kafa kafaya. O furyada elinde 100-200eth olan zaten artık satıp çıktı piyasadan Smiley
jr. member
Activity: 52
Merit: 2
Eskiden gelirler yuksekken cok goze batmiyordu ancak su an rigin elektrik tuketimi ve bu tuketimine gore verdigi hash orani cok onemli bir konu haline geldi.bence rig satislarinda saticilar mutlaka bunu net bir sekilde belirtmeli iyi satislar.
jr. member
Activity: 39
Merit: 4
iOS Wizard
jr. member
iOS Wizard
Bu arada p106 la ir3gb miydi hocam külliyen. Yoksa 4-6gb gibileride varmıydı

6gb hocam p106'ların hepsi, yeni seri çıkan p104ler ise 4gb olarak çıktı piyasaya.
member
Activity: 602
Merit: 32
hocam peder dediğiniz kişi babanız heralde, çok ayıp değil mi, yani papaz deyin bi de bari bu kadar insanın içinde, ben tabi karışmam herkesin kendi hayatı da, toplumda yadırganır bu durumlar, babasına papaz diyen bizim arkamızdan neler diyordur derler.

şu yazıyı yazmadan önce bi tur baktınız mı pederin Türk Dil Kurumu'na göre anlamı nedir diye?

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=PEDER

Türk Dil Kurumu'na göre 1. anlamı pederin "baba" dır, ikinci anlamı da papazdır. Toplum gidip tecavüzü yadırgasın bi zahmet böyle saçma şeylere takılmasın, ki takıldıkları şey de eksik bilgiden kaynaklı. Hem belki ben başka dine mensup bir arkadaşım, belki benim babam papaz gerçekten? Toplum dediğiniz sizin gibi insanlarsa umrumda değil  Grin

ahhhh ah....

Peder yabancılardada zaten baba anlamın Smiley bi bizde değil. Baba, öncü, örnek alınan, bilen eden gibi bir anlamı var. Tabii bu dini anlamda bir babalık. Bizdeki gibi biyolojik baba değil Smiley

Buna takılan arkadaş enteresanmış ama. Babasına peder diyen bize neler demiş. İyide kardeş yüzüne gülüp anana sövenlerle dolu bir dünyadasın pedere babaya takılmışsın.

Bu arkadaş yarında biri tanrı dedi diye tribe girer. Allah de der Smiley
Ben tanrı deyince put perest olucam ama sen Allah deyip olmayacaksın Smiley bence allah kelimesinin kökünü bilmeden, kimlerin neye allah dediğini bilmeden onuda der Smiley

Amaaan boşvsrin arkadaşımızda böyle mutlu olsun hocam Smiley

Bu arada p106 la ir3gb miydi hocam külliyen. Yoksa 4-6gb gibileride varmıydı
jr. member
iOS Wizard
hocam peder dediğiniz kişi babanız heralde, çok ayıp değil mi, yani papaz deyin bi de bari bu kadar insanın içinde, ben tabi karışmam herkesin kendi hayatı da, toplumda yadırganır bu durumlar, babasına papaz diyen bizim arkamızdan neler diyordur derler.

şu yazıyı yazmadan önce bi tur baktınız mı pederin Türk Dil Kurumu'na göre anlamı nedir diye?

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=PEDER

Türk Dil Kurumu'na göre 1. anlamı pederin "baba" dır, ikinci anlamı da papazdır. Toplum gidip tecavüzü yadırgasın bi zahmet böyle saçma şeylere takılmasın, ki takıldıkları şey de eksik bilgiden kaynaklı. Hem belki ben başka dine mensup bir arkadaşım, belki benim babam papaz gerçekten? Toplum dediğiniz sizin gibi insanlarsa umrumda değil  Grin

ahhhh ah....
full member
Activity: 280
Merit: 102
jr. member
iOS Wizard
Hocam hayırlı satışlar. Rig kasanıza bayıldım. Nerde yaptırdınız acaba bende böyle bir şey yaptırmak istiyorum.

Hocam teşekkürler, 150 lira maliyetle benim peder topluyor, isteyene de 100 lira kar koyup üstüne veriyor, parçaları ise imes dudulludan alıyor kendiniz alırsanız dediğim maliyette toplayabilirsiniz veya dediğim paradan pedere sipariş geçebiliriz   Roll Eyes
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Hocam hayırlı satışlar. Rig kasanıza bayıldım. Nerde yaptırdınız acaba bende böyle bir şey yaptırmak istiyorum.
jr. member
iOS Wizard
- 8 adet ekran kartı özel mining seri Inno3D P106-100, normal oyun ekran kartlarına göre daha uzun ömürlü mining imkanı toplam 186 stabil hashrate
- 2 adet PSU
- Add2PSU
- 120 gb SSD
- 4 GB Ram
- 8 pci slotlu anakart (m2 bağlantısı olmadan 8 ekran kartı imkanı)
-  i3 İşlemci
- Açma kapama tuşu
- Windows 10 kurulu
- 60x45x40 ebatlarında sigma profil rig kasası
- 8 adet Riser
- Tüm sistemi almak istemeyip (elinizde güç kaynağı, ram, anakart vb. varsa) ona özel fiyat verebilirim
*
- Bilgisayar mühendisinden satış anında ve satış sonrası teknik destek
*
- Tüm sistemi almanız durumunda tak çalıştır durumdadır, sadece kendi cüzdanınızı yazıp fişe takmanız yeterli

Fiyat: 12999 - Lokasyon: İstanbul

Jump to: