Author

Topic: הסבר 2 מושגים שאני לא מצליח להבין (Read 4864 times)

YIz
hero member
Activity: 686
Merit: 502
שלום,

אני מנסה להבין 2 מושגים
POW -proof of word
POS- proof of stake
אני עברתי על כל האינרנט ואני לא מצליח להבין פשוט את ההבדל מישהו יכול להסביר לי בצורה פשטנית את המושגים?
ומה ההיתרונות והחסרונות בכל שיטה?

תודה!

POW - אתה משתמש בכוח כרייה כדי להשיג מטבעות לדוגמא כרטיסי מסך
POS - אתה משתמש במטבעות קיימים שברשותך כדי להשיג מטבעות נוספים, בפרופורציה לכמות שיש לך

וואו אחי תודה סיכמה לי את זה מאוד יפה

תגיד עכשיו כשאתה אומר שאני משתמש במטבעות שברשותי דרך מה הכרייה בעצם עובדת? איך התליך הזה קורא לפי מה שהבנתי זה לא עובד דרך כרטיסי המסך שלי

אתה משאיר את הארנק דולק ובתמורה לזה שאתה תומך ברשת אתה מקבל כמות קטנה של מטבעות. לא צריך כרטיסי מסך ולא כלום, מחשב רגיל מטבעות ואינטרנט.
full member
Activity: 126
Merit: 100
שלום,

אני מנסה להבין 2 מושגים
POW -proof of word
POS- proof of stake
אני עברתי על כל האינרנט ואני לא מצליח להבין פשוט את ההבדל מישהו יכול להסביר לי בצורה פשטנית את המושגים?

תודה!

POS - אתה משתמש במטבעות קיימים שברשותך כדי להשיג מטבעות נוספים, בפרופורציה לכמות שיש לך

וואו אחי תודה סיכמה לי את זה מאוד יפה

תגיד עכשיו כשאתה אומר שאני משתמש במטבעות שברשותי דרך מה הכרייה בעצם עובדת? איך התליך הזה קורא לפי מה שהבנתי זה לא עובד דרך כרטיסי המסך שלי

YIz
hero member
Activity: 686
Merit: 502
שלום,

אני מנסה להבין 2 מושגים
POW -proof of word
POS- proof of stake

תודה!

full member
Activity: 126
Merit: 100
שלום,

אני מנסה להבין 2 מושגים
POW -proof of word
POS- proof of stake

תודה!
Jump to: