Author

Topic: 2 Dakikalık İş ile 0.004 BTC kazanmak istiyorsanız [DEVAM EDİYOR] (Read 2325 times)

member
Activity: 490
Merit: 10
Konu tarihini görene kadar kısa sürelide olsa hayal kurdum sayende. Şimdi 3200 stellar 0,1 bitcoine falan geliyo aşağı yukarı. Bugün ikidir gördüm bu eski konuları niye hortlatıyosunuz yeni konuda post kasmak yerine?
Not: hazır hortlamışken bizde kasalım postumuzu.
member
Activity: 630
Merit: 37
Bir sazan avi. daha artık kimi oltasına düşürürse.

Özenle arıyorsun sanırım ? Bu konuları hortlatmana gerek yok kardeşim.Kendine başka misyonlar ekleyebilirsin Smiley Hem neyi ispat etmeye çalıştın bunu anlamadım açıkçası.Çakırı gördün diye böyle bir yorum mu yaptın ?

Hocam, Bu çocuk forumun en önde giden malı.  İşi gücü yok. Boş beleş  işler peşinde hep.Post acak çoğu kimse daha başlığı bile okumadan alta destan yazar. Adam konuyu 2014 yılında açmış. O zaman ile şimdi arasında dağlar kadar fark var. O vakit bonus olsun diye bazı şeyler bedava verilmiş olabilir çok normal 4 sene geçmiş. Bu malı forumdan defetseler çok iyi olacak

aynen hocam şu moron banlansa da forum kurtulsa bu boş parazitten
full member
Activity: 602
Merit: 118

Özenle arıyorsun sanırım ? Bu konuları hortlatmana gerek yok kardeşim.Kendine başka misyonlar ekleyebilirsin Smiley Hem neyi ispat etmeye çalıştın bunu anlamadım açıkçası.Çakırı gördün diye böyle bir yorum mu yaptın ?

Hocam, Bu çocuk forumun en önde giden malı.  İşi gücü yok. Boş beleş  işler peşinde hep.Post acak çoğu kimse daha başlığı bile okumadan alta destan yazar. Adam konuyu 2014 yılında açmış. O zaman ile şimdi arasında dağlar kadar fark var. O vakit bonus olsun diye bazı şeyler bedava verilmiş olabilir çok normal 4 sene geçmiş. Bu malı forumdan defetseler çok iyi olacak
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Sazan avi midir değil midir anlayamadım ama kimse kimseye bedavaya para vermez facebook falan bağlamanızı tavsiye etmem.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254

jr. member
Activity: 140
Merit: 2
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
6900 stellar var hesabımda Grin

100 de gönderip kazanma hakkım var. toplam 7000 yapıyor. bakalım kime satabilirim bir araştırayım Grin

Kullanıcı adınız nedir 100 yollayayım bende size Smiley

100 stellar'ı miri'ye yolladım (makina öğrenme (yapay zeka) araştırma merkezi) Smiley

kullanıcı adım cakirturk eğer yine de yollamak istersen Grin
eğer bonusunu almadıysan
50'sini geri yollarım 50 karda olursun Smiley

Yok hocam gerek yok yolladım 100 stellarınızı Smiley

teşekkür ederim Smiley
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
Geldi onuda onayladım ama hesabıma herhangi bir tutar gelmedi, bakiye sıfır.

You're in the queue and should receive your reward soon! yakında vereceklermiş.
Demek ki botlar için önlem almışlar.
Verdiklerinde PM atın lütfen.
Evet sanırım öyle birşey yapmışlar.
Coinleri gönderdiler ama şimdilik satmayı planlamıyorum.
Geri dönüşümlü 100 Stellar hakkı vermişler onuda konudaki sizin hesabınıza gönderdim zaten.
Teşekkürler.
full member
Activity: 208
Merit: 100

100 de gönderip kazanma hakkım var. toplam 7000 yapıyor. bakalım kime satabilirim bir araştırayım Grin

100 stellar'ı miri'ye yolladım (makina öğrenme (yapay zeka) araştırma merkezi) Smiley

eğer bonusunu almadıysan

Yok hocam gerek yok yolladım 100 stellarınızı Smiley
legendary

eğer bonusunu almadıysan
full member
Activity: 208
Merit: 100

legendary

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030

Demek ki botlar için önlem almışlar.
Verdiklerinde PM atın lütfen.
sr. member

legendary
Üye oldum, facebooklada bağlandım ama 24 saattir gelen giden yok.
Nasıl gelen giden yok anlamadım, mail mi gelmedi?
sr. member
Üye oldum, facebooklada bağlandım ama 24 saattir gelen giden yok.
legendary
forumu tam araştırmadım ancak facebook'taki gruplarda 1 btc'ye satılabileceği yazıyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bende üye olmuştum bi yollamak kalmıştı kapamışın konuyu Angry
legendary
https://launch.stellar.org/#/register
Facebook ile bağlanın ve ilk stellar'larınızı kazanın.
Sonra 1000 stellar'ı gfDdfFfAqkmrQ4H1nEZT4nwfmasMouehVD bu adrese gönderin, ve 1000 stellar'ı anında alın.
Sonra mail adresinizi yazarak diğer Stellar'ları da ele geçirin. Toplamda 2250 Stellar'ınız olması lazım şimdi. 2200'ünü üstteki adrese yollayın. Ve Stellar kullanıcı adınızı ve Bitcoin adresinizi bana PM atın. Bana toplamda yollayacağınız 3200 Stellar'a karşılık 0.004 BTC atacağım size.

Edit: İş yapıldı. İş devam ediyor. İş bir daha başlamamak üzere bitti. Onay bekleyen arkadaşlar onay gelince PM atsınlar, onların da bitcoinlerini atayım bitsin.
Jump to: