Author

Topic: 20.000 $ Yatırım Yapmak Mantıklı Olurmu (Read 914 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
November 18, 2017, 11:26:58 AM
Çiftlik için ponzi diyorlar boşver onu. Altcoinler ile de uğraşma çünkü anladığım kadarıyla acemisin bu işlerde. %75 btc %25 ethereum al arkana yaslan keyfine bak. Bitcoinin değeri dolar olarak artacak, aynı zamanda doların TL değeri artacak ülkenin durumu malum. Daha ne olsun güzel kazanç. Tabi btc  yi düşük fiyattan almaya çalış.
full member
Activity: 238
November 18, 2017, 08:21:40 AM
yatırım kenarda duran fazla parayla yapılır, yani kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz bir miktarla.. Bu para sizin için büyük değilse yatırım yapabilirsiniz, kenardaki son parayla yatırım yaparsanız üzülürsünüz
full member
Activity: 233
November 18, 2017, 07:20:47 AM
Yatırım yapacağın şeyi kendin seçmelisin, buradakiler sana neden doğru tavsiyeyi versinki? Bu insanlara güvenemezsin ayrıca 20bin dolar ile bu fiyattan Bitcoin satın alınmaz, 20bin dolar ile madencilikte yapılmaz o yüzden şimdilik ufak miktarlarla trade yapmayı öğren fiyat düşünce de dipten alır yüksekten satarsın.
full member
Activity: 630
Merit: 102
November 17, 2017, 05:00:12 PM
Bitcoin uzun vadede sağlam limandır. Eğer coinlere yatırım yapmayı düşünüyor ama bir tecrüben yoksa , tavsiyem bitcoin alman ve biraz tecrübe ve görüş sahibi olunca bitcoinin bir miktarını altcoinlere akıtman  Smiley
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
November 17, 2017, 11:51:39 AM
20.000 $ yatıracaksan dolarda kalsın ver faize işlesin Cheesy boşver ne sütle inek memesi ile ne bitcoindi forkdu pump dumptı ugrasma Cheesy bak arada fed haberlerini takip et doları boz yuro al Cheesy allah yuro ya kulum demişsse yürürsün ..
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
November 17, 2017, 08:09:00 AM
O parayla madencilik yapılmaz, eskiden yapılırdı fakat şu an yapılmaz. Bence ufak bir miktarıyla tradeye başlayıp zamanla coin satın alabilirsin.
member
Activity: 280
Merit: 13
November 16, 2017, 02:39:01 PM
Düşük fiyattan bitcoin al rahatına bak  Smiley
member
Activity: 378
Merit: 55
November 16, 2017, 11:10:52 AM
çiftliğe yatırın hatta kredi çekin öyle yatırın. hemde çekebileceğiniz en yüksek tutarı çekin.
evinizi arabanızı satın, eşinizin altınları bozdurun, sonra ne bilim annenizden babanızdan yakın arkadaşlarınızdan borç alın onu da yatırın.
babanızın evini söylemiş miydim onu da sattırın.
nasılsa 7 ayda amorti ediyor. 1 yılda yatırdığınız parayı 1.5 e katlıyorsunuz. 2 yıl geçse 2.25 yapar bu.
ev araba herşeyi satıp 400 bin lira koysan 2 yılda bi 850bin olur. daha ne hepsinden 2şer tane alırsınız. hatta 3 yıl bırak orada barayı 1.4 milyon civarı yapar.

sattığınız herşeyden 2şer tane alırsınız kalanıyla da dünya tatili. babanızı annenizi de hacıya gönderirsiniz.
full member
Activity: 196
Merit: 104
🤖UBEX.COM 🤖
November 16, 2017, 08:58:49 AM
Bitcoin'e yatırım yapın tabiki siz, biz ve başka yeni gelenler ne kadar Bitcoin'i talep ederse onun fiyatı da o kadar yükselecek ve yatırımcısını mutlu edecektir. Çiftlik ölmez yatırım tabi inş. Bitcoin'de gün gelir ölmez.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
November 15, 2017, 06:44:37 AM
Çiftliğe mi, bitcoine mi yatırım yapmak mantılıdır?
Yani öyle iki şeyi karşılaştırmışsınız ki ne diyeceğimi şaşırdım. Bitcoin satın almak bile henüz bir yatırım sayılmazken çiftliğe saman yatırsanız bile kumar statüsüne girer.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
November 15, 2017, 03:13:23 AM
20000 dolar sizin için göz ardı edilebilecek bir para mı önce ona karar verin. Eğer bütün paranız buysa bunun 2000 doları ile trade işine girin, işi öğrenene kadar kaybettiğiniz miktar çok fazla olmamış olur.
Geri kalanı ile de ilerleyen zamanlarda ether ya da waves alırsınız, rahatınıza bakarsınız

Hocam yani nasıl açıkliyim bilmiyorum şimdi bi yanım bu işe adım atmak istiyor bir yanım kararsız bu para bana havadan gelen bir para yani ama bilmediğim işede zevk alamıcağım için biryandanda giresim yok 2 haftadır araştırıyorum ama çok karışık bir sistemi var öğrenilicek çok şey var. BTC

bu kararsızlığın senin bir süre daha devam edecek gibi. 80bin lirada az para değil. benim önerim sana ozaman;

btc al kenarda dursun ne yapacağını düşün.
eksik olduğunu düşündüğün bir şey atıyorum işinle alakalı alman gereken eğitim, yabancı dil diyorsan yabancı dil kendini daha iyi tanıyorsun bir kısmını orada kullan.
mining e bak belki zevk alırsın bilgisayar donanım yazılım işlerinden oraya yatırım yapabilirsin tabi araştırdıktan sonra.
yaş, iş, aile yapısına göre kararı en güzel şekilde vereceksin. ha evli isen eşinle beraber karar almayı ihmal etme Smiley
newbie
Activity: 56
Merit: 0
November 15, 2017, 02:45:35 AM
Arkadaşım ne çiftliği iktisatçı bir arkadaşımızın daha önce paylaştığı paylaşımdan hatırlıyorum. Tarla alacağına Bitcoin aldı 6 ay sonra aynı tarlayı da aldı bir o kadar da Bitcoini vardı. Hala devam ediyor konularda rastlayabilirsin.
Bence Bitcoin al arkana yaslan seyret!
newbie
Activity: 28
November 13, 2017, 11:00:29 AM
20000 dolar sizin için göz ardı edilebilecek bir para mı önce ona karar verin. Eğer bütün paranız buysa bunun 2000 doları ile trade işine girin, işi öğrenene kadar kaybettiğiniz miktar çok fazla olmamış olur.
Geri kalanı ile de ilerleyen zamanlarda ether ya da waves alırsınız, rahatınıza bakarsınız

Hocam yani nasıl açıkliyim bilmiyorum şimdi bi yanım bu işe adım atmak istiyor bir yanım kararsız bu para bana havadan gelen bir para yani ama bilmediğim işede zevk alamıcağım için biryandanda giresim yok 2 haftadır araştırıyorum ama çok karışık bir sistemi var öğrenilicek çok şey var. BTC
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 13, 2017, 08:48:26 AM
full member
Activity: 518
November 13, 2017, 07:42:13 AM
Çiftlikk bank felan hıkayee guyaaa Türkiyeyi tarımda birinci yapıncaya kadar devam edıceklermışş sistemm ınanılmaz büyüyor bir süre sonra karşılayamaz hale gelebılır daha önce ponzıden dili yanan bırı olark tavsıye etmem artı bıtcoın degılde ethereuma yatırım yapmak daha mantıklı bana göre YTD
newbie
November 13, 2017, 04:11:34 AM
Yatırımı kendinize yapmanızı öneririm.

• ingilizce kursuna gidin.
  • kendinize güzel bir tablet alın böylece bol bol okuyun forumu
  • Bilgisayarınız hafif ve işinizi görecek son sistem bir ürün olsun.
  • Telefonunuz da 6" bir ürün olsun ki tabletiniz bilgisayarınız yanınızda değilken yine forumu okuyabilin.
  • Temel kavramları anladıktan sonra bitcoin alıp bekleyin.

Galiba haklısınız bu işe tam öğrenmeden girmek çok mantıksız gibi duruyor batan bilmeden girmeden bu işe giren çoğu herkesin durumu hüsran.
member
Activity: 322
Merit: 14
November 13, 2017, 12:39:41 AM
Arkadaşlar ben birşeye yatırım yapmayı düşünüyorum fakat şuan çiflik'emi yapsam bitcoinemi kararsızım yani bana 20.000$'ın 1 senede getirisi ne olur

Çiftlik dediğin çiftlik bank mı yoksa?
Ha öyleyse forumda onunla ilgili okadar konuşma geçti bı oku.

Evet yani nebilim noterden sözleşme falanda yapılıyormuş yani sadece sanal değil reelde olması falan düşündürmüyor değil

Gel ver bana 20 bin dolar i noterden de sözleşme yapalım.

Maddesinide söyleyeyim herhangi bir fesih durumunda kalan ödemelerin 1 gün ila 6 ay içinde yapılacaktır

Alabilirsen al. Şirket dağdaki çobanın üstüne bulabilirsen bul. Bu sadece bi örnek.

Ha ponzi olduğunu anlamamissan 20 bin dolar değil bı 20 bin daha kredi çek onu da yatır.

Az düşünün artık kim kime veriyor havadan para bu oturduğum yerden zengin olacağım hayallerinden vazgeçin

Hocam sözleşme şartları avukatım tarafından değiştirilebilir.Kabul edilirse edilmezse girmem tabiki saf değilim para kaybetmek sorun değil ortada bir şözleşme var ve bu işin sonunda mağdur olursam 20.000$ ı 50.000 100.000 $ da alırım emin olun Wink bu parada kazandığım bir para değil bana havadan 2 yıl önceki bir olaydaki sigorta şirketinin verdiği para sadece kendime meşgale arıyorum işi bıraktığım için. SAYGILAR.

benim söylemeye çalıştığım bile bile lades olmaya gerek yok.

türkiye'deki adalet sisteminin ne kadar yavaş olduğunu hepimiz biliyoruz. o parayı elbette alırsınız da ne zaman alırsınız?

tabi sizin kararınız bize halt yemek düşer
member
Activity: 98
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
November 12, 2017, 12:55:30 PM
Çiftlik bank ilk duyduğum günden beri bana hep ponzi-saadet zinciri sistemiymiş gibi gelmiştir. Çiftlik bank ve türevlerinden uzak durmak gerek, kripto para birimlerini araştırarak kendi tercihleriniz doğrultusunda yatırımınızı yapabilirsiniz.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
November 12, 2017, 09:10:42 AM
Yatırımı kendinize yapmanızı öneririm.

• ingilizce kursuna gidin.
  • kendinize güzel bir tablet alın böylece bol bol okuyun forumu
  • Bilgisayarınız hafif ve işinizi görecek son sistem bir ürün olsun.
  • Telefonunuz da 6" bir ürün olsun ki tabletiniz bilgisayarınız yanınızda değilken yine forumu okuyabilin.
  • Temel kavramları anladıktan sonra bitcoin alıp bekleyin.
member
Activity: 378
Merit: 55
November 12, 2017, 08:23:19 AM
Olmaz, bekle piyasa durulsun.

piyasa pek durulacağa benzemiyor. bi grup dursa diğer grup kendi planını devreye sokuyor. bu uzun bir süre böyle devam edecek gibi.
full member
Activity: 252
Merit: 105
November 12, 2017, 06:04:37 AM
piyasa bir durulunca uzun vadeli coin satın almak daha mantıklı.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
November 12, 2017, 02:22:03 AM
Olmaz, bekle piyasa durulsun.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
November 11, 2017, 09:16:54 PM
Bence 10 bin dolar kadar btc geri kalanını altcoinlerde tutabilirsin 1 senede bi aksilik olmazsa cok güzel para katlarsın Smiley
newbie
November 11, 2017, 08:15:55 PM
20.000 dolar paran varsa sen işin mantığını arama. yatırımını yap. bak geçen sene ki bitcoin fiyatına birde şimdi ki fiyatına.
işin mantığını o zaman net bir şekilde görmüş olursun zaten. kararsızım diyorsan ya da 20.000 doların yoksa kuru gürültüye de gerek yok.

kararsız değilim şuan hem bilgi topluyorum hemde şuan gördüğüm kadarıyla btc düşüşde biraz daha bekleme taraftarındayım bakalım bügün yarın paylaşırım
full member
Activity: 406
Merit: 101
November 11, 2017, 04:48:21 PM
20.000 dolar paran varsa sen işin mantığını arama. yatırımını yap. bak geçen sene ki bitcoin fiyatına birde şimdi ki fiyatına.
işin mantığını o zaman net bir şekilde görmüş olursun zaten. kararsızım diyorsan ya da 20.000 doların yoksa kuru gürültüye de gerek yok.
newbie
November 11, 2017, 04:44:10 PM
Arkadaşlar ben birşeye yatırım yapmayı düşünüyorum fakat şuan çiflik'emi yapsam bitcoinemi kararsızım yani bana 20.000$'ın 1 senede getirisi ne olur

Evet yani nebilim noterden sözleşme falanda yapılıyormuş yani sadece sanal değil reelde olması falan düşündürmüyor değil

Maddesinide söyleyeyim herhangi bir fesih durumunda kalan ödemelerin 1 gün ila 6 ay içinde yapılacaktır

Alabilirsen al. Şirket dağdaki çobanın üstüne bulabilirsen bul. Bu sadece bi örnek.

Ha ponzi olduğunu anlamamissan 20 bin dolar değil bı 20 bin daha kredi çek onu da yatır.

Az düşünün artık kim kime veriyor havadan para bu oturduğum yerden zengin olacağım hayallerinden vazgeçin

Hocam sözleşme şartları avukatım tarafından değiştirilebilir.Kabul edilirse edilmezse girmem tabiki saf değilim para kaybetmek sorun değil ortada bir şözleşme var ve bu işin sonunda mağdur olursam 20.000$ ı 50.000 100.000 $ da alırım emin olun Wink bu parada kazandığım bir para değil bana havadan 2 yıl önceki bir olaydaki sigorta şirketinin verdiği para sadece kendime meşgale arıyorum işi bıraktığım için. SAYGILAR.
newbie
November 11, 2017, 04:39:04 PM

dostum derdim kısa yoldan zengin olma hayali falan değil çok şükür kendime ve aileme bakıyorum ve 1 hafta önce işimi bıraktım kenarda bi miktar param var miktar söylemenin lüzümü yok yani anlatmak istediğim hem kendimi oyalayıp hemde paramı katlamak para riske atabilceğim bir para yani sigortadan aldığım kendi emeğim olmayan bir para riske atabilirim 2 katı olursa veya %100 kar edersem sevinmezmiyim tabiki sevinirim ama yani o parıyı geri 5.000 $ olarak geri çekebilicekde olsam koymaz.
member
Activity: 364
Merit: 20
November 11, 2017, 11:59:08 AM

çiftliğe yatır en iyisi sen sonra da dua et. Allahım bu yıl patlamasın da seneye patlasın Allahım şu zararımı çıkartayım da birdaha böyle şeylere girmeyeceğim diye Smiley
member
November 11, 2017, 07:14:06 AM

member
Activity: 148
Merit: 10
November 11, 2017, 06:45:50 AM
çiftlik bank hakkında o kadar yazıldı...biraz okuyun kardeşim.ponzi bir sistem..paranı yatırırsan 6-7 aydan önce amorti edemezsin..eğer ponzi patlamazsa 6. aydan sonra 12. aya kadar taksit taksit olacak şekilde para kazanmaya başlarsın.12.ayın sonunda elindeki toplam para x2 olur.

bir miktar btc bir miktar altcoinlere gir çık yaparsan 3-4 ayda çok daha fazla kazanırsın...ancak bilgi ve araştırma şart
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Free Crypto Faucet in Trustdice
November 11, 2017, 06:19:10 AM
20k dolar kimseye emanet edilecek kadar az bir rakam değil. Yarın çiftlik bank tüm malvarlığına el konulsa el elde baş başta kalırsınız. Eğer btc ye geçip bir kısmı btc den ve kalanı  ilk 20 coine rastgele dağıtım yaparsanız uzun vadede daha iyi olur düşüncesindeyim.
newbie
November 11, 2017, 06:01:04 AM

member
November 11, 2017, 05:15:20 AM

newbie
November 11, 2017, 04:24:10 AM
Jump to: