Author

Topic: 2010 yılında btc walletları nasıl saklıyorduk? (Read 214 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 0
Amigo
member
Activity: 264
Merit: 12
2011 gibi tanıştım o zamanlar ne olduguna tam anlam veremediğimden ne yaptığımı tam olarak hatırlayamıyorum.

Türkçe yazılan çok az bitcoin ile bilgi mevcuttu ve benim ilk kullandığım cüzdan bitcoin core'muş.
Şimdi ne oldu diye soracak olursan o zamanlar 0.0x gibi bir btc üretmiştim ama önemsememiştim format attım hepsi gitti Grin
Ama şu anda  bir sürü hardware wallet var ve online web wallet olanları çoğu sahtekar.

çatalı forku oku poku derken belki işe yarar bişeyler vardır hdd sağlamsa lisanslı veri kurtarma programları var denemeni tavsiye ederim
full member
Activity: 840
Merit: 111
2011 gibi tanıştım o zamanlar ne olduguna tam anlam veremediğimden ne yaptığımı tam olarak hatırlayamıyorum.

Türkçe yazılan çok az bitcoin ile bilgi mevcuttu ve benim ilk kullandığım cüzdan bitcoin core'muş.
Şimdi ne oldu diye soracak olursan o zamanlar 0.0x gibi bir btc üretmiştim ama önemsememiştim format attım hepsi gitti Grin
Ama şu anda  bir sürü hardware wallet var ve online web wallet olanları çoğu sahtekar.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Hocam benim bildiğim kadarıyla 2010 yılında da Bitcoin'in kendi walleti vardı onun dışında birkaç tane daha dağıtık Bitcoin walleti bulunmaktaydı. Yanılıyor olabilirim.
member
Activity: 124
Merit: 10
Arkadaşlar 2010 yılında işlemci ile btc  kazım yapıldığı zamanlarda hangi walletlar var idi ve priv keyini kurtarmak için .dat veya .json doyasını mı bulmamız gerekiyor?

Bilgisi olan var mıdır?
Jump to: