Author

Topic: 20.11-12 Dolar Temelli Fon - Sabit Getiri/Anapara Korumalı/ 2000 Dolar / %15 Ay (Read 1420 times)

legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

2017'de dolar 4'ü görür diye düşünüyorum. 2015'den beri Eur/usd'de 1 altı ihtimalleri var, beklentiyi satın almak lazım Smiley  0.95 görülür gibi.

Onun haricinde yarın öğlene kadar yatırım gelmezse senin depositi de iade ederim, konu altına bir adres bıraksan yeter.

Kişisel Fon konusunu da güncelledim, dolara aylık %10 veriyorum bir süre Smiley

İyi geceler herkese.

bob,
profilimdeki adrese iade edebilirsin.
bu fonu aktif fonlar sayfasından çıkarıyorum.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Fon iptal edilmiştir.

Dolar yatırımınıza aylık %10 vermeye devam ediyorum, detaylı bilgi için Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

legendary
Bence fonun başlangıç tarihi 15 Aralık'tan sonra olsa yatırımlar artabilir. Bu sayede önceki fonlardan gelen bitcoinleri bu fona aktarma şansımız olur.

Dolar temelli bir fona bakışın nedir?
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Bence fonun başlangıç tarihi 15 Aralık'tan sonra olsa yatırımlar artabilir. Bu sayede önceki fonlardan gelen bitcoinleri bu fona aktarma şansımız olur.
legendary
btc bu kadar hareketli iken kimse parasını dolara bağlamak istemez bu forumda diye düşünüyorum. tabi eğer aşağı hareket olursa sağlam karda bırakabilir dolar bazında  ama. riske girmeye değmez.
şahsi fikrim sen btc temelli ana para korumalı, altcoin trade yaptığın, kar paylaşımlı fonlara devam et. bir sonraki fonuna bende katılcam  Wink

%15 de fena bir rakam değil hocam aylık bazda, btc çok hareketli altcoinlerin tadı kalmadı biraz da ondan böyle bir fon açtım.

goraset in tespiti doğru. Ancak olaya TL olarak bakacak olursak kazanç astronomik olabilir.
Biliyorsunuz uzun ve saz arkadaşlarının yoğun gayreti ile dolay 3.40 lara dayanmış durumda.
Genel beklenti 2017 ye 4 TL olarak girileceği yönünde.
BTC bilmeyen kitle ciddi şekilde dolar stokluyor darbe girişiminden beri düzenli olarak varını yoğunu dolara çeviren bir kitle var.
Güya pensilvanya dan gelen talimat üzerine millet dolara dönüyormuş. Smiley
mantığını çözemedim ama dur bakalım ülke nelere gebe.

2017'de dolar 4'ü görür diye düşünüyorum. 2015'den beri Eur/usd'de 1 altı ihtimalleri var, beklentiyi satın almak lazım Smiley  0.95 görülür gibi.

Onun haricinde yarın öğlene kadar yatırım gelmezse senin depositi de iade ederim, konu altına bir adres bıraksan yeter.

Kişisel Fon konusunu da güncelledim, dolara aylık %10 veriyorum bir süre Smiley

İyi geceler herkese.
legendary
btc bu kadar hareketli iken kimse parasını dolara bağlamak istemez bu forumda diye düşünüyorum. tabi eğer aşağı hareket olursa sağlam karda bırakabilir dolar bazında  ama. riske girmeye değmez.
şahsi fikrim sen btc temelli ana para korumalı, altcoin trade yaptığın, kar paylaşımlı fonlara devam et. bir sonraki fonuna bende katılcam  Wink

%15 de fena bir rakam değil hocam aylık bazda, btc çok hareketli altcoinlerin tadı kalmadı biraz da ondan böyle bir fon açtım.

goraset in tespiti doğru. Ancak olaya TL olarak bakacak olursak kazanç astronomik olabilir.
Biliyorsunuz uzun ve saz arkadaşlarının yoğun gayreti ile dolay 3.40 lara dayanmış durumda.
Genel beklenti 2017 ye 4 TL olarak girileceği yönünde.
BTC bilmeyen kitle ciddi şekilde dolar stokluyor darbe girişiminden beri düzenli olarak varını yoğunu dolara çeviren bir kitle var.
Güya pensilvanya dan gelen talimat üzerine millet dolara dönüyormuş. Smiley
mantığını çözemedim ama dur bakalım ülke nelere gebe.
legendary
btc bu kadar hareketli iken kimse parasını dolara bağlamak istemez bu forumda diye düşünüyorum. tabi eğer aşağı hareket olursa sağlam karda bırakabilir dolar bazında  ama. riske girmeye değmez.
şahsi fikrim sen btc temelli ana para korumalı, altcoin trade yaptığın, kar paylaşımlı fonlara devam et. bir sonraki fonuna bende katılcam  Wink

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
legendary
Diğer fonlar kadar tutmadı bu Smiley

Talep olursa sabit getiriyi yükseltebilirim.
legendary
Bob abi,

2000 USD yaklaşık 2,7 BTC yapıyor bu gün itibariyle,
önceki altcoin fon performanslarını düşünecek olursak 1 ayda BTC olarak %25 yaparsın diye düşünüyorum. bu durumda fonun değeri 1 ayın sonunda 3.375 BTC yapacak.

olası senaryoları düşünüyorum,
Senaryo 1 : BTC fiyatı 800 USD ye çıkarsa
forumda genel eğilim BTC nin fiyatının artacağı yönünde. 1 ay sonra 800 USD olacağı konuşuluyor. bu durumda 3.375 BTC dolara dönüldüğünde : 2700 USD yapacak.
dolar bazında %35 kar edilmiş olacak. %15 yatırımcılara dağıtılacak. sende %20 kazanmış olacaksın.

Senaryo 2 : BTC fiyatı 700 USD ye düşerse
bu durumda 3.375 BTC dolara dönüldüğünde : 2362 USD yapacak.
dolar bazında %18 kar edilmiş olacak. %15 yatırımcılara dağıtılacak. sende %3 kazanmış olacaksın.

Eğer bu 1 ay içinde BTC 700 USD nin altına inerse zarar yazacaksın. Bu ihtimali de düşündüğün için fonu küçük tuttun değil mi? Wink

Yeni fonları ilk başta küçük tutuyorum.
Ancak bu fonun en önemli özelliği, sabit getiri sunması.
Dolar tl oynuyor, btc dolar oynuyor, altcoinler yerinde durmuyor, bakalım ne olacak.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bob abi,

2000 USD yaklaşık 2,7 BTC yapıyor bu gün itibariyle,
önceki altcoin fon performanslarını düşünecek olursak 1 ayda BTC olarak %25 yaparsın diye düşünüyorum. bu durumda fonun değeri 1 ayın sonunda 3.375 BTC yapacak.

olası senaryoları düşünüyorum,
Senaryo 1 : BTC fiyatı 800 USD ye çıkarsa
forumda genel eğilim BTC nin fiyatının artacağı yönünde. 1 ay sonra 800 USD olacağı konuşuluyor. bu durumda 3.375 BTC dolara dönüldüğünde : 2700 USD yapacak.
dolar bazında %35 kar edilmiş olacak. %15 yatırımcılara dağıtılacak. sende %20 kazanmış olacaksın.

Senaryo 2 : BTC fiyatı 700 USD ye düşerse
bu durumda 3.375 BTC dolara dönüldüğünde : 2362 USD yapacak.
dolar bazında %18 kar edilmiş olacak. %15 yatırımcılara dağıtılacak. sende %3 kazanmış olacaksın.

Eğer bu 1 ay içinde BTC 700 USD nin altına inerse zarar yazacaksın. Bu ihtimali de düşündüğün için fonu küçük tuttun değil mi? Wink
legendary
legendary
Merhaba,
İlk defa düzenleyeceğim bir fon türünün başlığını açıyorum. Aylık getirisi dolar üzerinden %15 olan bu fon ile bankaların dolar mevduatlarına verdikleri ~%0.1 aylık faizin 150 katını vermiş oluyorum.

Detaylar

Fon USD temellidir.
1 ay sürelidir.
Getirisi sabittir.
Sabit getiri bir seferliktir. (Bir tane daha böyle fon düzenler miyim emin değilim.)
Minimum katılım tutarı yoktur.
Maksimum katılım tutarı 2000 dolardır.
Fonun başlaması için gerekli taban 2000 dolardır.
Kur hesaplaması için preev.com kullanınız.

Yatırımlar için; https://blockchain.info/address/1JBcC6GYgJAogPKCrddYGBH2UfmTG7eWkM

Sorularınızı konu altından veya özel mesaj yoluyla alabilirim.

Teşekkürler.

Fon zaman aralığı: 20 Kasım - 20 Aralık.
Jump to: