Author

Topic: 2016-01-20 Bigpara: Devlet kayıtları Bitcoin teknolojisine emanet (Read 1218 times)

full member
Activity: 168
Merit: 100
Çok mantıklı. Blokchan olayı başlı başına devrim gibi. Geleceği gören bu ülkeler önceden sezmişler olayı.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
vergi kayıtlarında orphan çıkartmasınlar Cheesy
ahahaha bak bu iyiydi  Grin
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Yakında blockchain tırt çıktı hard copy kullanacağız diyecekler. İşte bunlar hep bitcoin'i itibarsızlaştırma çabaları.
Bana da öyle geliyor. Ne yaparızda itibarsızlaştırsak çabaları bunlar.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Evet arkadaşlar benim bu dünyada öğrendiğim en önemli şey. Eğer büyük devletlerin adı olumsuz şekilde bir yazı dizisinde geçiyorsa olay kesinlikle tam tersidir. Bunun için zaten git sistemide mevcut niçin bitcoin zinciri gibi sisteme ihtiyaç duyulsunki. Haber yaygınlaşırsa spekülatif amaçlı olabilir. Sabah sabah biraz komplo teorisi gibi oldu Smiley

Edit: Yakında madenciler olarak tapu ve vergi kazmaya başlıcaz Smiley
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516

ahahahaha. Bizim devlet işin içine girerse neden olmasın? Wink her şey mümkün.

jr. member
Activity: 49
Merit: 1
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Gelecekte bu tür haberleri daha sık duyacağımıza eminim. Daha süreç herseyin başı. Teknoloji ilerledikçe blockchain teknolojisi de ilerleyecektir. Bunun sonuçlarını hep beraber göreceğiz.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Yakında blockchain tırt çıktı hard copy kullanacağız diyecekler. İşte bunlar hep bitcoin'i itibarsızlaştırma çabaları.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Bir iyi bir kötü haber gibi olmuş sanırım.
Bitcoin'i bu kadar kötülerken blockchain teknolojisini bu kadar desteklemeleri beni uzun süredir şüphelere sürüklüyor.
Bitcoin için bir çok şey daha da iyiye gidecek diye düşünüyorum.
Jump to: