Author

Topic: 2017 Ön Talebi en iyi geçen icolar (Read 538 times)

full member
Activity: 333
Merit: 103
September 27, 2017, 11:38:08 PM
Ön talebi iyi geçen icolar yazmıştım. Başlığa öyle değişirdim.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
September 27, 2017, 09:23:15 PM
BitDice 2018 ikinci çeyreginde
Stratis 2018-2019 ikilisinde en çok kazandiran olacak

İnandıklarınızı aktarmanızda bir problem yok. Zaten beni veya hiç kimseyi de ilgilendirmez. Bu forumda saygı çerçevesi dahilinde özgürce dilediğinizi yazmakta serbestsiniz elbet. Fakat biraz daha zahmet etseydiniz de keşke bu öngörülerinizin dayanaklarını açıklasaydınız. Neden Bitdice ile Stratis' e bu kadar güveniyorsunuz? Neden en çok kazandıracak koinler arasında olduğuna inanıyorsunuz?

Bunları sebepleriyle yazarsanız, forumun diğer kullanıcıları da kendilerine göre sizin dayanaklarınızı değerlendirebilir, haklı olduğunuza yada yanlış düşündüğünüze kanaat getirebilirler.

Aşağıda ben bir örnek vereceğim.

Ethereum'a Bitcoin'den çok çok daha fazla güveniyorum. Çünkü Bitcoin nasıl bu piyasanın ilk kilometre taşı ise, Ethereum' da aynı piyasaya akıllı sözleşme sistemini kazandıran ilk örnektir. Bugün Smart Contracts sayesinde piyasada düzenlenen bir çok ico' da yatırdığımız paranın karşılığını anında alıyoruz, yada kar paylarını otomatik olarak alabiliyoruz. Aynı sistem sayesinde mining gücü dünya için fevkalade faydalı olabilecek işlemler için kullanılabiliyor. Augur yada Aeternity projelerinin ne amaçla tanıtıldığını biraz araştırırsanız ne demek istediğimi net olarak anlayacaksınız. Ethereum Bitcoin için "Koin öyle yazılmaz, böyle yazılır" isimli bir meydan okumadır. Yaratıcıları bu gibi bir beyanatta bulunmasa da bana göre bu böyle.

Bakın neye güvendiğimi sebepleriyle birlikte yazdım. Belki ben haklıyım, belki haksızım. Belki eksik biliyorum, yanılıyorum. Şimdi biri gelir de bana cevap verirse sebeplerimi tartışacak. Ethereum' a neden yatırım yapması gerektiğini değil...

Bana fikrim soruldu, söyledim.
Simdi ise fikrimin sebebi sorulduguna göre size cevap verebilirim. Kimi token teknolojisiyle, kimi token spekülasyon ile hareket eder. Tavsiye ettigim Stratis teknolojisi ile ön plandadir. Birinci olarak çok güçlü bir communitye sahip, ikinci olarak Ledger fiziksel wallet tarafindan destekleniyor bundan dolayi uzun vadeli yatirimcilarin dikkatini çekiyor. Benim gibi uzun vadeli yatirimcilarin Stratis almasi piyasada dolasimda olan token sayisini azaltiyor, dolayisiyla herkes holders konumunda iken ayni Dash'ta oldugu gibi tokenin degerlenmesi rakiplerine oranla daha kolay oluyor. Stratis'in fiziksel walletle desteklenmesine ragmen kendi cüzdani olusturuldu, ekip çaliskan ve yol haritasinda ayni zamanda Masternode özelligi getiriliyor yani demek istedigim yakinda Stratis tasiyanlarin çogunlugu holders olacak. Buda dolasimda olan token sayisini azaltacak, yani satim duvari azalacak, satim duvari azalirsa tokenin fiyatlanmasi kolaylasacak ayrica fiziksel wallet tarafindan desteklendigi için uzun vadeli her borsa batma / hack olayi fiziksel wallet destekli tokenlere yatirim toplayacaktir. Stratis ise bu yatirimin basini çekecektir.

BitDice spekulasyon ile haraker ediyor, ekip yol haritasindaki en iyi üç gelismeyi 2018'in birinci ve ikinci çeyregine koymus. Ve ayni zamanda ekip elindeki tokenleri su an bozduramiyor, ethereum akilli sozlesmesine gore alti ay sonra bozdurabiliyor. Yol haritasinda butun gelismeler alti ay sonrasina denk geliyor yani ekibin alti ay sonra tokeni en iyi fiyatina getirecegini yol haritasi - token kilidi ikilisinden anlayabiliyoruz.
full member
Activity: 406
Merit: 101
September 27, 2017, 06:39:33 PM
konuyu en başarılı degilde en çok yatırım alan icolar olarak açsaydınız daha iyi olurdu bence.

Aynen katılıyorum hocam.
Ha bire Tezos yeni olmasına rağmen çok iyi bir miktarda yatırım aldı. Buna bağlı olarak beklenti de yüksek oluyor elbette.
Sağlam bir ekip kurmuşlar. Bakalım hayırlısı..
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
September 27, 2017, 02:10:49 PM

İnandıklarınızı aktarmanızda bir problem yok. Zaten beni veya hiç kimseyi de ilgilendirmez. Bu forumda saygı çerçevesi dahilinde özgürce dilediğinizi yazmakta serbestsiniz elbet. Fakat biraz daha zahmet etseydiniz de keşke bu öngörülerinizin dayanaklarını açıklasaydınız. Neden Bitdice ile Stratis' e bu kadar güveniyorsunuz? Neden en çok kazandıracak koinler arasında olduğuna inanıyorsunuz?

Bunları sebepleriyle yazarsanız, forumun diğer kullanıcıları da kendilerine göre sizin dayanaklarınızı değerlendirebilir, haklı olduğunuza yada yanlış düşündüğünüze kanaat getirebilirler.

Aşağıda ben bir örnek vereceğim.

Ethereum'a Bitcoin'den çok çok daha fazla güveniyorum. Çünkü Bitcoin nasıl bu piyasanın ilk kilometre taşı ise, Ethereum' da aynı piyasaya akıllı sözleşme sistemini kazandıran ilk örnektir. Bugün Smart Contracts sayesinde piyasada düzenlenen bir çok ico' da yatırdığımız paranın karşılığını anında alıyoruz, yada kar paylarını otomatik olarak alabiliyoruz. Aynı sistem sayesinde mining gücü dünya için fevkalade faydalı olabilecek işlemler için kullanılabiliyor. Augur yada Aeternity projelerinin ne amaçla tanıtıldığını biraz araştırırsanız ne demek istediğimi net olarak anlayacaksınız. Ethereum Bitcoin için "Koin öyle yazılmaz, böyle yazılır" isimli bir meydan okumadır. Yaratıcıları bu gibi bir beyanatta bulunmasa da bana göre bu böyle.

Bakın neye güvendiğimi sebepleriyle birlikte yazdım. Belki ben haklıyım, belki haksızım. Belki eksik biliyorum, yanılıyorum. Şimdi biri gelir de bana cevap verirse sebeplerimi tartışacak. Ethereum' a neden yatırım yapması gerektiğini değil...
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
September 27, 2017, 01:39:48 PM
Altcoin yatırımı için fikir verebilir.

Basarilidan ziyade bunlar e cok yatirim alanlar basligi okuyunca fiyatini katlamislar sandim.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
September 27, 2017, 01:32:02 PM
konuyu en başarılı degilde en çok yatırım alan icolar olarak açsaydınız daha iyi olurdu bence.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
September 27, 2017, 11:54:48 AM
Arada eksikler var galiba rekor filecoin deydi en çok toplayanlar arasında, en güncel hali henüz paylaşılmadı listenin galiba.listede en tepedeki tezosu merak ediyorum bakalım nasıl bi çıkış göstercek icosuna girememiştim fiyatı çok uçuk olmazsa alıp bi süre hodl olacağım
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
September 27, 2017, 11:09:56 AM
full member
Activity: 333
Merit: 103
September 27, 2017, 10:58:11 AM
Altcoin yatırımı için fikir verebilir.
Jump to: