Author

Topic: 2020-2021 / 11 (Read 142 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
June 06, 2021, 06:04:36 AM
bak bak bak ben hiç yokum listede öyle olsun hepinize küstüm hepinize dargınım.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
June 05, 2021, 03:28:56 PM
Listeye eklendiğim için teşekkür ediyorum.

Hepimiz bu evrende kum tanesiyiz iyisiyle kötüsüyle eksiğimizle fazlamızla...Daha çok öğrenmek daha çok gelişmek için okumaya yazmaya devam...
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
June 05, 2021, 12:43:23 PM
Kendimi bu listede görünce şaşırdım ve sevindim layık gören arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Elimden geldiğince bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum.  

EFS
Vispilio dışında

En çok Bdhd hocamın yorumlarını beğenerek okuyorum tüm yönleriyle detaylıca anlatması bilen bilmeyen herkesin işine yarıyor.

Lachrymose hocamında ekonomi ve yatırım üzerine yorum ve paylaşımları güzel

İlave olarak W jr  de burada olabilirdi fazla aktif olmadığı için olabilir.

Emeği geçen herkesi saygıyla selamlıyorum…

Düşüncen için teşekkürler @Zekibeyy.Listedeki herkesin benden daha çok içerik üretip, foruma daha çok katkıda bulunduğunu düşünüyorum.İdolüm @Bthd, bunun dışında başarılı olacağını umduğum projesine çok vakit ayırdığı için foruma daha az vakit ayırabilen @Vispilio’da bizi iyi temsil edeceğini umduğum girişimcilerden.

Bunu akıl etmek çok eğlenceli olmuş.Alternatif kriptoparalar kısmında sıkça gördüğüm @torrentco ve @gospodin, onun dışında @PHI1618, moderatör @EFS’de kesinlikle hak ederek girenlerden.

Sizin de çok paylaşımınız oluyor hocam.Bence aktifliğinizle orantılı olarak kadroya girmeyi hak ediyordunuz.  Cheesy
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
June 05, 2021, 12:18:45 PM
Kendimi bu listede görünce şaşırdım ve sevindim layık gören arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Elimden geldiğince bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum.  

EFS
Vispilio dışında

En çok Bdhd hocamın yorumlarını beğenerek okuyorum tüm yönleriyle detaylıca anlatması bilen bilmeyen herkesin işine yarıyor.

Lachrymose hocamında ekonomi ve yatırım üzerine yorum ve paylaşımları güzel

İlave olarak W jr  de burada olabilirdi fazla aktif olmadığı için olabilir.

Emeği geçen herkesi saygıyla selamlıyorum…

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
June 04, 2021, 12:15:40 PM
Jopen hocam. EFS'yi bari teknik direktör yapsaydınız.
Bu altın kadro olsun gümüş ve bronz da yaparsan güzel olur.
Zekibeyy yeni ama etkili bir hesap zeki Çelik gibi sag bek olabilir.
Bobita abiyi unutmamak lazım.
Güzel düşüncen için tebrik ederim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
June 04, 2021, 10:43:51 AM
Hocam teveccühün ama benden çok daha iyi ve başarılı kişilerin burada yer alabileceğini düşünüyorum ismimi görmek beni mutlu etti çok sağolun

Benim kadrom olsa mevki harici 11 kişiyi söyle sıralayabilirim

Kalemder hocam biraz pasif şu sıralarda
PHI1618
trendcoin
Vispilio
ekiller
bthd
Torrentco
EFS
Lachrymose
anonymous3x

Ve gospodin

Teknik direktör olarak da konuyu açan jopen Grin
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
June 03, 2021, 05:46:03 PM
Daha önceden şöyle bir konu açmıştım;

11

Bu sene Haziran ayındayız ve Ligleri bitirdim Smiley Bu senenin de 11'ni hazırlamış bulunuyorum. İlk açtığım konuda genel yazmıştım ama bu sene foruma renk ve gerçekten hakkı geçenleri eklemek istedim. Atladıklarım varsa kusura bakmasın.

Dip Not : Polemiğe girmek istemiyorum. İlk 11'de kimin hakkı varsa yazdım.

Fatih Terim kombinasyonu 4-1-4-1 Smiley

Yorum yapacak arkadaşlar da kendi 11'lerini belirlerse eğer. Bronz , Gümüş ve Altın Kadro yapabiliriz ve güzel bir aktivite olabilir. (Boş stock resmi ilk konuda bulabilirsiniz.)
Jump to: