Author

Topic: 2020 ABD Başkan Adayı Andrew Yang Kripto Para ile Bağış Alacak! (Read 113 times)

member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
ABD bilim ve teknolojide Çin'in gerisinde kalmaya başlıyor. Başlarında Trump gibi bir adam olduğu sürece de Çin'in ataklarına cevap vermekte zorlanacaklar. Bu aday hem ABD için hem de bilim dünyası için iyi gelebilir.
member
Activity: 182
Adam şimdiden kripto para üzerinden reklama başlamış kripto camiasında kendine yer buldu şimdiden. Bu açıklamayı yapmasa bizim dikkatimizi çekemeyecekti. Akıllıca bir hareket. Belki bende biraz bir şeyler bağışlarım Grin
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
İzlediğimiz gibi süreç artık kendisini valide etmeye başladı bir çok alanada kripto paralar kullanılıyor ve block zincir teknolojisi de öyle ve her geçen gün kullanımı artıyor yeni projeler hayata geçiriliyor da piyasa neden hala değer kaybediyor bunu anlayamıyorum, doğal olduğunu da düşünmüyorum bilhassa yapılıyor.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Kripto para ile bağış alacak olması bağışlarını arttırır, adamın ethereuma yatırımı var sanırım sadece erc20 kabul edecekmiş Cheesy Ama çekik gözlü bir adamı amerikalılar asla başkan seçmez.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
trump ve yang. Çin asıllı, amerikalı bir başkan adayı. amerikan başkanı olmak için Amerika'da doğmuş olması kuralı var. ama bu durum sabote edilemiyor. çünkü amerikanın kurumları gayet güçlü. hatta başkana sırt çeviren polis teşkilatı vardı. konuşması sırasında arkalarını döndüler.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Belki de kripto paralar için milat Andrew Yang isimli kişinin ABD Başkanı olması ile gerçekleşir.
Kripto paralara değer veren bir ABD yönetimi adeta tüm dünyada kullanımın önünü açabilir
newbie
Activity: 168
amerikalılara çekik gözlü bir başkan. bu amerikan tarihinde benim bildiğim ilk olabilir. obama aslen afrikadandı. iki dönem kaldı. ama amerikada genelde olan bir başkan iki kere seçiliyor. bitcoin ile bağış alması kimin tarafından desteklendiğinin de bilinmemesi demek.
member
Activity: 980
Merit: 12
Kripto paralara olan ilgiyi ve kripto paraya sahip insan sayısını düşündüğümüzde Andrew Yang zekice bir kampanya yürütüyor. Ben olsam Trump gibi bir ırkçıya oy vereceğime bu adamı seçerdim. Geleceğe dönük düşünen birisi gibi gözüküyor.
newbie
Activity: 210
gayet mantıklı bir seçim çalışması.diyor ki ben geleceği görüyorum beni destekleyin.kripto parayla ilgilenenlerin de oyunu alıyor.
member
Activity: 208
Geleneksel siyasetin hız kazandığı şu dönemde yine de kripto paraların bir şekilde isminin bu tarz olaylar ile anılması piyasanın geleceği için gerçekten umut vermiyor değil
member
Activity: 350
Amerika zaten başkanlık seçeimleri dahil her türlü seçimde bağış mekanizmasını kullanıyor. bende kripto paralarla da bağış almak mantıklı. yakın zamanda her alanda kullanacağımız bir değer sonuçta..
full member
Activity: 280
Merit: 100
Bu piyasa çok olumlu yönde etkileyebilir tabi seçilirse Smiley) ama seçileceğini hiç düşünmüyorum nedense
newbie
Activity: 70
Kendisi girişimci bir karakter. Bu tür bir adımın önümüzdeki süreçte işe yarayabileceğini ön görüyoruz.
jr. member
Activity: 195
Merit: 2
2020 yılında gerçekleştirilecek olan ABD Başkanlık seçimlerinde rekabet şimdiden kızışmaya başladı. Demokratların Başkan adayı olarak seçilen Andrew Yang, gelecek yıllarda gerçekleştirilecek olan seçim kampanyaları kapsamında kripto para birimleri ile bağış kabul edeceğini açıkladı.

Çin kökenli olan Yang, 2020 yılında yapılması beklenen Amerika Birleşik Devletleri Başkan adaylığı sürecinde kampanyaları ile adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Bağış kampanyalarında kripto para alacağını belirten Yang, yalnızca ERC20 standardına sahip kripto paralarını alacak. Buna göre alınacak kripto paralar arasında Ethereum ve Bitcoin gibi kripto paralarda yer alacak. Ayrıca kripto para olarak yapılacak bireysel bağışların değeri maksimum olarak 2,500 dolar olarak belirlendiği iddia ediliyor.
Andrew Yang Teknolojiye Yakınlığı ile Biliniyor!

43 yaşında olan Yang, girişimciliği ön plana çıkmakta. Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg tarafından da desteklenen Yang, “The War on Normal People” isimli kitabında yazarı. Kitapta 18-64 yaş aralığındaki tüm vatandaşlar için evrensel gelir fikrini benimsiyor.

2018 yılının şubat ayında yayın hayatına başlayan Coinografi, okuyucularına güncel haberler ve kripto paralara yönelik eğitici içerikler sunuyor. Çok kısa bir sürede Türkiye’nin en popüler siteleri arasında yerini alan Coinografi.com’a destek olmak ve güncel haberlere anında ulaşmak için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. Her şey sizlere daha iyi hizmet verebilmek için. Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bize iletebilirsiniz.

Kaynak: https://coinografi.com/2020-abd-baskan-adayi-andrew-yang-kripto-para-ile-bagis-alacak/
Jump to: