Author

Topic: 2021-12-06 Enkriptohaber: Kolombiya’nın en büyük bankası BTC al-satı başlatıyor (Read 75 times)

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Bitcoin dünyada genel olarak globalleşiyor. AMa genel olarak fakir ülkelerin bitcoin konusunda resmileştirme yapması gerçekten düşündürücü. Henüz sağlam ekonomisi olan bir ülkeden bu şekilde bir haber duymadık.

Fakirler almasın mı Huh Bitcoin herkesin parası. Herkes alırsa global oluruz. Fakir ülkeler cesur davranıyor. Zengin ülkeler cesaret bulamıyor. Zengin ülkelerin Bitcoin'e kayıtsız kaldığına inanmıyorum. Cesaret gösteremiyorlar.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Bitcoin dünyada genel olarak globalleşiyor. AMa genel olarak fakir ülkelerin bitcoin konusunda resmileştirme yapması gerçekten düşündürücü. Henüz sağlam ekonomisi olan bir ülkeden bu şekilde bir haber duymadık.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Bankaları çok desteklemiyorum. Açıkçası birer minik tehdit olarak görüyorum. Ama halka coin ulaştırma anlamında bankalardan daha güvenli bir kurum da yok. Kolombiya pek mühim ülke sayılmaz ama artık Türkiye'de de benzeri hizmetleri görmeyi bekliyoruz. (Bankalardan bitcoin ethereum vb alıp satmak ya da saklama hizmeti olarak.)
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
Kolombiya vs. tarzı ülkelerin dipten dönüş yolları aradığı zamanda btc ye sarılmaları onların bu sarmaldan çıkacağı anlamına gelmiyor. Bu tarz ülkelerin bence kripto ekosistemine zerre faydasının olduğunu düşünmüyorum. Ancak batılı ve demokrasisi gelişmiş ülkelerin benimsemesi ile birlikte kriptoların hayatımıza tamamen adapte olması mümkün.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
bankalardaki çakma altın hesapları gibi olur. içlerinde altın olmayan, altının fiyatına göre değer kazanan ya da kaybeden, çekim talebi verildiğinde nakit olarak karşılık verilen hesaplar gibi... bu bakımdan değerlendirildiğinde, ben de genel yorumlara katılıyorum. herkesin bitcoin'e erişimini kolaylaştırır ama sisteme gerçek anlamda bir katkı sağlamaz. sonuç olarak, yine de olumlu bir haber olarak değerlendiriyorum.

ayrıca, sermayenin çalışma mantığı da tam olarak budur! bankalara savaş açan sistemden bile para kazanmaya bakarlar. onların düşmanı yoktur, kazanç sağlayabildikleri ve kazanç sağlayamadıkları şeyler vardır.
member
Activity: 518
Merit: 13
Bunun büyük bir girişim olduğuna inanıyorum ben. Şu an başka bir örneği var mı bilmiyorum ama sanırsam ilk defa bir bankanın adeta bir kripto para borsası gibi faaliyetlere başladığına şahit oluyorum. Bunu yaptıklarına pişman olmayacaklarını, tam tersine faydalarına olacağına inanıyorum. Önümüz dijital para çağı olacak ve bankaların zamanında ayak uydurması kendi yararlarına olur.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Latin Amerika ülkelerinin ekonomileri berbat bir durumda olduğu için bu tarz yönelimlerin olması ve devamında daha fazla bu sisteme entegre olmalarını hep bekliyordum. Dünyada baktığınız zaman BTC ve alternatif kripto paralara yönelim en az gelişmiş ülkelerde olduğunu görmüştüm bir araştırmada. Latin Amerika ülkelerinde köklü ekonomik reformlarla özellikle digital paraları benimsemeleriyle beraber umarım oradaki devletler ve halk zenginleşmeye başlar.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Her gecen gün benimseneme daha fazla artıyor. Doğrudan BTC fiyatına etki edecek bir haber olmasa da güzel gelişmeler.

Bankalar buradan kazanç elde edebilirler. Sonuç olarak talep var ve talep varsa bir şekilde müşteriler için hizmet sunmak isteyeceklerdir.

member
Activity: 994
Merit: 20
Bankaların zaten eninde sonunda kripto paralarla iç içe olmaya başlaması gerekiyor. Kripto paraları sistemlerine her entegre etmedikleri halde geçen süre onlar için zarar bana göre. Geleceğin paraları, dijital paralar olacaklar ve itibari paralar tarihe karışacak. Bu noktada, Kolombiya'nın en büyük bankasının böyle bir girişimde bulunmasını takdir ediyorum. Eminim ki, Kolombiya halkı arasında kripto paralara ilgi duyan ciddi bir kesim vardır ve bu faaliyetten faydalanacaktır.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Bitcoin al satı zaten onaylı bi dünya kripto para borsalarından da yapıldığı için Bitcoin fiyatlarına etkisi olmadı haberin ancak bankaların da yavaş yavaş bu işlemlere yer vermeye başlaması geniş pencereden bakıldığında insanların kripto paralar güvenli mi endişesini giderebilir
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Güney Amerka ülkelerinden gelen haberlerin Bitcoin'i etkileyebileceğini sanmıyorum. İyi veya kötü bir etkisi olmaz. İnsanların kolayca Bitcoin almasını sağlayan bir hizmet olması haricinde beklentiye girmemek lazım. Bitcoin withdrawal varsa daha iyi bir hizmet olur. Hepsi bu. Kolombiya, Venezuela'dan beklenti bu kadar olur.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Bancolombia, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kripto para borsası Gemini‘nin yakında Kolombiya’da ülkenin en büyük bankası Bancolombia’nın müşterileri için sorunsuz Bitcoin ticareti sunacağını söyledi. Bununla birlikte, kullanıcıların Bitcoin’in sağladığı finansal egemenliği elde etmek için hayati bir özellik olan fonları geri çekip çekemeyecekleri belirsiz.

Bancolombia, yakında müşterilerine Gemini ile ortaklık yoluyla Bitcoin satın alma ve satma olanağı sunacak.

Ortaklık, devlet destekli bir pilot programın parçası. 14 Aralık’ta piyasaya sürülecek ve Bancolombia müşterilerine Gemini borsası aracılığıyla BTC ticareti yapmak için kesintisiz bir erişim sağlayacak

Gemini’nin strateji ve kurumsal gelişim müdürü Cynthia del Pozo García yaptığı açıklamada:

“Ortaklık, Gemini’nin Latin Amerika’daki varlığının stratejik genişlemesine yönelik önemli bir adım olarak da hizmet ediyor. Kolombiya kripto ekosistemi ile yakın bir şekilde çalışmayı ve Kolombiyalıların finansal hayatlarını kontrol altına almalarını sağlayan kripto ürünlerini desteklemeyi dört gözle bekliyoruz. dedi.
https://www.enkriptohaber.com/bitcoin/kolombiyanin-en-buyuk-bankasi-btc-alim-satimina-basliyor/

Tarihi cesurlar yazar. Kolombiya'nın en büyük bankası Bitcoin alım satımını başlatmış. Fiyata etkisini görür müyüz?
Jump to: