Author

Topic: 2021-12-06 Sondakika.com: Bitget faaliyetleri durduruldu. (Read 80 times)

member
Activity: 447
Merit: 88
Hangi dünyada ünlüymüş bu borsa ?
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Şuan site aktif görünüyor. Juventus takımına da sponsor olmuşlar, forma kollarında bitget yazıyor.
Yasal bir kaç nedenden geçici olarak durdurulmuş olabilir.
Komple hacklense bile piyasaya herhangi bir etkisi olacak kadar büyük bir borsa değil.

https://www.bitget.com/en/
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Dünyada ünü ne kadar bilmiyorum çünkü bu haber vasıtasıyla yeni duydum bu siteyi. Türkiye’den kullanan olacağını zannetmiyorum. Genellikle Binance kullanıcıları var Türkiye’de gördüğüm kadar. Bitget, Singapur sitesiymiş. Singapur zaten yasaklar ülkesi diye biliniyor. Direkt engelleme getirmeleri normal sayılabilir.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bit, bit, bi türlü bitmediler. Haberi açmadan yine Türk firması sandım. Yabancıymış. Türk borsalarından bittik açıklamaları duymaktan usandık. Yabancılardan duyalım biraz bu haberleri.

Çare DEX. DEX kullanmayı öğrenmezsek. Alışkanlık etmezsek bu haberlerden kurtulamayız. Teknoloji bizi CEX borsalardan kurtaracak.

Ben de katılıyorum. Kriptoparaların gerçek amacı bu. Borsalarda bulunan coinler bizim coinlerimiz değil. Sayısız örnekleriyle karşılaştık daha önce. Bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Kötü bir durumla karşılaşmadan herkes merkeziyetsiz borsaların önemini anlamalı. Gerçek amacına uygun kullanım artarsa kriptoparalar da gelişir. Yatırımcı ve projeler kazanır. Herkes kazanır.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
her yerde dünyaca ünlü borsa diye haber yapmışlar ama ben ilk defa duydum. :) gerçeği haberlere göre army isimli bir k-pop zırvasıyla anlaşma yapmışlar, bu sebeple birden dünyaca ünlü olmaları da normal sayılabilir. :) ayrıca, com uzantılı bir bitget web adresine gittim, gayet aktifti ve herhangi bir uyarı yoktu. bence piyasayı etkilemeyecek önemsiz bir gelişme olacaktır.
member
Activity: 334
Merit: 20
Yerlilerin de bu adı sanı duyulmamış yerlerde hesapları çıkıyor. Binance'ı geçtim hiçbir şeyden anlamıyorsanız gidin en azından yerli büyük 1-2 borsa var onlarda hesap açın.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Bit, bit, bi türlü bitmediler. Haberi açmadan yine Türk firması sandım. Yabancıymış. Türk borsalarından bittik açıklamaları duymaktan usandık. Yabancılardan duyalım biraz bu haberleri.

Çare DEX. DEX kullanmayı öğrenmezsek. Alışkanlık etmezsek bu haberlerden kurtulamayız. Teknoloji bizi CEX borsalardan kurtaracak.

Katılıyorum öncelikle her yatırımcının soğuk cüzdan kullanmayı dex borsalarla entegre etmeyi öğrenmesi gerekiyor. Normal borsalara karşı değilim onların verdikleri hizmetler olmasa bu sektör bu kadar büyümezdi onlarda yesinler ekmeklerini. Yeni borsalar yatırımcıları airdroplarla üç beş meme token verecem diye kandırıyor ardından çekip gidiyorlar buna dikkat etmek gerekli adı sanı bilinmeyen borsalardan uzak durulmalı bunu her zaman söylüyoruz.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719

copper member
Activity: 644
Merit: 269
Singapurlu kriptopara borsası Bitget’in faaliyetleri durduruldu. Bunun altında olan sebep ise Bitget’in destek verdiği Army Coin’in isim konusunda müzik grubu BTS ile olan anlaşmazlığı olduğu söyleniyor.

Habere girince haberin asıl kaynağının Financial Times olduğu yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum. Bitget borsasını ilk defa duydum. Yine de faaliyetlerin durdurulması kötü sayılabilir.

Kaynak : https://www.sondakika.com/amp/haber-kripto-para-borsasi-bitget-in-faaliyetleri-14578812/
Jump to: