Author

Topic: 2021-12-13 SatoshiTurk - Bitcoin (BTC) 50.000 Dolar'ın Altında Kalıyor (Read 61 times)

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
46-51bin aralığında gerçekten çok uzun süre dolaştık, yılbaşı etkisiyle son kez 46000’in hafif aşağısını görebiliriz diye düşünüyorum artık insanlara yeterince bıkkınlık geldi yılbaşından sonra sağlam bir pump görürüz umarım
member
Activity: 980
Merit: 12
Bitcoin bugün akşam 9 sularında nihayet 50 bin dolar direncini kırmayı başardı. Onunla da yetinmeyip 51 bin 332 dolar ile günün zirvesini de görmüş oldu. Buralarda bir süre tutunmayı başarabilirse bence yine yukarı yönlü hareketin sürdüğü bir döneme girebilme ihtimalimiz var. Piyasada bu ara büyük bir durulma gerçekleştiği için insanlar boğamsı döneme hasret kaldı.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Şu an Bitcoin için psikolojik sınır 50 bin dolara kadar gelmiş durumda. Önceden 55-60 bin dolar arasında mekik dokuyordu fakat beklenen hareketlenme aşağı yönlü oldu maelesef. Kripto para piyasası son dönemlerde oldukça git gelli olduğu için yatırımlarda dikkatli olmakta fayda var. Bitcoin'in fiyatında meydana gelen az bir miktar değişim bile altcoinleri alt üst edebiliyor.

50 bin geçilirse altlar toparlar mı? Altlarda kaldım paramın yarısıyla. Şansıma market durdu. Zararı kabul edesim var nerdeyse.

marjin değilse bekle biraz, 50k değilde 52.8k direncinin kırılması gerek.
member
Activity: 157
Merit: 99
Life is my only chance. Thanks God.
Şu an Bitcoin için psikolojik sınır 50 bin dolara kadar gelmiş durumda. Önceden 55-60 bin dolar arasında mekik dokuyordu fakat beklenen hareketlenme aşağı yönlü oldu maelesef. Kripto para piyasası son dönemlerde oldukça git gelli olduğu için yatırımlarda dikkatli olmakta fayda var. Bitcoin'in fiyatında meydana gelen az bir miktar değişim bile altcoinleri alt üst edebiliyor.

50 bin geçilirse altlar toparlar mı? Altlarda kaldım paramın yarısıyla. Şansıma market durdu. Zararı kabul edesim var nerdeyse.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Kritik seviyeler. Yön belli değil. Ama yönü belirleyecek önemli seviyeler. 50 binin üzerinde kapanışlar yaparsak düşüş ihtimalini rafa kaldıracağım. Altlar da onaylarsa market yeniden toparlanır. Kriptopara piyasasına güven gelir.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Arkadaşlarında söylediği gibi 50bin dolar btc için psikolojik sınır oldu. 50 bin doların altında kaldığı için yükselen trendin altına kalıyoruz gibi görünüyor ama Bitcoin önündeki dirençleri kırarak kendini 50bin dolar üstüne atacağını düşünüyorum kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen piyasanın genel gidişatına göre kendi yoruruma göre değerlendiriyorum ve ona göre pozisyon alıyorum. Önümüzdeki günlerde Bitcoin yönünü belli edeceğini öngörüyorum.
member
Activity: 588
Merit: 10
$CYBERCASH METAVERSE
member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
Geçtiğimiz dakikalarda 46000'in de altını gördü Bitcoin ancak tepki alımı gerçekleşti 47000 dolara yaklaşıyor olsa da gel gel yapıyor da olabilirler bu gecenin çok çetin geçeceği kesin gibi görünüyor ve belki de Bitcoin fiyatının kısa vadeli geleceği için bu gece bir yön tayin edilecek
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Bitcoin (BTC) 50.000 Dolar'ın Altında Kalıyor

Bitcoin (BTC), 14. Dönem Gçreceli Güç Endeksi 37. Seviyede ve fiyat düşüş bölgesinde yer alıyor.
50.000 Dolar Altında işlem gören Bitcoin için daha fazla düşüş muhtemel.

Bitcoin (BTC), 47.000 Dolar ile 50.000 Dolar arasında sıkıştı ve Günlük Stokastiğin %50 Altında.
Aşağı yönlü düzeltmeyi devam ettiren Bitcoin, son 24 saat içerisinde 50.771 Dolar’ı test etti ancak daha fazla yükseliş için hazır değil.

Güncel olarak 47.940 Dolar’dan işlem gören Bitcoin, gün içerisinde %3.38 Düşüş yaşadı ve düşüşünü devam ettiriyor.
Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşağı yönlü ve 39. Seviyede yer alıyor. MACD göstergesi ise düşüş trendinin süreceğini işaret ediyor.

Bitcoin gün içerisinde desteği test etti ancak neyse ki düşüş engellendi.

Kaynak

Jump to: