Author

Topic: 2021-12-15 KoinFinans: Mike Novogratz Bitcoin İçin Düşüş Uyarısında Bulundu (Read 45 times)

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Herkes satsın alttan ucuz Bitcoin alayım. Roll Eyes Eski numaralar. Kimse yemez bunları. Enflasyon böyle devam ederse Bitcoin yerinde durmaz. Biraz düşse de çıkar yine. 100 bin olmadan Bitcoin satmam ben.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
FED faizi sabit tuttu ve bu haber kripto paralara ufak çaplı bir doping etkisi yarattı, ben de yukarı yönlü tepkinin daha sert olmasını beklerdim ama istenilen agresifliği göremezsek aşağı yönlü hareketler devam edecek gibi görünüyor

Ocak'ta artırması bekleniyor. O zaman yangın yeri olur her yer. Pas geçtiğinde bile kötü olduk. Dolar daha fazla güçlenirse her şey değer kaybeder. Para basarak moral verseler keşke. Çare olmaz ama günü kurtarır. Başka bir şey yapamazlar ne olsa.
member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
FED faizi sabit tuttu ve bu haber kripto paralara ufak çaplı bir doping etkisi yarattı, ben de yukarı yönlü tepkinin daha sert olmasını beklerdim ama istenilen agresifliği göremezsek aşağı yönlü hareketler devam edecek gibi görünüyor
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
bu oynak piyasa kaldıraçlı işlem yapanlar için mükemmel bir ortam sağlıyor. şimdi "bu adamların yüzünden mi bu piyasa böyle şeyler yaşıyor yoksa bu piyasa böyle olduğu için mi bu adamlar buraya geliyor" diye bir şey söylemek istemiyorum, tavuk-yumurta ilişkisi sarmalına girmek istemiyorum ama daha fazla düşüş ya da yükseliş tahmininde bulunurken düşüncelerimizi daha güçlü ve tatmin edici argümanlarla desteklememiz gerektiğini söylemek istiyorum. çünkü böyle yapınca; hasbelkader, gelişigüzel, rastgele muhabbetlerin dışına çıkmış olmuyoruz. zaten bu novogratz denilen adam! söylemleriyle sürekli olarak gündem olmayı başaran birisi; artık ne hikmetse! :)
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Bitcoin artık küresel ölçekte bilinen ve kabul gören bir şey. Bu yüzden oynaklıklar olsa olsa daha çok para kazanmak için gerçekleşir. Özünde ben de bitcoin in büyük bir ayıya girmesini pek mümkün görmeyenlerdenim. Uzun vadede ise hâlâ kalkış yolumuz var. Bu abi de pek farklı şeyler yazmamış. Dikkat ettiyseniz 42 binde tutunmasa bile kısa vadeli bir çakılma olur orta vadede düzelir diyor.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bitcoin sert hareketlere sahip. Her zaman böyleydi. Önceden derinliğin olmadığından şikayet ederdik, bahane olarak sığınırdık. Ama bugün benimsenmesi geniş bir alana yayılmış olsa bile günlükte büyük düşüşler yaşayabiliyoruz. Bitcoin hep böyle bir varlık olarak kalabilir. Bence sorun değil. Belki bazıları için çekici bile olabilir bu durum. İşlevini fiyatından daha önemli bulduğum için böyle düşünüyorum.
newbie
Activity: 100
Merit: 0
Kripto para milyarderi Mike Novogratz, Bitcoin‘in geçen ay yaklaşık %30 değer kaybettiğini gördükten sonra en büyük dijital varlığın fiyatının, yaklaşık 42.000 dolarda tutunmasını bekliyor. Fakat buna rağmen, önümüzde daha fazla acı olabileceği ihtimalini de gözardı etmiyor.

Galaxy Digital Holdings CEO’su Novogratz, Bloomberg TV’ye verdiği röportajda Bitcoin için 42.000 dolar’ın oldukça önemli bir seviye olduğunu belirtti. Novogratz’a göre insanlar yıl sonunda varlık sınıflarında satış yapmaya başladığından Bitcoin yükseliş için hzı kazanamıyor, ancak ünlü CEO “orta vadede” Bitcoin fiyatları konusunda endişeli değil. “Kripto paralar zirvelerinden çok şey kaybettiler. Ağır işlem görüyorlar.” açıklamasını yaptı. Novogratz, kripto para birimlerinin 2022’de sert bir başlangıç ​​yapmasını bekliyor.

Şu anda 47.368 dolardan işlem gören Bitcoin, hükümet ve merkez bankası teşvik çabalarının azalmasıyla yaklaşık bir ay önce ulaşılan 69.000 dolara yakın rekor seviyesinden neredeyse %30 düştü. Novogratz, “Alana çok fazla para akıyor, kripto fiyatlarının bunun çok altına inmesi anlamsız” dedi ve ekledi:

“Muhtemelen bu sağlıklı bir durum ancak uzun olursa acı verici olacaktır.”

Haberin devamı ve kaynak için: https://www.koinfinans.com/mike-novogratz-bitcoin-icin-dusus-uyarisinda-bulundu/
Jump to: