Author

Topic: 2021-12-24 SatoshiTurk Bitcoin (BTC), Kritik Seviyeyi Atlatıyor mu? (Read 57 times)

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
PlanB çöküş beklediğini söyledi. Bence kritik seviyeleri aştık. 100 bin dolar hedefimi değiştirmedim hiç. Karamsarlık pazarlayanlara güvenmiyorum bu konuda.
member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
51000 dolar seviyelerinde yeterince dolaştık bence satışlara rağmen iyi tutunduk bundan sonrası önümüz açık olabilir ama belli de olmuyor belki son kez insanları panik içerisine sokup döküp bir ilerleme de görebiliriz kendi adıma %50 nakitte bekliyorum olacakları
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Bir kaç gündür 51.000 dolar seviyelerine fiyat oturdu gibi görünüyor bu seviyede çok oturacağını düşünmüyorum yönünü çevirir bu hafta. Yıl başı öncesi şuanda ufak bir ralli havası var. 54 bin seviyeleri de kırılırsa tam bir ralli ortamı olabilir. 51 seviyesinden aşağıya salarsa tekrar bu sefer altcoinler ciddi manada ezilecek ve toparlamasıyla vs en az 1-2 ayı daha bulur. Şu önümüzdeki günlerde yön belli olur gibime geliyor. Perşembe gününden beri 51k seviyelerinde güçlü durdu BTC fiyatı bakalım ne kadar daha direnebilecek.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Madencileri tatmin eden seviyelerin üstündeysek satış bölgesinde olduğumuzu söyleyebiliriz. Madenciler satış dalgasında balinalar kadar önemli rol oynuyor. Toplu hareket ettiklerinde balinalardan büyük etkileri de olur. Piyasayı büyük oranda etkilediklerini düşünüyorum.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Bitcoin (BTC), Kritik Seviyeyi Atlatıyor mu?

Bitcoin’in perşembe günü 51.000 Dolar seviyesine ulaşması ile birlikte, kripto para borsalarına transfer edilen varlıkların sayısında önemli bir artış gözlemlendi.
Yaşanan artış, yatırımcılarım mevcut fiyat aralığında kazanç sağlama amacına yorumlanabilir.

CryptoQuant analisti: "BTC 51 bin dolar seviyesini kesin olarak geçene kadar dikkatli olmak gerek.” Dedi.
Analist: "Bu seviye geçildiğinde, bir sonraki önemli direnç seviyesi 56.800 dolarda bulunuyor." Şeklinde bildirdi.
Bitcoin güne 50.000 Dolar üzerinde başladı ve şu anda 51.080 Dolar seviyesinde

Kaynak

Jump to: