Author

Topic: 2021-12-30 Btcmagazin: MicroStrategy, 94 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldı (Read 47 times)

sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
30 bin dolar ortalamadan Bitcoin aldıkları bana inandırıcı gelmiyor. Sizin için de öyle değil mi? Devasa bütçelere sahip kurumsal firmalar çok önceden Bitcoin almıştır. Aracılık hizmeti veren firmalar her fiyattan alabilir. Ama şirketlerden gelen haberlere kuşkuyla bakıyorum. Bana her zaman inandırıcı gelmiyorlar.

Açık olarak bildiriyorlar. Bildirim yapmaları zorunlu.  Yani 30.000 ortalama ile bitcoin aldıkları doğrudur. Fakat şirketler değil de bu şirketleri yöneten kişiler kişisel olarak çok önceden 10k altında büyük zulalar yapmıştır elbette.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
30 bin dolar ortalamadan Bitcoin aldıkları bana inandırıcı gelmiyor. Sizin için de öyle değil mi? Devasa bütçelere sahip kurumsal firmalar çok önceden Bitcoin almıştır. Aracılık hizmeti veren firmalar her fiyattan alabilir. Ama şirketlerden gelen haberlere kuşkuyla bakıyorum. Bana her zaman inandırıcı gelmiyorlar.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
MicroStrategy, son düzenleyici raporuna göre 94.2 milyon dolar karşılığında 1.914 Bitcoin daha satın aldı.

Şirketin Bitcoin hazinesi şimdi, mevcut fiyatlarla yaklaşık 5,9 milyar dolar değerinde olan 124.391 Bitcoin’e ulaştı.

En son satın alma 9 Aralık ile 29 Aralık arasındaki dönemde gerçekleşti.

Özellikle, şirketin ortalama satın alma fiyatı şimdi 30.000 doları aştı, bu da şirketin kara geçmesi için Bitcoin fiyatının yukarıda belirtilen seviyenin üzerinde kalması gerektiği anlamına geliyor.
https://btcmagazin.com/microstrategy-94-milyon-dolarlik-bitcoin-satin-aldi/

Kurumsallardan haber gelmiyordu çok uzun zamandır. MicroStrategy Bitcoin almış. Kurumsallar sessizliklerini bozmaya başlarsa 100 bin dolar gelir mi?
Jump to: