Author

Topic: 2022-01-12 SatoshiTurk - Bitcoin Analizi: Fiyat İyileşme Belirtileri Gösteriyor! (Read 74 times)

legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Maalesef bence iyileşmeden ziyade sadece tepki alımıyla bir nebze düzeltme yaptı. Bu durumlar ne yazık ki boğanın devam ettiğini, başladığını, ya da ayının bittiğini vesaire göstermiyor. Sinyaller kesinlikle yeterince güçlü değil. Bunun sonucu 30 bin 40 bin civarında savrulma olursa bile yeterli değil ben artık çakılıp 20000 lere inerek güç toplamasının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Ufak ufak yükseliyor. Bir anda kırmızı çizerek hepsini geri yutuyor. Çok sıkıcı hareketler var. Bolinger bandı da daraldı iyice. Sert hareketler yakın. İyileşme belirtileri doğru çıkarsa yükseliş olur.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Benzer hareketleri birkaç aydır sürekli tekrarlıyor BTC. Altlara olan etkisi de düşünülürse bu süreçte al sat yapanlar iyi para kaldırdılar, küçük yatırımcının da hala gözü yükselişte olduğundan sürekli gel gel yapıp insanları silkeliyorlar insanların ümidini kırmadan ralliyi getirmeyecekler gibi görünüyor bunun için de 35000'leri gördürüp iyice panik havasına sokabilirler milleti
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Şöyle 10k'lık saatlik bir yeşil mum gelse fena olmazdı.

Saatlikte gelen 10 binlik yeşil mum fena olmazdı. Rekor olurdu hocam. Cheesy

Bitcoin benim analizlerime göre de toparlanma emareleri veriyor. Genel momentum yavaşladı. Durağanlaştı ve tersine dönmek için harekete başladı. FED kararlarının olumsuz etki oluşturacağı beklentisindeyim. Ama FED'e kadar toparlanabilir.
member
Activity: 334
Merit: 20
15 gün hüzün 1 gün sevinç. Tam keyiflenmiştik ki yine saldılar aşağı. Şöyle 10k'lık saatlik bir yeşil mum gelse fena olmazdı.
member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
En ufak yeşillenmede içimize umut doğuyor ancak gel gel yaptığı belli oldu yine Bitcoin’in, şu sıralar bir geri çekilme görülüyor ve 40500 bandlarına yine bir çekilme olacak gibi
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Bitcoin (BTC) Analizi: Fiyat İyileşme Belirtileri Gösteriyor!

Bitcoin, 27 Aralık gününden itibaren düşen bir paralel kanal içerisinde ilerliyor. Bitcoin, 10 Ocak günü 39.650 Dolar civarlarında bir dip oluşturmuştu. BTC, Kanalın destek çizgisine ulaşmasının ardından sıçradı ve şimdi yukarı yönlü hareket ediyor.

Bitcoin fiyatı şu anda direnç çizgisinin altında kalıyor ancak oldukça yakın.
Üst kanal çizgisinin üzerinde bir kırılma, fiyatı 45.900 dolara çıkmasını tetikleyebilir.

MACD ile Göreceli Güç Endeksi’nin yükselmesinden kaynaklı yukarı yönlü bir kırılma olasılığının desteklendiğini söyleyebiliriz.
MACD göstergesi pozitif ilerliyor. RSI ise 30’un üzerinde ve yükseliş göstergesi olarak kabul gören 50. Seviyeye yakın.

Bitcoin son 24 saat içerisinde %2,57 artış ile 42.822 Dolardan işlem görüyor.
Ayrıca bitcoin’in son 24 saatlik işlem hacmi %27’ye yakın düşüş kaydediyor ve 25,278,151,225.97 Dolarda.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Kaynak

Jump to: