Author

Topic: 2022-02-10 Btcmagazin: BlackRock’tan Bitcoin’e Yeşil Işık! (Read 88 times)

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
9 trilyon dolarlık portföy çok sağlam gerçekten. Ama Bitcoin'in tek başına toplam değeri 1 trilyon doları aşmıştı bir ara. Blackrock gizlice Bitcoin toplamadıysa kriptoparalara ilgi konusunda geç kalmış bence. Resmi olarak ilgi duymaya geç başlamışlar. Daha erkenden ilgi duymalarını beklerdim. Her haliyle gelecek vaat eden bir piyasadan bahsediyoruz sonuçta.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Muhtemelen müşterilerinden çokça talep geldi bu yüzden kriptopara piyasasına da hitap eden fonlara yöneldiler. Gayet mantıklı bir durum. Çünkü bu kadar büyük bir piyasa hacmini kimse çöpe sallamak istemez. Bir sürü yeni müşteri potansiyeli de var. Keşke Türkiye de de bunlarla ilgili regülasyon olsa da çeşitli güvenilir fonlar çıkıp düz müşterileri çekebilse. Gayet hoş olurdu.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
9 Trilyon dolarlık portföy de baya baya sağlammış:) Fazla beklemesinler de girsinler artık. Yatırım şirketleri, riski minimize etmek için olabildiğince fazla çeşitlilikte sepet yapmayı severler. Bitcoin'in dışında 3-5 coini daha gözlerine kestirirlerse, müşterilerinin varlıklarının bir kısmını bunlara aktaracakları için biizm Total Market Cap'e sağlam bir doping olur.

Not: Haberde Tesla'nın BTC'li ödeme alımına da vurgu yapmışlar. Artık şunu bir kenara bıraksalar iyi olacak. Yıllardır bi kabul ediyor bi iptal ediyor. Tesla'yı BTC ile alan da yoktur zaten. Sektöre de katkısı yok, sırf reklam peşlinde koşan hareketler!
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Bu iddiaların gerçeklik değeri olmasa şirket büyük ihtimalle yalanlardı. Kripto paralara karşı olan ön yargılar yavaş yavaş kırılırken BlockRock da kripto paralarla ilgili piyasalara olumlu yansıyacak kararlar alabilir. Belki Bitcoin şu anda tam olarak toparlanamamış olabilir ama buna benzer haberlerle çok sert yükselişleri bir anda görebiliriz
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
Bu tarz haberler btcnin hep düşüşten sonraki çıkış zamanlarında ortaya çıkıyor ardından düşüş tekrar başlıyor. Haberle yapılan manipülasyonlara benzetiyorum. Ayrıca şirket Tesla’nın büyük ortaklarından ve Elon’dan görevi bırakmasını istiyorlar.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
aynı haberin içeriğinde tesla'nın üçüncü büyük ortakları arasında oldukları ve tesla'nın bitcoin ile ödeme almasına taş koydukları detayı da var. ne yapmaya çalıştıkları belli değil (aslında belli, manipülasyon) ama yine de böyle bir olay gerçekleşirse güzel bir gelişme olur. bütün piyasaya doğrudan moral verir.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Son haftalarda bitcoin kendini toparlamaya başladı eğer şirketlerin bitcoine olan ilgisi geçen yıla yaklaşırsa tekrardan bir boğa dönemine girebiliriz.Artık boğa ve ayının eskisi kadar uzun süreceğini düşünmüyorum.Özellikle ayılar yıllarca piyasayı domine ederdi.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
New York merkezli çok uluslu yatırım yönetimi şirketi BlackRock, konuyla ilgili kaynaklara atıfta bulunan bir CoinDesk raporuna göre, bir kripto para birimi alım satım hizmeti sunmaya hazırlanıyor.
https://btcmagazin.com/blackrocktan-bitcoine-yesil-isik/

Rapor: https://www.coindesk.com/business/2022/02/09/blackrock-planning-to-offer-crypto-trading-sources-say/

İddia düzeyindeymiş. Ama dünyanın en büyük varlık fonu yönetimini yapan BlackRock Bitcoin'e ilgisini gizleyemiyor. Kurumsalların ilgisi artarsa fiyat beklentim iyileşiyor benim. BlackRock, müşterilerine kriptopara birimi alım satım hizmeti sunarsa MarketCap yerinden oynar artık Cheesy
Jump to: