Author

Topic: 2022-02-23 SatoshiTurk - Analistlere Göre Bitcoin Dibi Gördü! (Read 65 times)

legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Sanırım boğa piyasasının bittiğini söyleyerek büyük yanıldım ben. 35-36 lardaki güçlü direnç beni baya şaşırttı. Şu an boğalar ayıları test ediyor daha ne kadar dump edebilirler şeklinde. Ama muhtemelen dumpçıların da yakıtı bitmeye başladı. Eskisi gibi güçlü boğa hareketleri görebiliriz Mart ayında. Ben hala coin piyasasından dışarıdayım ama merakla izliyorum hareketleri.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
uzun zamandır istikrarlı bir şekilde çalışan, kararlı bir trend çizgisi ve çizgiye bağlı nizami bir kanal var ama paylaşıp insanları yanıltmak istemiyorum. açıkçası uzun zamandan beri de kendime güvenmediğim için kimseyle ta paylaşmıyorum. sonuçta ayran dökülmese bile hoş olmayan şeyler yaşanabiliyor; kimseye yaranılmadığı için en iyisi "koy gitsin" diyorum. :)

...
Bu fikre katılan PlanC, boğa piyasasının devam ettiğini öne sürdü.

PlanC:“30.000 doların altına düşmezsek ve haftalarca 30.000 doların altında kalmazsak, yükseliş yanlısıyım. 28.000 ila 30.000 dolar seviyesi bir yıldır çok güçlü bir destek görevi görüyor.”
...

planc kim ya? fake mi, klon mu, yazım hatası mı? kafamda bir ton soru işareti oluştu, günün şu saatinde kafamı karıncaladınız; günün geri kalanını aşağı yukarı nasıl geçireceğim hakkında fikir verdiğiniz teşekkür ederim. :)
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
Btc şu an için dip arayışlarına hala devam ediyor fakat dip için yakın yerlerdeyiz artık. Ukrayna-Rusya savaşının başlamasıyla birlikte düşüş için %30ları %40ları bekliyordum açıkçası. Bu acı olaydan bile çok fazla etkilenmediği için dibin artık 36-38 aralığı olduğunu söyleyebiliriz. Buradan yükselişi beklemekteyim. Tüm bunlar yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen yatırım yaparken kendi kararlarınız ve araştırmalarınız ile ilerleyin.
sr. member
Activity: 255
Merit: 250
Analistlere Göre Bitcoin Dibi Gördü!

Bitcoin’in (BTC), döngüsel fiyat hareketlerine dikkat çeken Analist Rekt Capital, Bitcoin için ana destek ve ana direnç noktasını 38.000 $ olduğunu söylüyor.

Rekt Capital: “BTC, 38.000 dolarlık kırmızı direnç alanının ötesine geçmeli. Daha fazla yükselmeden önce yeniden test edilmesi gerekiyor. Yeşil daireler buna işaret ediyor. Yeniden test şu anda devam ediyor.”
Destek ve  direnç bölgelerinin tekrar test edildi. Bir başka analist Matthew Hyland’ın paylaştığı grafikte ise boğa ile ayı dönemi açısından kritik bir aralık olduğu öne çıkıyor.

Matthew Hyland: “2018 yılındaki ayı piyasasından bu yana Bitcoin, ilk kez dört defa üst üste kırmızı aylık mum oluşturabilir. Bunun gerçekleşmemesi için bir haftası kaldı. Aylık mumum yeşil olması için 38.500 doların üzerinde kapanış gelmeli.”
Kripto varlık yatırımcısı JohalMiles bir grafik paylaştı ve ekledi; “Bozuk plak gibiyim ama insanların bu kadar düşüş psikolojisinde olduğuna inanmak zor. Henüz 30.000 dolar kırılmadı hatta test edilmedi bile.”

PlanC:“30.000 doların altına düşmezsek ve haftalarca 30.000 doların altında kalmazsak, yükseliş yanlısıyım. 28.000 ila 30.000 dolar seviyesi bir yıldır çok güçlü bir destek görevi görüyor.”

Kaynak

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Hala Bitcoinin işleyişini anlamayanlar, Borsadaki hisse senedi muamelesi yapıyorlar!
Grafiklerle mumlarla BTC yi takip edemezsiniz!
Kriptografik kodlar sizin paralarınıza benzemez. Anlık spekülasyonlar dışında ne yapacağını kestiremezsiniz.
member
Activity: 154
Merit: 11
Herkes analist. Twitterı aç orda çizgiler havada uçuyor. Fiyat düşse çıksa herkes tutturuyor. Hepsi biliyor. Bi tane yanılanı görmedim. Aynı grafiğe farklı yorum yapanlar bile iki gün sonra ben bildim diyo. Grin Analistlerin psikolojik etkisi var sadece. Onlara güvenilmez.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Analistlere Göre Bitcoin Dibi Gördü!

Bitcoin’in (BTC), döngüsel fiyat hareketlerine dikkat çeken Analist Rekt Capital, Bitcoin için ana destek ve ana direnç noktasını 38.000 $ olduğunu söylüyor.

Rekt Capital: “BTC, 38.000 dolarlık kırmızı direnç alanının ötesine geçmeli. Daha fazla yükselmeden önce yeniden test edilmesi gerekiyor. Yeşil daireler buna işaret ediyor. Yeniden test şu anda devam ediyor.”
Destek ve  direnç bölgelerinin tekrar test edildi. Bir başka analist Matthew Hyland’ın paylaştığı grafikte ise boğa ile ayı dönemi açısından kritik bir aralık olduğu öne çıkıyor.

Matthew Hyland: “2018 yılındaki ayı piyasasından bu yana Bitcoin, ilk kez dört defa üst üste kırmızı aylık mum oluşturabilir. Bunun gerçekleşmemesi için bir haftası kaldı. Aylık mumum yeşil olması için 38.500 doların üzerinde kapanış gelmeli.”
Kripto varlık yatırımcısı JohalMiles bir grafik paylaştı ve ekledi; “Bozuk plak gibiyim ama insanların bu kadar düşüş psikolojisinde olduğuna inanmak zor. Henüz 30.000 dolar kırılmadı hatta test edilmedi bile.”

Kaynak

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Jump to: