Author

Topic: 2022-02-25 SatoshiTurk Bitcoin (BTC) Fiyatı 20.000 Doları Test Edecek mi?​ (Read 72 times)

hero member
Activity: 1316
Merit: 623
Bir analizin daha çöpe gittiğini düşünüyorum. Rusya, Ukrayna’yı neredeyse 1 haftadır vuruyor. Tarihinde yemediği yaptırımlara maruz kaldı. Bunun sonucunun btc için olumsuz olması bir yana destek noktalarını yukarı taşıdığı ve insanların belirsizlik ortamında btc yi tercih ettiği açıkça görülüyor. Bütün olumsuzlukların şu ana kadar fiyatlandığını düşünüyorum ve burdan sonra artık gözümüzün yukarı doğru bakması gerekiyor. Yatırım kararlarınızı kendiniz araştırarak, öğrenerek veriniz. Yatırım tavsiyesi değildir.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Her ne kadar bu düşünce tutmayıp da 20000 doları bırakın 30000 doları bile test etmemiş olsa Bitcoin, piyasa ciddi olarak belirsizlik içinde. Şu ortamda Bitcoin veya Ethereum haricinde coin trade eden muhtemelen delidir. Ben daha bitcoin alsam mı diye karar veremeyip 10 kere düşünüyorum.
Bu arada 20000 dolar biraz hayali bir direnç. Oralara inse all in yapardım ben şahsen diye eklemek isterim.
member
Activity: 334
Merit: 20
20k'yı test etti edecek denirken Bitcoin şu sıralarda 44k'yı gördü Smiley
full member
Activity: 700
Merit: 134
Ben sanmıyorum 20000 dolar çok düşük bir miktar o kadar düşene kadar bir sürü destek noktası olur o kadar düşmesi pek kimsenin işine gelmeyecektir. Düşmez demiyorum düşer ama o kadar düşmez 30000 dolar falan belki olur yakın zamanda sonuçta hala düşüş trendinin bitmiş gibi bir hali yok ama o kadar düştüğü vakit altcoinlerin hepsi ezilir sıfıra gider
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Dünyada oluşan krizler bitcoin piyasalarını doğru orantılı olarak etkiliyor buna s&p 500 grafiklerine baktığınızda görebilirsiniz ve dünya ekonomistlerini analiz edenler yüksek enflasyon rus krizi gibi tehlikelerden dolayı piyasalar için iyimser değiller hal böyleyken btc nin tekrar 20 k ların altına düşme ihtimalini görüyorum hatta ben 12 15k seviyelerini anlık olarak görebileceğimizi düşünüyorum .Kişisel fikrimdir yatırım tavsiyesi değildir Smiley
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Belirsiz bir ortam var. Kabul ediyorum. Aşağıya doğru da gidiyoruz ama 20 bin dolardan bahsetmek için çok erken değil mi? Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş her şeyin fiyatını etkileyecek. Ancak 20 bin dolar iddianızı tek başına desteklemez bu beklentiler. Böyle haberler yatırımcıları gereksiz yere paniğe sevk etmekten başka bir işe yaramaz.
member
Activity: 406
Merit: 47
Bence 20 bin dolar seviyelerini şu an konuşmak aşırı mantıksız açıkçası. Çünkü Bitcoin fiyat tam aksi yönde harekete geçmiş durumda ve son 24 saat içerisinde 40 bin dolara da demir attı. Şu an 38900 dolar civarından işlem görmeye devam ediyor. Benim 30 bin dolar altına bile inme beklentim yok açıkçası. Eğer 40 bin dolar üstüne kendine yeniden atıp orada bir süre tutunabilirse belki devamı da gelebilir. Ama yine de uzun bir süre daha rekor seviyeler görmek için bekleyeceğiz gibi bence.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Bitcoin (BTC) Fiyatı 20.000 Doları Test Edecek mi?​

Kripto para analistleri, Bitcoin’in (BTC) 20.000 dolardaki destek seviyesinin test edilme ihtimalini tartışıyor. Decentrander, Bitcoin’in (BTC) spot fiyatı ve 20.000 dolardaki destek noktalarına dikkat çekti.
Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş hisse senetleri ve dijital para piyasalarında etkili oldu.

Analist Philip Swift, "Böyle belirsizlik zamanlarında, stratejiniz konusunda çok net olmakta fayda var. Trader’lar için işlem seviyelerini net biçimde belirlemek ve güçlü risk yönetimine sahip olmak, hayati önem taşır” dedi.

Philip Swift: "Uzun vadeli yatırımcılar için, tarihin önemli ana destek seviyelerine yaklaşıyoruz. Bu bölgedeki herhangi bir fiyat, önümüzdeki haftalarda dolar/maliyet ortalaması için iyi bir yer olabilir."
Boğalar için ise kritik noktalar, 20.000 dolar bölgesi ve 200 haftalık basit hareketli ortalaması (WMA) olacaktır.

Analist Swift, 20 haftalık hareketli ortalamanın altında bir haraket ile Bitcoin’in 30.000 dolar altına ineceğini öne sürüyor.

Philip Swift: "Fiyatın 20WMA dolaylarına indiği son olay Mart 2020 Covid çöküşüydü. Ancak 2021 yaz aylarındaki gerilemede bu seviyeye çok yaklaşmıştı."

Kaynak

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Jump to: