Author

Topic: 2022-03-03 Kıdemli Trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Sahiplerini Kızdırdı (Read 68 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Adam trader ve kendine göre doğru trade yapmanın ne olduğunu açıklamış , eğer trade yapmanın ne olduğunu nerede piyasaya girip nerede piyasadan çıkmak gerektiğine hakim olmayan biriyseniz bitcoini hodel mantığıyla yatırım yapmak bence en doğrusu . Ama trader olabilecek potansiyeliniz deneyiminiz varsa doğru yerde satıp bir sonraki trene binersiniz gelirinizi daha çok katlayabilirsiniz.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Çok da yanlış bir şey söylememiş. Daha önce de sıklıkla ifade etmiştim. Hepimiz burada daha çok para kazanma amacı taşıyoruz. Elbette Bitcoin kullanmanın yani maksimalist olmanın bir anlamı var yok diyemeyiz. Ama her ne olursa olsun predictable düşüşlerden önce çıkıp predictable yükselişlerden önce yeniden girmenin kime ne zararı var ki? Ben de idealin bu olduğunu düşünüyorum.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
peter brandt aslında çok önemli detaylara sahip teknik analizler paylaşan birisi değil ama kripto para dünyasından aldığı etkileşimlerle popülerliğini birden daha geniş çevrelere yaymış olan birisi... tabii, dürüst olmak gerekirse, bu konuda kendi kişisel kariyeri ve şahsiyetinden ziyade ne dediği ile ilgilenmemiz gerekiyor (ki bence kısmen de olsa haklı bir eleştiride bulunmuş). 11 yılda 4 kez %80 değer kaybedip yeni ath'ler oluşturan bir yatırım aracı alım-satım yapmaya daha uygun bir araç olarak değerlendirilebilir. tutucu olmayan holderlar birkaç ay önce çok iyi fırsatlar yakaladılar, bu fırsatların birazını değerlendirenler bile çok iyi paralar kazanmıştır. aksi halde, garibanın kaybettiği eşeği tekrar bularak sevinmesine benzeyen komik hikayeler yaşamış oluyoruz biraz... :)
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Doğru yerde almak ve doğru yerde satmak kolay değil. Çünkü herkes tam zamanlı trader değil. Yanlış yerde alıp satınca zarar etme ihtimaliniz var. Herkes doğru bilgilere sahip değil bu konuda. Deneyimli analist Peter Brandt bunu görmezden gelmiş. Tam gün alım satım için vakit ayıramayanlar ve hata yapmaktan endişe edenler hold yapıyor genellikle.
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
Lider kripto para birimini uzun bir süre tutmanın bir anlam ifade etmediği belirtilmiş. Gülümsedim. Hodl kavramı bu işin yatırım kısmıdır ve neredeyse zara etme şansınız minimumdadır. Kriptoda elindekini uzun bir süre tutup ve hala zararda olan insan sayısı çok azdır. Bitcoin'in hodl ları şu an yatta, teknede, villa da keyifli saatler geçiriyordur.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Efsanevi trader Peter Brandt, kripto para birimi endüstrisinde çok yaygın olan “HODL” zihniyetinin hayranı olmayabilir.

Deneyimli isim Peter Brandt, Twitter’da bir açıklama yaparak lider kripto para birimini uzun bir süre tutmanın bir anlamı olmadığını iddia etti ve Bitcoin “hodlers”ını eleştirdi. Brandt, aynı parayı “tekrar tekrar” kazanmaya çalışmanın hayranı olmadığını söyledi. Bandt ayrıca %80 düşüşten tamamen kurtulmak için kripto para biriminin %400 artması gerektiğini tahmin ediyor.

Bitcoin yatırımcıları, pişmanlık yaşama korkusu nedeniyle genellikle satış yapma konusunda tereddüt ederler. Üstelik, trade karmaşıktır, bu yüzden çoğu kişi basitçe “hodling”e bağlı kalmayı tercih eder. Ancak Brandt, Bitcoin’in döngü zirvelerinin “kolayca tanınabilir” olduğunu söylüyor. Bu nedenle, piyasa zirvelerinin netliği göz önüne alındığında, grafik uzmanı, en büyük kripto para biriminin bir din olmadığını vurgulayarak, %80’lik bir düzeltme riskinin yatırımcılar için bir anlam ifade etmediğine inanıyor.

“BTC’yi elinde tutmanın hayranı değilim Bitcoin, 11 yılda 4 olmak üzere %80 düşüş geçmişine sahip Bir hodler, ATH’ye dönmek için her seferinde %400’e ihtiyaç duyar. Aynı parayı tekrar tekrar kazanmak zorunda kalmaktan nefret ediyorum. İlk kez yeterince zor. Tamam troller saldırın!”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kidemli-trader-peter-brandt-bitcoin-btc-sahiplerini-kizdirdi/
Jump to: