Author

Topic: 2022-03-09 Bitcoinsistemi: Elon Musk’tan Bitcoin Paylaşımı (Read 90 times)

legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Adam kendi halinde eğleniyor.

Bu tweet kripto para piyasasında olanlar için mutluluk verici olsa da insan yine de tereddüt ediyor artık. Bu adam böyle bir tweet neden attı şimdi diye sorguluyorsun. Ama işin eğlencesinde olduğu açık ve net. Zaten daha önceki açıklamaları bunu gösterir nitelikte.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Dalga geçmiş gerçekten. Başka markalardan da Elon Musk yazalım cevap olarak atalım. Aklıma gelmiyor şu an bir kurgu ama bir karşı cevap verilebilir. Elon Musk'ın muzipliğine de ancak böyle cevap verilir. Şakaya şakayla cevap verilir. Cheesy
member
Activity: 164
Merit: 18
şu adam kadar egleneneni görmedim her türlü makarasın da parasını da kazanıyor
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
bu tür paylaşımlarını eğlenceli ve samimi buluyorum, bence hiçbir sorun yok. sonuçta hepimiz insanız ve hepimiz kendimizi aynı duygularla ifade ediyoruz. gülmek ve eğlenmek istediğimizde şekil 2-a'da olduğu gibi anlamsız şeyler yapabiliyoruz. :) şaka bir yana, bu gibi paylaşımlarda gerçekten bir sorun yok ama iş "doge gazlama"ya geldiğinde maalesef aynı duygu ve düşüncelerimi devam ettiremiyorum çünkü yapılan şey hem piyasaya hem de piyasaya yeni girmiş olan insanlara ciddi anlamda zarar veriyor.

bu arada, musssk bey putin'i kafes döğğüşüne davet etmiş; aman, ete para vermesinler. :) https://twitter.com/elonmusk/status/1503327421839417344
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Elon Musk gene trollemelerine devam ediyor. Bu tarz bir gönderi paylaşıyor ondan sonra insanlar bu gönderilerin altında bin bir türlü şey arıyor. O sırada Elon Muskta telefonunun arkasında kıs kıs gülüp eğleniyordur. Takipçileri ne kadar Elon Musk' sıkıştırsalarda bu yola kendi girdi ve takipçilerini görmezden gelmemeli ama bu tarz dalga geçerek değil. Bitcoin'i hiç bir zaman bir şirket ürünü olduğunu düşünmedim.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Buradan bir yere varmak istemek bile insanın aklıyla dalga geçmek olmalı Elon komedi programlarının etkisinde kalarak kripto piyasasını her seferinde değersizleştirmeye çalışan hareketler yapıyor o yüzden bu adamı sevimsiz bulmaya başladım artık baksanıza bu yapılan benzetme ilkokul çocuklarının yapacağı türden bile değil .
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Dalga geçmiş Elon Musk yine her zamanki gibi. Ben Bitcoin i icat eden Satoshi nin bir şirket ya da devlet olabileceğine ihtimal vermiyorum. Bence bir kişi veya birkaç kafayı kırmış yazılımcı arkadaşın deneysel projesi idi Bitcoin. Sonradan olay boylarını aşınca bırakıp kaçtılar gibi hissediyorum. Elbette benimki bir teori değil daha ziyade basit mantık yürütmekten ibaret. Şirket olsa parsayı toplardı.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Satoshi Nakamoto isminin Samsung, Toshiba, Nakamichi ve Motorola gibi teknoloji şirketlerinden esinlenerek oluşturulduğunun düşünülmesi, Bitcoin bu şirketlerin ortak bir ürünü mü? gibi pek çok soruya neden oluyor. Bu sadece bir benzerlik mi? yoksa Bitcoin’in kurucusu bu teknoloji şirketlerini sevdiği için mi böyle bir isim kullandı bilinmiyor.
https://www.bitcoinsistemi.com/yukselis-sonrasi-elon-musktan-bitcoin-paylasimi-geldi/

Ne zamandan beri Bitcoin hakkında konuşmuyordu. Takipçileri Bitcoin sorularıyla bunaltmıştı Musk'ı. Sonunda dayanamamış. Cevabını Bitcoin'in şifresini çözerek vermiş. Cheesy Eğlenmek için paylaşmış. Belli oluyor. Ama sorulardan sıkıldığı için yapmış olabilir. Takipçileri Bitcoin ne olacak, Dogecoin ne olacak diye soruyor sürekli Musk'a.

https://twitter.com/elonmusk/status/1501449525831081987
Jump to: