Author

Topic: 2022-03-10 Kraken, Ukraynalı Müşterilerine 10 Milyon Dolarlık Bitcoin Dağıtacak (Read 31 times)

hero member
Activity: 1316
Merit: 623
Rusya-Ukrayna savaşında Rusya'nın haksız olduğunu düşünenlerdenim ve Ukrayna halkına gösterdikleri fedakarlıklardan dolayı şükranlarımı sunuyorum fakat borsanın ve para kuruluşlarının duygusal yaklaşım göstermesine karşıyım. Tarafsız olarak kalıp işlerini yapmaları gerekir diye düşünüyorum. Yardım yapılacaksa bile bunlar insani olabilir. Buradaki tek amacın reklam olduğunu düşünüyorum.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Kripto para borsası Kraken, devam eden Rus işgali sebebiyle Ukraynalıları desteklemek için 10 milyon dolarlık bir yardım paketi hazırlıyor.

9 Mart 2022 tarihinden önce Ukrayna’dan hesap oluşturan Kraken müşterileri, borsadan hemen çekilebilecek 1000 dolarlık Bitcoin almaya hak kazanacak. Ayrıca Bitcoin’lerini ABD dolarına dönüştürmek isteyen kullanıcılardan şimdilik işlem ücreti alınmayacak.

Kraken CEO’su Jesse Powell konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Hem Ukrayna’daki hem de Rusya’daki müşterilerimize ihtiyaç duyulan bir zamanda kritik finansal hizmetler sunmaya devam etmeyi umuyoruz.

Kripto paralar, özellikle dünya çağında birçok kişinin artık geleneksel bankalara güvenemeyeceği bir zamanda önemli bir insani araç olmayı sürdürüyor”

Kraken ek olarak 2022’nin ilk yarısında Rusya merkezli müşterilerin ödediği toplam işlem ücretlerine eşdeğer bir miktarı yardım paketine aktarmayı planlıyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/kraken-ukraynali-musterilerine-10-milyon-dolarlik-bitcoin-btc-dagitacak/
Jump to: