Author

Topic: 2022-03-20 Bitcoin 2025’e kadar kaç kat büyüyecek? Ünlü CEO yanıtladı! (Read 102 times)

member
Activity: 157
Merit: 99
Life is my only chance. Thanks God.
2020 ve 2021 pandemi nedeniyle kabus gibi geçti. 2022 biraz daha rahat geçti ama başka problemlerle boğuştuk. 2020 ve 2021'in etkileri yüksek enflasyon olarak karşımıza çıktı. 2025'e kadar ne yaşayacağımızı hesaplayamıyorum. Kaç kata çıkar, kaçta kaçına düşer bilmiyorum. CEO'nun tahminini doğrulayamıyorum.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Geçen her yıl genç kuşaklar büyüyüp para kazandıkça bitcoin daha popüler bir yatırım aracı haline gelecek. Önümüzdeki 10 yıl boyunca çeşitli ayı-boğa döngülerini sürdürerek yükselişine devam edeceğine inanıyorum.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
özellikle logaritmik grafiklerde acayip parabolik artış manzaraları gözlemlenebiliyor. işte, hiç teknik bilmeyen bazı arkadaşlar bu grafikleri açıp biraz ilerisini gördüklerini zannettiklerinde ortaya böylesi acayip rakamlar çıkıyor. hatta, diğer bazı tahminlerle karşılaştırma yaparsak, bu ceo arkadaşımızın yaptığı tahmine devede kulak bile diyebiliriz. nitekim, mcafee de sonradan vazgeçtiği penis kesip yemeli 1 milyon dolarlık bitcoin fiyat tahminini muhtemelen bu ve benzeri metotlardan sonra ortaya koymuştu. ona keza, planb de vazgeçtiği akış diyagramını buna benzer bir metot üzerine kurmuştu. sürekli itki varmış gibi tahminler yapıyorlar, sürekli boğa olacakmış gibi düşünüyorlar ve sonunda hepsi birden aynı yanılgıya düşüyorlar.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Enerji krizi devam edecek gibi. Elektrik fiyatları artarsa Bitcoin üretim maliyeti de artar. Üretim maliyeti artarsa fiyatın artacağını söylememize gerek yok sanırım. 2025 yılı için benim de beklentim yükseliş. 400 bin dolar için bir şey diyemem. Ama yükseleceğine eminim.
member
Activity: 164
Merit: 18
Bekleyip görecegiz neler olacagını uzun vadede okudugum tüm haberler de 100 bin üstü ivme kazanacagı yazıyor sabreden kazanacak yine
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
BTC bir sonraki yarılanma 2014 yılında olacak beklenti bir sonraki yarılanma sonrasında bekleniyor 10 kat denilmiş 3k dan 60 k lar görüldüğü düşünülürse 10kat bir sonraki yarılanma sonrasında afaki bir rakam değil bakalım bundan sonra büyük şirketlerin btc ye bakış açıları nasıl olacak ayrıca rusya ukrayna savaşının da kripto dünyasına da bir yansıması olacak bu negatif olabilir pozitifte olabilir yaşayarak öğrenicez.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
500 bin dolar tahmininde de aynı şeyi düşünmüştüm. Fiyat eğrisi sürekli çıkıyor. 6 sene önce 500 dolar olan Bitcoin için bugün 50 bin dolar normal görülüyor. 10x daha yaparsa 500 bin dolar da normal görülür yatırımcılara. Geçmişte teknolojiye güvenenler bugün kazandı. Bugün teknolojiye güvenenler gelecekte kazanır. Sadece para için Bitcoin alanlar biraz para kazanınca elindeki birimleri satar. Teknolojinin dönüşümünü yakalayanlar kazanır. *Yatırım tavsiyesi değildir.
member
Activity: 164
Merit: 18
herkes 100 bini aşıcak diyor da ne zaman  abi ne zamannn
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Lider kripto para birimi Bitcoin, geleceğin en büyük değerlerinden biri olmaya en yakın aday. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren %28,820 değer kazanan BTC, benimsenmeye ve kitleler tarafından saklanmaya devam ediyor.

Bitcoin için birçok gelecek tahmini bulunuyor. Bu zamana kadar yatırımcılarını yarı yolda bırakmayan kripto para için bir tahminde Pantera Capital CEO’su Dan Morehead’dan geldi.

Kripto odaklı bir şirket olan Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, BTC’nin 2025 yılına kadar 10 kat büyüyeceğini öngörüyor. Ünlü CEO, Bloomberg TV ile yakın zamanda yaptığı röportajda BTC’nin fiyat artışının temel “Econ 101 Arz ve Talep” üzerine kurulu olduğunu söyledi.

Morehead, Bitcoin’in fiyatını 2025 yılına kadar 400.000 dolara çıkaracağını düşündüğü katalizörleri de açıkladı. Ünlü CEO, Bitcoin’in daha fazla kişiye ulaşması ile değerine değer katacağını belirtti.

Teknolojik gelişmelere de dikkat çeken yönetici, dünyanın bir dönüşüm halinde olduğunu ve arkasında bir teknoloji olan her şeyin bu dönüşümün önemli parçaları olduğuna dikkat çekti.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 41,923 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saatte yatay bir seyir izledi. Son 7 günde ise %7 değer kazandı. Kripto para 796 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ile toplam değeri 1,9 trilyon dolar olan kripto piyasasının %42,2’sini domine ediyor.

Kaynak: https://koinmedya.com/bitcoin-2025e-kadar-kac-kat-buyuyecek/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bitcoin-2025e-kadar-kac-kat-buyuyecek
Jump to: