Author

Topic: 2022-04-05 Kriptoxpro: MicroStrategy 4167 Bitcoin (BTC) Daha Satın Aldı (Read 84 times)

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Takip ettiğim kadarıyla BTC'de 36000 dolar ve üzerinde oldukça büyük kurumsal yatırımlar mevcut. Bu nedenle Bitcoin düşüş trendinde gibi görünse de artık bunun sınırlı kalacağını ve yaz aylarıyla olumlu bir ivme yakalayabileceğimizi düşünüyorum  Undecided

Güzel fiyatlardan satmışlar bitcoinleri, bu yüzden maliyeti düşük olduğu için dijital dolarda kalıp adet arttırımı üzerine devam edebilirler, microstrategy ne yapıyor tam olarak bilmiyorum ancak doğru zamanlamayla sattığını söyleyebilirim, şimdi satsaydı o zamana göre yüzde 20 zararda olacaklardı,
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Takip ettiğim kadarıyla BTC'de 36000 dolar ve üzerinde oldukça büyük kurumsal yatırımlar mevcut. Bu nedenle Bitcoin düşüş trendinde gibi görünse de artık bunun sınırlı kalacağını ve yaz aylarıyla olumlu bir ivme yakalayabileceğimizi düşünüyorum  Undecided
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
zaten volatilite çok yüksek diye şikayetler var, bir de deli gibi paraların sahibi olan adamlar bu piyasaya girip at koşturunca volatilite daha da büyük bir sorun haline gelmeye başlıyor. bence sorun değil, hatta bir avantaj ama yatırımlarını güvenli limanlarda saklamak isteyen insanları düşündüğüm zaman onlara da hak veriyorum çünkü işinde gücünde bir hayat süren sıradan insanlara böyle bir piyasayı kolay kolay anlatamazsın.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Gerçekten de Microstrategy nin halka açık yapıp duyurduğu her alımının sonucunda piyasa bir güzel çarpılıyor. Halving öncesi ucuzdan Bitcoin aldıklarını biz de biliyoruz. Ben açıkçası şu piyasada 37-38 bin lerden yukarıda Bitcoin alımı yapmam. 47-48 lere vuruyorsa da tavanı bir dakika bile beklemeden satar geçerim. Çok riskli görüyorum yoksa piyasa hareketliliğini. Şahsi olarak.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Evet bu koca koca şirketler bu işi laylaylom bir şekilde yapmıyordur kesinlikle. Uzun vadeli yatırım amaçlı alım yapıp mantıklı bir hedef koyarak satmak oluyor amaçları. Bitcoin'in kaşına gözüne ne kadar ilgi duyuyorlardır orasını bilemem tabi. Çünkü bence yatırım yapanların büyük çoğunluğu (şirketler de dahil) yatırım fırsatı olarak görüp değerlendirmek istedikleri için giriyorlar piyasaya. İşte arkasında şu teknoloji varmış, gelecekte şöyle güzellikler sağlayabilir vs. gibi konulara genelde çok tınlamadıklarını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Microstrategy her bitcoin alımı yaptığında piyasa ya düşmüş oluyor ya da düşecek oluyor. Umarım ilk satıp sonra almıyordur Cheesy

Hep aynı zamana döneme denk gelmedi ilginç çünkü. Kurumsal diğer şirketler de alım yapmaya tekrardan başladığı zaman artış söz konusu olabilir. Ama önceden elindekileri satmadıkları ne malum.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
MicroStrategy ve Tesla'nın ortalaması 30 bin dolar diye hatırlıyorum. Sahip oldukları Bitcoinlerin hepsini aniden satamazlar ama karları çok yüksek hala. Ne yapacakları belli olmaz. Piyasa manipülatörlerini takip etmek yerine kendi stratejilerinize güvenmeyi tercih edin.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
MicroStrategy, 190 milyon dolar karşılığında 4167 Bitcoin (BTC) daha satın aldığını duyurdu. Şirketin CEO’su Michael Saylor’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre Bitcoin’ler 45.714 dolarlık ortalama bir fiyattan alındı.
https://kriptoxpro.com/microstrategy-4167-bitcoin-btc-daha-satin-aldi/

Twitterdan da paylaşmış Saylor:
https://twitter.com/saylor/status/1511315882886246409

Kurumsalların ilgisi hep sürüyor. Ben de yatırımlarımı değerlendirirken onların davranışlarına bakıyorum. Kurumsalların ilgisi devam ederken Bitcoinden vazgeçemiyorum. Onların stratejileri benimkinden daha iyidir. Bu işi profesyonel olarak yapılıyor sonuçta. Siz ne düşünüyorsunuz?
Jump to: