Author

Topic: 2022-04-11 SatoshiTurk - Analistler Bitcoin Fiyatı İçin Derin Düşüşler Bekliyor! (Read 81 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 520
BTC fiyatı us500 grafiğinden farklı hareket etmiyor bakarsanız görürsünüz bu şunu gösteriyor global piyasa fed açıklamalarından etkilenecek fed açıklama yaptıktan sonra tüm piyasalar yönünü belirleyecek btc de buna dahil ama analistlerin söylediği gibi derin bir düşüş demek 18 k 20k dır benim için bu olursa alım içinde güzel fırsat olur diye düşünüyorum olabilir mi bence olabilir.
member
Activity: 157
Merit: 99
Life is my only chance. Thanks God.
FED herkesin elini kolunu bağladı. Analistlerin ne dediği önemli değil. Faizleri agresif bir şekilde artırırsa ne olacağını hepimiz biliyoruz. Analistler bazen doğru tahmin yapıyorlar ama genelde şov yapıyorlar. Onları şovun bir parçası görüyorum.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Analistlere pek inancım kalmadı, burayı yıllardır takip ederim sürekli analistlerin beklentisi ya tersine çıkıyor veya hiç çıkmıyor, şuan da da analistlerin paylaşımı üzerinden 10 gün geçti, herhangi bir düşüş olmadı, başka analist takılan insanlarda 1 milyon dolar beklentisine girmişti, o yüzden pek bunlara kulak kesilmemek lazım,
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
iş biraz "yağdı yağmur, çaktı şimşek" muhabbetine gittiği için önüne gelen analist unvanıyla yorum yapıyor. haliyle de ortaya kargaşadan başka bir şey çıkmıyor. mesela, az-çok isim yapmış hemen hemen herkesi tanıyor olmama rağmen konuda bahsi geçen kriptopara analisti smartcontracter'ı ilk defa duyuyorum. daha önceki çalışmalarını bilmediğim için haber kaynağında detaylandırılmış olan yarım yamalak sayımına güvenemem. bu yüzden düşüş bekleyen analistler haberinin gözümde zerre kadar değeri yok.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Eee düşüş geldi.
Bu analistler biliyor ya. Dinlemeyenler var görüyorum nasıl kaçırıyoruz.

Şaka bir yana bilecek tabi sonuçta ya düşüş olacak ya çıkış. Bunda pek de Zorlanacak bir durum söz konusu değil. Piyasa verdiğini almasını da bilir aldığını geri vermesini de.

Düşüş bekleyen de konuşuyor. Çıkış bekleyen de. Günün sonunda karşı karşıya getirsek yine birbirlerini yalanlarlar. Cheesy Bitcoin 36 bin dolar, 46 bin dolar arasında gidiyor 3 aydır. 36 bin dolar olunca düştü diyorlar. 46 bin dolar olunca çıktı diyorlar. 3 aydır yerimizde sayıyoruz oysa. Düşme çıkma yok. Analistler konuşmaya devam ediyor hala. Ben bir tek PlanB'ye güveniyordum o da yanılttı beni. Kimsenin tahminlerine güvenemiyorum artık.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Eee düşüş geldi.
Bu analistler biliyor ya. Dinlemeyenler var görüyorum nasıl kaçırıyoruz.

Şaka bir yana bilecek tabi sonuçta ya düşüş olacak ya çıkış. Bunda pek de Zorlanacak bir durum söz konusu değil. Piyasa verdiğini almasını da bilir aldığını geri vermesini de.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
48 bin dolar seviyesi aşılamadı ve piyasa çok sert tepki verdi. Birkaç gündür sert düşüşler izliyoruz. 48 bin dolar direnci aşılamayınca herkeste düşüş beklentisi oluştu ama kimse bu kadar düşüş beklemiyordu. Bir anda her şeyin değişebildiği bir piyasadayız. Sürprizlere hazırlıklı olmalıyız.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
İyi al sat yapanlar son bir yıllık dönemde iyi kar elde etmişlerdir, son günlerde al sata bile izin vermeyen çok durgun bir piyasa var, hiç kimsenin beklemediği bir anda boğa gelecek ama bakalım kaçımız o sırada nakitte değil de piyasada olacağız..
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Açıkçası ben de Bitcoin için yüksek düşüş bekliyordum bu yüzden 35-40 seviyelerinde altcoinlerimi elden çıkardım sadece Bitcoim tutuyordum. Bir gıdım da olsa para kazandım bitcoin tutarak. Her neyse o beklenen düşüş bir türlü gelmek bilmiyor ağalar. Hani boğa piyasası bitemedi bile sadece nanik yapıp kaldığı yerden devam ediyor. Riske girip Bitcoin al sat yapmaya uygun bir yıl içindeyiz bence.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Analistler Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Derin Düşüşler Bekliyor!

Bitcoin, yeni haftaya %1,30 oranında kayıp ile başladı ve yazım sırasında 42,242 dolardan işlem görüyor.

Analistler, Bitcoin kayıplarının derinleştirmesini bekliyorlar.
Bitcoin son 24 saat içinde %1,30 düşüş yaşadı. Bu düşüş, son üç haftanın en düşük seviyesi 41.897 doları ziyaret etmesine neden oldu.

Bitcoin İçin Destek 37.000 Dolarda

Bitcoin’in (BTC) 42.000 doların altına inmesi, bir süreliğine 200 günlük hareketli ortalamanın altına inmesine neden oldu ve bu Bitcoin’i 40.000 dolar altına inebileceği sinyalini verdi.

Kripto para analisti SmartContracter, Bitcoin’in bir sonraki ana destek seviyesi olan 37-38.000 dolara düşmesini bekliyor.

Yakın vadede kısa bir rahatlama sıçraması yaşasa da Bitcoin momentumu önemli ölçüde aşağı doğru görünüyor.

Ayrıca Bitcoin’deki birçok uzun pozisyon geçtiğimiz hafta tasfiye edildi.

Kaynak

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Jump to: