Author

Topic: 2022-04-14 BTCMagazin: Peter Brandt: Bitcoin Fiyatı İki Yıl İçinde 10 Katı (Read 81 times)

member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Bitcoin eskiden çok oynaktı evet, çünkü bu kadar popüler değildi ve elinde bulunduraz sayısı bu kadar fazla değildi bu yüzden fiyat bazen 5x artıyor bazense düşüyordu. Şimdi ise elinde çok fazla tutan var dolar gibi düşünün çok para girdiği için manipülasyon ihtimali her geen gün daha da zorlaşıyor buda fiyatını istikrarlı hale getirir. O yüzden bitcoin'in artık bu kadar artacağını düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Ara ihtimali saymamış, ya 10 kat artacak veya yatay seyredecek, ben yatay seyredeceğine inanıyorum, 2 sene içerisinde 10 kat artma ihtimali zayıf bence, yine de kesin konuşmamak lazım, bir kaç sene önce 6-7 bin dolar olan Bitcoin, 65 bin dolar seviyesine rahatlıkla çıkmıştı,
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Bitcoin'in bu zamana kadar ki performansına ve gelişimine bakarsak iki yıl içinde 10x değerlenmesi kimseye sürpriz olmamalı ancak buna yönelik beklentileri son bir yıldır ısrarla boşuna çıkaran bir piyasa var. Yay ne kadar gerilirse o kadar uzağa fırlar bunu aklımızdan çıkartmamız gerekir diye düşünüyorum  Undecided
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
2 yılda 10 katı fiyatına ulaşması bence oldukça zor bir şey. Tabi ki klişe olarak piyasanın değişken olduğunu da ekleyeyim ama yine de bana gerçekçi bir tahmin gibi gelmiyor. Bitcoin fiyatının daha 100 bin doları bile ne zaman göreceği muamma. 6 haneli değerlere henüz geçmemişken böyle bir tahmin yapmanın kimseye bir faydası yok bence.
member
Activity: 854
Merit: 50
İki yıl içinde 10 katı mı?
Uçuk bir tahmin. Sanmıyorum iki yıl içinde 10 katının mazotuma yeteceğini Cheesy

Olmaz demiyorum piyasa sürprizlere açık ama çok düşük ihtimal be.

hehehe..

yani milyon dolar hesabı için 10 kat yapması gerekiyor.Ama kısa vade için çok zor. 15 yıl sonra 1 milyon dolar olur bu btc,tabi bu sistemi para babaları devam ettirdikçe.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
İki yıl içinde 10 katı mı?
Uçuk bir tahmin. Sanmıyorum iki yıl içinde 10 katının mazotuma yeteceğini Cheesy

Olmaz demiyorum piyasa sürprizlere açık ama çok düşük ihtimal be.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
peter brandt "iki yıl sonunda ya 10 kat artacak ya da sürekli yatay bir seyir izleyecek" diyerek "bitcoin'e karada ölüm yok" demiş. :) peter brandt hakkındaki görüşlerimi daha önceden belirttiğim için tekrarlamayacağım, klasik ta yöntemlerini kullanan ortalama bir teknik analistten fazlası değil ve özellikle son dönemlerde kripto para odaklı bazı twitter hesapları tarafından çok fazla şişirildi. haddinden fazla şişirilmemiş olsa benim için saygı duyulacak biri olabilirdi ama istisnasız her konuda haddinden fazla şişirilen kim olursa olsun antipati duymaya başladığım için kendisine karşı mesafeliyim. :) bu arada analizinin açık ve net olması da takdir edilmesi gereken bir ayrıntı olabilir. iki sene dediğimiz şey "göz açıp kapatıncaya kadar" geçecek bir süre; bakalım iki sene sonunda ne olacak... :)
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bitcoin'i sadece bir meta olarak değerlendiren anlayış Bitcoin'in felsefesine de zarar veriyor. Ben de 500 bin dolar olmasını, 10 kat artmasını isterim ama sadece fiyatını konuşmak ve bunu yaparken sadece uçuk rakamları konuşmak bir yerden sonra bayıyor. Bitcoin'in ve kripto paraların gelişimine odaklansak daha olumlu sonuçlar alırız. Sürekli fiyat konuşmak artık sıkıcı gelmeye başladı bana.
member
Activity: 406
Merit: 47
Sallaması bedava zaten şaşırmıyorum bu gibi tahminleri görmeye devam ettiğim için.  Grin  İki yıl içinde 10 katı fiyat o kadar iddialı bir söylem olmuş ki en mantıksız fiyat yorumlarından birisi olarak geliyor bana. Tabi ki bu volatil bir piyasa ve ne zaman ne kadar yükseleceğini kestiremiyoruz. Ama bana biraz daha sindire sindire yükseleceğini düşünüyorum Bitcoin fiyatının. 400 bin dolar gibi seviyeleri görebilmek için bence en az bi 5 senemiz falan vardır. Biz 100 bin doları bi görelim ilk de ondan sonra önümüze bakarız.
jr. member
Activity: 94
Merit: 1
Ünlü trader Peter Brandt tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet’e göre, Bitcoin (BTC) fiyatı bundan iki yıl sonra on kat artabilir. İkinci bir ihtimalde, dünyanın en büyük kripto para birimi, yatay ticaret çizgisini uzun bir süre boyunca devam ettirebilir.

Brandt’in en son tahmini, uzun süredir devam eden konsolidasyon dönemlerinden sonra en iyi kripto para biriminin benzersiz bir yükseliş eğiliminde olduğunu iddia eden Bitcoin savunucusu Tuur Demeester tarafından yayınlanan bir tweet’e yanıt olarak geldi.

Kaynak: https://btcmagazin.com/peter-brandt-bitcoin-btc-fiyati-iki-yil-icinde-10-kati-olabilir/

Brandt kısa süre önce, önceki piyasa döngülerinin nasıl oynandığına bağlı olarak 2024’te başka bir Bitcoin mega boğa sezonunun başlayabileceğini tahmin etti. 

Bitcoin, geçtiğimiz haftalarda baskı altında kaldı ve Pazartesi günü Mart ortasından bu yana ilk kez 40.000 dolar seviyesinin altına düştü.

Bu arada, teknoloji odaklı Nasdaq 100 ile Bitcoin arasındaki korelasyon son zamanlarda bir başka rekor seviyeye ulaştı. Giderek şahinleşen bir Fed tarafından şaşkına dönen traderlar, riskli varlıklardan çıkmak için acele ediyor. ABD doları endeksi (DYX) son zamanlarda bazı kazançları düşürmeden önce 100’ün üzerine çıktı.

Bitcoin‘in hakimiyeti %41’e düştü, bu da altcoinlerin en iyi kripto para biriminden daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor.   
Jump to: