Author

Topic: 2022-05-04 Cryptonews: BTC Fonları Bir Yılın En Büyük Haftalık Çıkışlarını Gördü (Read 64 times)

member
Activity: 157
Merit: 99
Life is my only chance. Thanks God.
Büyük cüzdanları takip etmek doğru yerde olmayı sağlamış gözüküyor. Hiçbir tecrübesi olmayan insanlar dahi bu tabloya bakarak doğru kararlar verebilirmiş. İstikrarlı sonuçlar verirse tablodaki değişimlere sadık kalabilirim.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Fedin faiz kararı ve piyasalarda genel bir satış korkusu gerçekleşti. Tam olarak da bu piyasaya negatif olarak yansıdı. İnsanlar yatırım yaptıkları kripto paralardan paralarını satıp kar almaya veya tamamen bırakmaya karar vermeye başladı.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bu çıkış anlık olarak fed beklentisi ile alakalı. Daha uzun vadeli verilere bakarsak borsalardaki BTC miktarı tarihin en düşük seviyelerinde. Bunlar hep pompa göstergesi. Bu yıl sonunda bende 100k bekliyorum.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Fed'in verdiği kararlardan dolayı piyasalarda korku,endişe devam ediyor bu durumda da bu cıkışların olması gayet normal. Covid,Ukrayna - Rusya savaşı ve tedarikteki aksamalar derken yatırımcılar hiç bir yeri güvenli yatırım olarak görmüyorlar ve olabildiğince nakite dönüş yapıyorlar. Her şey konuşulduğu gibi oluyor ama ben bir yerde beklenilenin tersine bir market düzeltmesi olacağını düşünüyorum, ardına da hızlı bir şekilde para girişi olacak, çok uzun sürmeden de olması gerektiği gibi hızlı cıkışlar yapılacak.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Markette korku ve panik havası var. Gereksiz de diyemeyiz bu ortama. FED faiz artıracağını söyledi ve artırdı. Borsaların düşeceği belli bir şey. Tehlikeliyi hissedenler marketten çıkış yapmış. Bakalım beklentiler daha ne kadar karşılık bulacak.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Kripto yatırım ve araştırma şirketi CoinShares'in verilerine göre Bitcoin destekli yatırım fonları, yatırımcıların geçen hafta 132.7 milyon dolar çekmesiyle Ocak 2021'den bu yana en büyük bir haftalık çıkışı gördü.

https://tr.cryptonews.com/news/bitcoin-fonlari-bir-yilin-en-buyuk-haftalik-cikislarini-gordu.htm

FED kararları öncesinde hareketli günler yaşanıyor. Hoş Bitcoin fiyatı düşmeye yine düşmüyor. Ama altcoinler aynı durumda değil. Belirsizlik en çok altcoinleri etkiliyor. Bitcoin düzelmeden onların düzelmesini beklemekten vazgeçtim. Enflasyona karşı koruduğunu bilmesem Bitcoin'den de vazgeçecektim. Fakat 100 bin dolar inadıma devam edeceğim. *Yatırım Tavsiyesi Değildir.
Jump to: