Author

Topic: 2022-06-29 Fundstrat, Büyük Bitcoin (BTC) Satışına Karşı Uyardı (Read 113 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Yakın bir zamanda dev bir düşüş değil ama biraz daha derin sulara inilebileceğini düşünüyorum bende. Baktığınız zaman büyük düşüş zaten oldu ve hala 20 bin dolarlar seviyesinde seyrediyor. Yakında zaman bir son düşüş olacaksa benim tahminim maksimum 14,15k dolarlara kadar gerilenilir oradan sonra toparlanma sürecine geçer ve yavaş yavaş yeni yoluna girer btc.
member
Activity: 334
Merit: 20
Olumsuz haberler üstsel olarak artmaya devam ettikçe dibe yakın olduğumuz inancı ben de daha da güç kazanıyor. Son bir vadeli longları temizlemek için derin bir kırmızı mum ardından uzun bir yeşil mum ile dönüşün başlayacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
finansal araçların doğasında böyle bir yapı var gibi... ayı sezonu başlamadan önce uzun bir yeşil mum gözlemlenir ya da tam tersi olarak boğa sezonu başlamadan önce uzun bir kırmızı mum gözlemlenir; her iki hareket de doğrudan piyasadaki yatırımcıların duygularına oynar ve onları bir tuzağa çeker. haberi okuyunca aşağı yukarı aklıma böyle bir şey geldi. umarım son bir düşüş yaşadıktan sonra hemen toparlanma sürecine gireriz ve terste kalanlar elini toparlama fırsatı bulur.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Ben de yakın çevremle bu aralar bunu konuşuyorum. Bence büyük bir Bitcoin düşüşü gerçekleşti ve Bitcoin 20.000 dolar seviyesinde gayet de alınabilir. Fakat benim de beklentim son bir devasa şelale oluşup 15.000 dolar altına inerek 10.000 dolar bandını bile zorlamamız şeklinde. 10.000 dolardan almak imkansız olacağı için ben parça parça 15.000 dolar altında almaya başlayacağım. Fakat bu ne zaman olur bilmiyorum. Eylülden önce olur gibi.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Fundstrat Global Advisors, yakın gelecekte büyük bir Bitcoin satışının gerçekleşmesini beklediğini söyledi.

New York merkezli araştırma firması, bunun daha fazla satın alma fırsatı ortaya çıkmadan önce son büyük düşüş olacağına inanıyor.

Fundstrat, lider kripto paranın, Haziran ayındaki en düşük seviyesini görebileceğine inanıyor.

Bitcoin fiyatı, 18 Haziran’da 17.592 dolar seviyesine kadar geriledi ve bu varlığın Aralık 2020’den bu yana en düşük seviyesi oldu. Boğalar, bu düşüşün ardından mütevazı bir biçimde toparlandı.

Bitcoin, bugün bir kez daha 20.000 dolar seviyesinin altına geriledi.

Geçtiğimiz günlerde FS Investments Baş Piyasa Stratejisti Troy Gayesk, Bitcoin gibi riskli varlıkların çok daha fazla düşüş yaşayabileceğini söyledi.

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 20,068 dolar üzerinden işlem görüyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/fundstrat-buyuk-bitcoin-btc-satisina-karsi-uyardi/
Jump to: