Author

Topic: 2022-07-19 Uzmancoin: Binance’teki Bitcoin sayısı Coinbase’i geçti (Read 114 times)

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Binancede daha çok altcoin var. Yeni çıkan bütün altcoinleri hemen listeliyorlar. Coinbasede param olsa ben de Binance'e taşırdım. Bthd de söylemiş. Bitcoin paritesine sıfır komisyon uyguluyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam Ethereum için de BUSD paritesinde sıfır komisyon kampanyası yaptılar. Yakında Ethereumlar da Binance borsasına doğru gider. Bu arada kişileri antipatik bularak vakit kaybetmeyin bence. İşinize gelen ve size en iyi hizmeti sunan borsayı kullanın. Merkezi borsalar bizim işimizi çözmek için varlar. Bugün varlar yarın yoklar.  Varlarken duygusal yaklaşmadan, bağlanmadan işimizi halletmeye odaklanmalıyız.
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Changpeng Zhao'yu antipatik bulurdum eskiden. Ama işini yaptığını her zaman kabul ederim. Saygı duyarım çalışmalarına. Binance borsasını başarılı da buluyorum kullanıcı olarak. Herkes de öyle bulmuş. Coinbase'den taşınan Bitcoinler Binance gelmiş. Her şey buraya kadar güzel. Şimdi biraz beyin fırtınası yapalım. Changpeng Zhao bütün Bitcoinleri elinde tutmayı başarırsa neler yapabilir. Başka borsalarda onları satabilir mi? Bitcoin fiyatını bütün borsalarda aynı anda düşürebilir mi? Ne düşünüyorsunuz. Tehlike var mı Huh

Coinbase borsasından binance borsasına BTC akışı olmasının sebebi bir süredir binance borsasının btc paritesine sıfır ücret uygulaması. Hacmin görece azaldığı dönemde bu hamleyi yaparak hacmi borsasına çekmeyi başardı. Bütün bitcoinlerin CZ yada herhangi başka birisi tarafından elde tutulma meselesi ise imkansız. Borsa sahipleri her zaman piyasayı diğer insanlardan çok daha kolay şekilde manipüle edebilir bunun için bitcoin sahibi olmalarına bile gerek yok. Lakin bütün bitcoinleri ele geçirmekten bahsediyorsak fiyat sonsuza gideceği için imkansızdır.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Bence böyle satış işlerine girişmez cz. kendi kendini yakmış olur zaten elinde sektörün en iyi borsalarından birisi olan Binance gibi bir değer varken bitcoinleri başka borsada satmak gibi absürt bir şeyi yapacağını zannetmiyorum. kripto camiasında artık çok etkin bir isim haline geldi baksanıza coinbaseden çıkan binance’a akıyor. bu bir başarıdır cz değil kim olsaydı bu bir başarı olarak kalacaktı.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Coinbase regülasyonlara harfiyen uymatya çalışan bir exchange. Binance is çok daha bağımsız davranan bir exchange. Aradaki bu fark ne yazık ki müşteri memnuniyetine yansır bunda şaşıracak bir şey yok. Ben yine de Coinbase in kat kat daha güvenilir olduğu kanaatine sahibim. Diğer herkes gibi Binance kullansam da Coinbase i bir tık üstünde görüyorum. Binance a Bitcoin geçmesi de ilginç bir olay olmuş gerçekten. Acaba Earn/Kazan bölümü de mi etkili oluyor bu transferlerde? Bilemedim.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
insanlar yaptıkları işlemlerden sonra borsaya hizmet bedeli karşılığı olarak komisyon ödüyor, doğal olarak ödedikleri komisyonun hizmet olarak karşılığını almak istiyorlar, coinbase'de son dönemlerde müşteri memnuniyetsizlikleri yaşanmaya başlanmışsa insanlar doğal olarak farklı borsalara doğru yelken açabilir. binance de alternatifler arasındaki en iyi seçenek olduğu için -eğer varsa- coinbase'den kaçan müşterilerin büyük çoğunluğunu yakalayabilir. kaldı ki yakın zaman öncesinde coinbase "kanada, japonya ve singapur’da bulunan müşterilerinden gönderim yaptıkları cüzdan sahibinin adını ve açık adresini" istemişti...

...
If you're located in Canada, Singapore, or Japan and are sending digital assets outside of Coinbase, you may need to provide information about the type of wallet you're sending assets to and information about the recipient, depending on the country:
...
https://help.coinbase.com/en/coinbase/trading-and-funding/sending-or-receiving-cryptocurrency/how-to-send-crypto
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Popüler kripto para anlisti Will Clemente, Glassnode verilerine dayandırarak verdiği bilgide Binance borsasındaki Bitcoin sayısının, Coinbase'i geçtiğini belirtti. Son 1 haftada Coinbase'den 10 bin BTC çıkarken, Binance'e ise 20 bin BTC'lik giriş oldu.

https://uzmancoin.com/binanceteki-bitcoin-sayisi-coinbasei-gecti/

Changpeng Zhao'yu antipatik bulurdum eskiden. Ama işini yaptığını her zaman kabul ederim. Saygı duyarım çalışmalarına. Binance borsasını başarılı da buluyorum kullanıcı olarak. Herkes de öyle bulmuş. Coinbase'den taşınan Bitcoinler Binance gelmiş. Her şey buraya kadar güzel. Şimdi biraz beyin fırtınası yapalım. Changpeng Zhao bütün Bitcoinleri elinde tutmayı başarırsa neler yapabilir. Başka borsalarda onları satabilir mi? Bitcoin fiyatını bütün borsalarda aynı anda düşürebilir mi? Ne düşünüyorsunuz. Tehlike var mı Huh
Jump to: