Author

Topic: 2022-08-10 Uzmancoin: 7500 BTC’yi çöpe atan adamdan bölge halkına teklif (Read 113 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
ingilterenin çöpleri adanaya geliyordu buralarda bakmak lazım  Kiss

Arkadaşa katılıyorum o çöp belki dünyayı gezdi press vs ile çoktan yok olmuş bile olabilir sırf bu ihtimal için neden aransın? Belediyelerin işi gücü milletin keyfi işlerimi?Cheesy

Bu adam kendi pr'nı yapmaktan bir türlü vazgeçmiyor bu arkadaşların sayısının çok olduğunu düşünüyorum bu sayede dolaşımdaki btc miktarı aşırı az ve votalite birkaç yılda bir aşırı artıyor.

Yoluna bakmasına tavsiye ederim yapacak birşey yok bizde de böyle hayat hikayeleri var napalım takıntı mı yapalım?
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Bitcoin haberlerinin eskimeyen konularının başında bu adam geliyor.Yıllardır bitcoinlerinin peşinde ama bulunamayacağı artık aşikar.Sadece kendi reklamını yapmayı amaçlıyor.Yakında bitcoin ailesi hakkında da bir haber görürsek forumca iyice nostaljik anlar yaşarız.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
ingilterenin çöpleri adanaya geliyordu buralarda bakmak lazım  Kiss
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Umut tükenmeyince Bitcoinlerinin peşinden gitmeye devam ediyor. Sonunda bu adamın hayatını film yapacaklar. Bitcoinlerden kazanamadığı parayı sinema sektöründen kazanacak. Cheesy

Keşkelerle yaşamamak için daha dikkatli olmak gerek. Kaybedilen Bitcoinlerin peşinden düşmek kadar bugün satın almadığımız Bitcoinler de yarın bizim için çok değerli olabilir. Geçmişe baktığımda daha fazla Bitcoin satın almadığım için James kadar hayıflanıyorum. Onun kaybettiği Bitcoinlerini bulma ihtimali var. Ben onun kadar şanslı değilim.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Abi 10 sene olmuş bence salmalı artık insan. O hard disk o nemde yağmurda güneşte oluşan korozyonla haşat olur durduğu yerde bile. Zaten kim bilir üstünden neler geçti vuran kıran olmuştur çöp diye. Evet bence de o kadar parayı çöpe attığını bilerek yaşamaya devam etmek çok zor. Kabullenmek çok zor. Ama maalesef durum bu. Bir şey çıkmaz bu işten eminim buna. Forumdaşlar da katılacaktır.
Psikolojik sıkıntılar yaşıyor muhtemelen. önüne geçemeyecek engelleri şu an duygu düşünceleriyle yaşıyor. elbette yağmur, kar gibi iklimsel sıkıntılarla zaten o hard disk çoktan contayı yakmış, devreleri mahvetmiştir. kısacası dün yediğin hurmalar, bugün ne yaparsan yap tırmalayacak zaten. giden gitti kabul edip psikolojik destek alması lazım.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Katılıyorum tamamen boşa zaman harcıyor bunu tamamen unutmalı herkes. Kripto-para piyasasında bir çok kayıp yaşaadım ve başkalarının tecrübelerini dinledim, kazanmakta var kaybetmekte var. Giden bir şeyi yerine getireceğimizi hepimiz biliyoruz bu yüzden mevcut enerjiyi o düşünerek harcamaktansa yeni yatırımlarımda daha çok neye dikkat etmeliyim bence buna odaklanılmalıdır. Bu arkadaş bu arayıştan bir şey çıkaramayacak, ne yaparsa yapsın boşa kovalıyor.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Abi 10 sene olmuş bence salmalı artık insan. O hard disk o nemde yağmurda güneşte oluşan korozyonla haşat olur durduğu yerde bile. Zaten kim bilir üstünden neler geçti vuran kıran olmuştur çöp diye. Evet bence de o kadar parayı çöpe attığını bilerek yaşamaya devam etmek çok zor. Kabullenmek çok zor. Ama maalesef durum bu. Bir şey çıkmaz bu işten eminim buna. Forumdaşlar da katılacaktır.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
2013 yılında yaptığı ev temizliği sırasında yaklaşık 7 bin 500 ile 8 bin arasında Bitcoin (BTC) içeren hard-diskini yanlışlıkla attığını iddia eden bilgisayar mühendisi James Howells, Bitcoin’lerinin kurtarılması durumunda paranın yüzde 10’uyla Newport’u, Birleşik Krallık’ın kripto merkezi haline getireceğine dair vaatlerde bulundu.
https://uzmancoin.com/7500-btcyi-cope-atan-adamdan-bolge-halkini-heyecanlandiran-teklif/

7500 Bitcoin'i bulmak için senelerdir uğraşıyor bu adam. 184 milyon dolar ediyor bugün kaybolan Bitcoinler. Bütün şehirden yardım istemiş. Şehrin geri dönüşüm çöplüğünde herkesi kaybolan hard diski aramaya çağırmış. Bulursak çöplüğün yerine rüzgar tribünleriyle elektrik üretim tesisi ve madencilik tesisi yaparız demiş. Çevreci proje sunmuş şehrine. Adam yıllardan beridir arıyor Bitcoinlerini. Bulur umarım aradığını. Çok üzücü bir olay yaşadıkları. Herkes atlatamaz.
Jump to: