Author

Topic: 2022-10-21 BeInCrypto: Michael Saylor: En Sağlam Kripto Para Birimi Bitcoin (Read 102 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1131
çok pis zarar ettiler, 3-4 ay önce ortalamalarını 30664 dolara düşürdüklerini açıklamışlardı (https://twitter.com/saylor/status/1542117682207678465) ama bu adam hala utanmadan konuşuyor, nereyi açsam nereye baksam saylor şunu dedi saylor bunu dedi haberlerini görüyorum. bir de işin komik tarafı adamın söylediği şeylere bakıyorum "su ağızdan lıkır lıkır içilir" tarzı tavsiyeler veriyor. yani, biz de suyu başka bir yerimizle içmiyoruz, bu sıkboğazın ve bu saylor dayatmasının anlamı nedir demekten kendimi alamıyorum.

yine de ne olursa olsun günün sonunda bitcoin hakkında olumlu görüş bildirmesi güzel bir gelişme olarak değerlendirilmeli.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Michael Saylor un söylemiş olmasının pek önemi yok ama bu bir gerçek. Herkesin de inkar etmeyeceği bir gerçek. Bitcoin ile diğer hiçbir altcoin eş değer değiller. Piyasa potansiyelleri arasında bile inanılmaz büyük bir fark mevcut. Bu halde Bitcoin e yatırım yapmak en doğru iştir. Elbette Bitcoin ile elde edeceğiniz kazanç artık 2 ya 3x ten öteye gidemeyecektir. Fakat kayıp yaşama ihtimaliniz aşırı derecede düşüktür.
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Bitcoin hakkında Micheal Saylor yada başka birisinin söylediği söz, alması yada satması bitcoinin ne olduğunu, neler yapabildiğini, neler yapabileceğini, insanların hayatında değiştirdiği para anlayışını, yarattığı özgürlük alanını değiştirmez.

Olaya sadece trade gözüyle bakan çoğu insan hala her dönem tesla raporlarının sonucunu bekliyor. Alabilirler yada satabilirler sonuç değişmez, bitcoin değişmez. Tarih vizyonu çok geniş olan insanların bile yaptığı çok büyük hatalarla dolu.
newbie
Activity: 28
Merit: 1
Bitcoin’in (BTC) en büyük kurumsal yatırımcısı konumunda bulunan MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Saylor, Bitcoin özgürlük makinesidir ve evrende yer alan en sert maddedir dedi.

MicroStrategy yönetim kurulu başkanı ve eski CEO’su Michael Saylor bir kez daha Bitcoin üzerine konuştu. 125.000’in üzerinde BTC bulunduran şirketin kurucusu, altcoin piyasalarının sürekli gelişimine rağmen Bitcoin’in (BTC) eşsiz olduğunu ifade etti. Saylor lider kripto para biriminin özgürlüğe doğru bir kanal olarak nitelendirdi.

Kaynak: BeInCrypto TR

Jump to: